Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fundus. Co znamená odborný pojem Fundus z kategorie Lékařství?

Co je to Fundus? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Fundus

Fundus je pojem převzatý z latiny a používaný v různých oblastech. V lékařství označuje nejhlubší místo tělní dutiny nebo orgánu.
Podle umístění bývá slovo fundus doplněno ještě dalším označením, např. fundus ventriculi je nejvyklenutější část velkého žaludečního oblouku u ústí jícnu, fundus uteri je označení pro nejširší část dělohy nad ústím vejcovodů a podobně.


Co je to Fundus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fundus. Co znamená odborný pojem Fundus z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Fundus patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: formulace, význam slova, popis, termín, Lékařství, co to je, slovník, vysvětlení, heslo, slovo, přesný význam, lexikon, význam, informace, co je to Fundus?, terminologie, definice pojmu, pojem


Pojem Fundus je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít heslo Fundus na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fundus ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Fundus ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fundus ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Fundus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Fundus ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fundus například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Fundus? resp. co se skrývá pod slovem Fundus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fundus, odpověď na dotaz co je to Fundus?. Víte např. kdo to je Paterník? Znáte a víte kdo je Levičák? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.