Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sborovna. Co znamená pojem Sborovna z kategorie Školství?

Co to je Sborovna? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Sborovna

Sborovna je název místnosti ve školní budově, ve které je umístěn učitelský sbor. Každý učitel zde má svůj prostor. Odehrává se zde komunikace mezi učiteli, plánování, spolupráce a příprava na výuku.
Učitelé tak mají možnost pro sdílení, společnou práci na přípravách i projektech, čas pro komunikaci o výchovných problémech i pro relaxaci a vzájemné poznávání. Název je odvozen od sousloví učitelský sbor.


Odborný termín, výraz, slovo Sborovna. Co znamená pojem Sborovna z kategorie Školství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Sborovna se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: odborný výraz, informace, přesný význam, Školství, význam pojmu, význam slova, co to je, co je to Sborovna?, odborné názvosloví, heslo, lexikon, terminologie, Školství, definice pojmu, wiki, pojem, Sborovna, synonymum


Pojem Sborovna je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Sborovna? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Sborovna je místnost ve škole nebo jiném vzdělávacím zařízení, která je vyhrazena učitelskému sboru ke společné komunikaci v oblasti plánování a projektování výuky. Jejím smyslem je poskytnout učitelům nástroj pro koordinovanou tvorbu tematických a týdenních plánů, pro rychlé sdílení příprav na výuku a nápadů na konkrétní výukové aktivity. Název pochází z označení skupiny učitelů, „učitelský sbor“.

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Sborovna na Youtube

Najít pojem Sborovna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Sborovna ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sborovna ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Sborovna ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Sborovna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Sborovna například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Sborovna? resp. co přesně znamená slovo Sborovna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sborovna, odpověď na dotaz co je to Sborovna?. Víte např. kdo to je Zeus? Znáte a víte kdo je Hampejznice? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Sborovna hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.