Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kvasnice. Co znamená pojem Kvasnice z kategorie Jídlo?

Co je to Kvasnice? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kvasnice?

Kvasnice, jinak také droždí, je organizmus složený z kvasinek. Tyto mikroorganizmy lze vidět pouze pod mikroskopem. Po smíchání s tekutinou a moukou a při odpovídající teplotě (max. 40 stupňů) se kvasinky rychle namnoží. Při kynutí (pučení) kvasnic se přeměňuje cukr v mouce na oxid uhličitý a alkohol. Oxid uhličitý je při pečení odpovědný za zvýšení velikosti těsta.
Kvasnice se dále využívají i k přípravě dalších pokrmů - polévek, knedlíčků či pomazánek.


Co je to Kvasnice? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kvasnice. Co znamená pojem Kvasnice z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kvasnice? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kvasnice se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: lexikon, co je to Kvasnice?, Jídlo, definice pojmu, přesný výraz, vysvětlení, definice, pojem, informace, slovo, odborný výraz, synonymum, názvosloví, co to je, formulace, heslo, termín, slovník


Pojem Kvasnice je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kvasnice v následujících zdrojích

Hledat pojem Kvasnice ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kvasnice ve Wikimedia Commons

Najít termín Kvasnice ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kvasnice ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Kvasnice na Google.cz

Najít pojem Kvasnice ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvasnice například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Kvasnice? resp. co znamená slovo Kvasnice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kvasnice, odpověď na dotaz co je to Kvasnice?. Víte např. kdo to je Michaela Ochotská? Znáte a víte kdo je Vejtaha? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?