Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Suspenzor. Co znamená pojem Suspenzor z kategorie Sport?

Co to je Suspenzor? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Suspenzor

Suspenzor patří u mnoha sportů k povinnému nebo doporučenému vybavení. Suspenzor je ochranou rozkroku, tedy pohlavních orgánů hráče. Existuje v pánském i dámském provedení. Používá se na spodní prádlo. Je potřeba vybírat suspenzor podle velikosti, měl by sedět těsně na těle, ale nesmí tlačit a škrtit.
Je potřeba počítat s tím, že suspenzor neposkytuje naprosto dokonalou ochranu, takže uživatel musí být opatrný a i se suspenzorem je potřeba počítat s rizikem úrazu.


Co je to Suspenzor? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Suspenzor. Co znamená pojem Suspenzor z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Suspenzor je v sekci Sport

Klíčová slova: formulace, co je to Suspenzor?, terminologie, význam, definice pojmu, heslo, vysvětlení, wiki, názvosloví, odborný výraz, odborné názvosloví, termín, lexikon, přesný význam, význam slova, co to je, informace, přesný výraz


Pojem Suspenzor je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Suspenzor zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Suspenzor na Youtube

Hledat heslo Suspenzor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Suspenzor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Suspenzor ve Wikislovníku

Hledat termín Suspenzor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suspenzor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Suspenzor například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Suspenzor? resp. co znamená výraz Suspenzor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suspenzor, odpověď na dotaz co je to Suspenzor?. Víte např. kdo to je Cenzor? Znáte a víte kdo je Všivák? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?