Co je to?
Výraz, termín, definice slova Lež. Co znamená odborný pojem Lež z kategorie Psychologie?

Co je to Lež? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Lež?

Lež je pojmenování pro klamavé a nepravdivé tvrzení, jehož cílem je pomýlit druhé a získat určité bonusy pro svou osobu. Lež se také používá za účelem vyhnout se nějaké nepříjemné situaci, potrestání.
To, co vše je lež, bývá dáno společností, ve které je tento pojem používán, nebo vztahy mezi jednotlivými lidmi. Každý člověk může tvrzení vnímat různě, co je lež pro jednoho, nemusí být nutně lží pro druhého. Klam bývá využíván i pro řešení bezvýchodné situace nebo jako obrana.


Co je to Lež? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Lež. Co znamená odborný pojem Lež z kategorie Psychologie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lež s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Lež se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: Lež, wiki, význam, přesný výraz, heslo, slovník, význam pojmu, názvosloví, definice, co to je, popis, definice pojmu, pojem, Psychologie, formulace, Psychologie, terminologie, co je to Lež?


Pojem Lež je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Lež ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Lež ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Lež ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Lež ve Wikipedii

Zkusit najít termín Lež ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lež ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Lež například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Lež? resp. co vlastně znamená slovo Lež? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lež, odpověď na dotaz co je to Lež?. Víte např. kdo to je Chodec? Znáte a víte kdo je Státní zaměstnanec? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Lež i v jiných kategoriích (než Psychologie). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.