Co je to?
Definice výrazu, termínu Kamenické dláto. Co znamená odborný pojem Kamenické dláto z kategorie Nástroje?

Co je to Kamenické dláto? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kamenické dláto

Kamenické dláto je jedním z nástrojů kameníka. Používá se pro konečnou úpravu povrchu různých kamenů. Srovnávají se tak hrany a roviny. K tomu je ho potřeba použít společně s paličkou ze dřeva. Docílí se tak jemně vroubkovaného povrchu.
Kamenické dláto existuje v několika provedeních s různou šíří pracovní plochy.Kromě kameníků používají kamenické dláto také sochaři a stavbaři.


Co je to Kamenické dláto? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kamenické dláto. Co znamená odborný pojem Kamenické dláto z kategorie Nástroje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kamenické dláto sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kamenické dláto patří do sekce Nástroje

Klíčová slova: heslo, terminologie, vysvětlení, Nástroje, význam pojmu, slovník, definice pojmu, synonymum, termín, wiki, Kamenické dláto, lexikon, odborné názvosloví, terminus technicus, informace, názvosloví, přesný výraz, význam


Pojem Kamenické dláto je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Kamenické dláto ve Wikipedii

Hledat slovo Kamenické dláto na Google.cz

Zkusit najít slovo Kamenické dláto ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kamenické dláto ve Wikimedia Commons

Najít heslo Kamenické dláto ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kamenické dláto na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamenické dláto například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kamenické dláto? resp. jaká je definice termínu Kamenické dláto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kamenické dláto, odpověď na dotaz co je to Kamenické dláto?. Víte např. kdo to je Vít Rakušan? Znáte a víte kdo je Poustevník? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nástroje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.