Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fundus. Co znamená odborný pojem Fundus z kategorie Lékařství?

Co je to Fundus? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Fundus

Fundus je pojem převzatý z latiny a používaný v různých oblastech. V lékařství označuje nejhlubší místo tělní dutiny nebo orgánu.
Podle umístění bývá slovo fundus doplněno ještě dalším označením, např. fundus ventriculi je nejvyklenutější část velkého žaludečního oblouku u ústí jícnu, fundus uteri je označení pro nejširší část dělohy nad ústím vejcovodů a podobně.


Co je to Fundus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fundus. Co znamená odborný pojem Fundus z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Fundus? s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Fundus je v sekci Lékařství

Klíčová slova: popis, vysvětlení, co to je, Fundus, názvosloví, Lékařství, co znamená, pojem, definice pojmu, termín, definice, slovo, Lékařství, heslo, význam, přesný výraz, informace, význam slova


Pojem Fundus je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Fundus lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Fundus ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Fundus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Fundus ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Fundus na Google.cz

Hledat videa s názvem Fundus na Youtube

Vyhledat slovo Fundus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fundus například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Fundus? resp. jaká je definice slova Fundus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fundus, odpověď na dotaz co je to Fundus?. Víte např. kdo to je Magor? Znáte a víte kdo je Levičák? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.