Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kvasnice. Co znamená odborný pojem Kvasnice z kategorie Jídlo?

Co je to Kvasnice? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kvasnice?

Kvasnice, jinak také droždí, je organizmus složený z kvasinek. Tyto mikroorganizmy lze vidět pouze pod mikroskopem. Po smíchání s tekutinou a moukou a při odpovídající teplotě (max. 40 stupňů) se kvasinky rychle namnoží. Při kynutí (pučení) kvasnic se přeměňuje cukr v mouce na oxid uhličitý a alkohol. Oxid uhličitý je při pečení odpovědný za zvýšení velikosti těsta.
Kvasnice se dále využívají i k přípravě dalších pokrmů - polévek, knedlíčků či pomazánek.


Co je to Kvasnice? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kvasnice. Co znamená odborný pojem Kvasnice z kategorie Jídlo?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Kvasnice můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Kvasnice je v kategorii jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, co to je, Kvasnice, definice pojmu, jídlo, význam pojmu, odborný výraz, význam slova, popis, slovník, přesný výraz, co je to Kvasnice?, formulace, terminologie, termín, přesný význam, definice, význam


Pojem Kvasnice je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat pojem Kvasnice ve Wikislovníku

Najít výraz Kvasnice ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Kvasnice na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kvasnice ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kvasnice ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Kvasnice ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvasnice například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Kvasnice? resp. jaká je definice slova Kvasnice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kvasnice, odpověď na dotaz co je to Kvasnice?. Víte např. kdo to je Hmyzožravec? Znáte a víte kdo je Houmles? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než jídlo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?