Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Suspenzor. Co znamená pojem Suspenzor z kategorie Sport?

Co to je Suspenzor? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Suspenzor

Suspenzor patří u mnoha sportů k povinnému nebo doporučenému vybavení. Suspenzor je ochranou rozkroku, tedy pohlavních orgánů hráče. Existuje v pánském i dámském provedení. Používá se na spodní prádlo. Je potřeba vybírat suspenzor podle velikosti, měl by sedět těsně na těle, ale nesmí tlačit a škrtit.
Je potřeba počítat s tím, že suspenzor neposkytuje naprosto dokonalou ochranu, takže uživatel musí být opatrný a i se suspenzorem je potřeba počítat s rizikem úrazu.


Co je to Suspenzor? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Suspenzor. Co znamená pojem Suspenzor z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Suspenzor s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Suspenzor se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: popis, definice pojmu, význam slova, Suspenzor, lexikon, přesný význam, wiki, odborné názvosloví, význam, co znamená, vysvětlení, termín, co je to Suspenzor?, synonymum, pojem, co to je, Sport, slovo


Pojem Suspenzor je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suspenzor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Suspenzor ve Wikislovníku

Hledat termín Suspenzor na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suspenzor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Suspenzor na Youtube

Najít pojem Suspenzor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Suspenzor například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Suspenzor? resp. jaká je definice slova Suspenzor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suspenzor, odpověď na dotaz co je to Suspenzor?. Víte např. kdo to je Převor? Znáte a víte kdo je Bulík? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?