Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sborovna. Co znamená odborný pojem Sborovna z kategorie Školství?

Co je to Sborovna? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Sborovna?

Sborovna je název místnosti ve školní budově, ve které je umístěn učitelský sbor. Každý učitel zde má svůj prostor. Odehrává se zde komunikace mezi učiteli, plánování, spolupráce a příprava na výuku.
Učitelé tak mají možnost pro sdílení, společnou práci na přípravách i projektech, čas pro komunikaci o výchovných problémech i pro relaxaci a vzájemné poznávání. Název je odvozen od sousloví učitelský sbor.


Co je to Sborovna? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sborovna. Co znamená odborný pojem Sborovna z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Sborovna? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Sborovna patří do sekce Školství

Klíčová slova: terminus technicus, informace, lexikon, pojem, přesný výraz, vysvětlení, definice pojmu, odborné názvosloví, heslo, formulace, slovo, přesný význam, význam pojmu, význam slova, termín, co je to Sborovna?, odborný výraz, wiki


Pojem Sborovna je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Sborovna? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Sborovna je místnost ve škole nebo jiném vzdělávacím zařízení, která je vyhrazena učitelskému sboru ke společné komunikaci v oblasti plánování a projektování výuky. Jejím smyslem je poskytnout učitelům nástroj pro koordinovanou tvorbu tematických a týdenních plánů, pro rychlé sdílení příprav na výuku a nápadů na konkrétní výukové aktivity. Název pochází z označení skupiny učitelů, „učitelský sbor“.

Další informační zdroje o slovu Sborovna

Vyhledat heslo Sborovna ve Wikislovníku

Najít slovo Sborovna ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Sborovna na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sborovna ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Sborovna ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Sborovna ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Sborovna například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Sborovna? resp. jaká je definice termínu Sborovna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sborovna, odpověď na dotaz co je to Sborovna?. Víte např. kdo to je Svatá Filoména? Znáte a víte kdo je Narcis? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.