Co je to?
Definice výrazu, termínu Kamenické dláto. Co znamená odborný pojem Kamenické dláto z kategorie Nástroje?

Co je to Kamenické dláto? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kamenické dláto

Kamenické dláto je jedním z nástrojů kameníka. Používá se pro konečnou úpravu povrchu různých kamenů. Srovnávají se tak hrany a roviny. K tomu je ho potřeba použít společně s paličkou ze dřeva. Docílí se tak jemně vroubkovaného povrchu.
Kamenické dláto existuje v několika provedeních s různou šíří pracovní plochy.Kromě kameníků používají kamenické dláto také sochaři a stavbaři.


Co je to Kamenické dláto? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kamenické dláto. Co znamená odborný pojem Kamenické dláto z kategorie Nástroje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kamenické dláto se nachází v kategorii Nástroje

Klíčová slova: přesný význam, odborné názvosloví, názvosloví, heslo, informace, význam pojmu, vysvětlení, termín, definice, slovo, co znamená, odborný výraz, význam slova, pojem, přesný výraz, Kamenické dláto, lexikon, terminus technicus


Pojem Kamenické dláto je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Kamenické dláto dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Kamenické ploché dláto je kamenický nástroj pro finální úpravu povrchu kamene.
Používá se společně s dřevěnou kamenickou paličkou na srovnávání rovin a hran, aby byl povrch jemně vroubkovaný.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít heslo Kamenické dláto ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kamenické dláto ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Kamenické dláto ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kamenické dláto ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Kamenické dláto ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Kamenické dláto ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamenické dláto například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Kamenické dláto? resp. co znamená slovo Kamenické dláto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kamenické dláto, odpověď na dotaz co je to Kamenické dláto?. Víte např. kdo to je Pacholek? Znáte a víte kdo je Karel Zich? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nástroje. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.