Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kamenické dláto. Co znamená odborný pojem Kamenické dláto z kategorie Nástroje?

Co je to Kamenické dláto? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kamenické dláto

Kamenické dláto je jedním z nástrojů kameníka. Používá se pro konečnou úpravu povrchu různých kamenů. Srovnávají se tak hrany a roviny. K tomu je ho potřeba použít společně s paličkou ze dřeva. Docílí se tak jemně vroubkovaného povrchu.
Kamenické dláto existuje v několika provedeních s různou šíří pracovní plochy.Kromě kameníků používají kamenické dláto také sochaři a stavbaři.


Co je to Kamenické dláto? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kamenické dláto. Co znamená odborný pojem Kamenické dláto z kategorie Nástroje?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Kamenické dláto? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Kamenické dláto je v kategorii nástroje

Klíčová slova: informace, pojem, význam, terminologie, wiki, význam slova, vysvětlení, odborné názvosloví, co znamená, nástroje, odborný výraz, synonymum, termín, Kamenické dláto, definice pojmu, přesný význam, co to je, definice


Pojem Kamenické dláto je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kamenické dláto? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kamenické ploché dláto je kamenický nástroj pro finální úpravu povrchu kamene.
Používá se společně s dřevěnou kamenickou paličkou na srovnávání rovin a hran, aby byl povrch jemně vroubkovaný.

Hledejte pojem Kamenické dláto v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Kamenické dláto ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Kamenické dláto ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Kamenické dláto na Google.cz

Hledat videa s názvem Kamenické dláto na Youtube

Najít slovo Kamenické dláto ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Kamenické dláto ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamenické dláto například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste zjistili co znamená Kamenické dláto? resp. jaká je definice termínu Kamenické dláto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kamenické dláto, odpověď na dotaz co je to Kamenické dláto?. Víte např. kdo to je Vlasta Parkanová? Znáte a víte kdo je Antropolog? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než nástroje). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.