Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Suspenzor. Co znamená pojem Suspenzor z kategorie Sport?

Co to je Suspenzor? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Suspenzor

Suspenzor patří u mnoha sportů k povinnému nebo doporučenému vybavení. Suspenzor je ochranou rozkroku, tedy pohlavních orgánů hráče. Existuje v pánském i dámském provedení. Používá se na spodní prádlo. Je potřeba vybírat suspenzor podle velikosti, měl by sedět těsně na těle, ale nesmí tlačit a škrtit.
Je potřeba počítat s tím, že suspenzor neposkytuje naprosto dokonalou ochranu, takže uživatel musí být opatrný a i se suspenzorem je potřeba počítat s rizikem úrazu.


Co je to Suspenzor? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Suspenzor. Co znamená pojem Suspenzor z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Suspenzor s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Suspenzor patří do kategorie Sport

Klíčová slova: význam, význam pojmu, Sport, lexikon, definice pojmu, heslo, informace, terminologie, názvosloví, synonymum, pojem, co to je, odborný výraz, odborné názvosloví, wiki, co znamená, přesný výraz, význam slova


Pojem Suspenzor je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Suspenzor

Vyhledat slovo Suspenzor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Suspenzor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Suspenzor na Youtube

Najít pojem Suspenzor ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suspenzor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Suspenzor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Suspenzor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Suspenzor? resp. jaká je definice slova Suspenzor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suspenzor, odpověď na dotaz co je to Suspenzor?. Víte např. kdo to je Tlumočník? Znáte a víte kdo je Náfuka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?