Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Suspenzor. Co znamená pojem Suspenzor z kategorie Sport?

Co to je Suspenzor? Význam slova

Co znamená termín Suspenzor? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Suspenzor patří u mnoha sportů k povinnému nebo doporučenému vybavení. Suspenzor je ochranou rozkroku, tedy pohlavních orgánů hráče. Existuje v pánském i dámském provedení. Používá se na spodní prádlo. Je potřeba vybírat suspenzor podle velikosti, měl by sedět těsně na těle, ale nesmí tlačit a škrtit.
Je potřeba počítat s tím, že suspenzor neposkytuje naprosto dokonalou ochranu, takže uživatel musí být opatrný a i se suspenzorem je potřeba počítat s rizikem úrazu.


Co je to Suspenzor? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Suspenzor. Co znamená pojem Suspenzor z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Suspenzor je v sekci Sport

Klíčová slova: co to je, popis, odborný výraz, pojem, synonymum, lexikon, názvosloví, co znamená, terminus technicus, termín, slovo, co je to Suspenzor?, odborné názvosloví, informace, wiki, význam, vysvětlení, slovník


Pojem Suspenzor je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suspenzor ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Suspenzor ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Suspenzor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suspenzor ve Wikimedia Commons

Najít výraz Suspenzor ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Suspenzor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Suspenzor například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Suspenzor? resp. co se přesně ukrývá za slovem Suspenzor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suspenzor, odpověď na dotaz co je to Suspenzor?. Víte např. kdo to je Pastevec? Znáte a víte kdo je Náfuka? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Suspenzor hledat i v jiných kategoriích (než Sport) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?