Co je to?
Definice výrazu, termínu Ethereum. Co znamená odborný pojem Ethereum z kategorie Internet?

Co je to Ethereum? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ethereum?

Ethereum je název jedné z kryptoměn. Od známého bitcoinu se liší tím, že je výpočetním cloudem i kryptoměnou.
Zprávy i peníze přijímají nejen samotní uživatelé, ale i cloudové účty. Na nich je nahrán bytecode a na jeho základě se pak odesílají zprávy nebo zakládají další účty. Ethereum také podporuje scriptování.


Co je to Ethereum? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ethereum. Co znamená odborný pojem Ethereum z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Ethereum? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ethereum je v sekci Internet

Klíčová slova: termín, vysvětlení, Ethereum, význam pojmu, slovník, co je to Ethereum?, názvosloví, definice, Internet, význam slova, informace, heslo, Internet, přesný význam, wiki, odborné názvosloví, pojem, co to je


Pojem Ethereum je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Ethereum?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ethereum je kryptoměna (ETH) a open-source platforma založená na decentralizované databázi, tzv. blockchainu, který chrání před neoprávněným zásahem z vnější i z vnitřní strany. Zároveň se však jedná o decentralizovaný, turingovsky kompletní virtuální stroj Ethereum Virtual Machine (EVM) pro běh takzvaných „smart contracts“ („chytrých kontraktů“), které zajišťují hladké a nezmanipulovatelné fungování sítě.

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Ethereum ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Ethereum ve Wikislovníku

Hledat pojem Ethereum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ethereum ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Ethereum na Youtube

Vyhledat pojem Ethereum na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ethereum například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Ethereum? resp. co znamená slovo Ethereum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ethereum, odpověď na dotaz co je to Ethereum?. Víte např. kdo to je Adam Černý? Znáte a víte kdo je Rachel Weisz? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.