Co je to?
Definice odborného termínu, slova IP adresa. Co znamená pojem IP adresa z kategorie Počítače?

Co je to IP adresa? Význam slova

Co znamená termín IP adresa? Vysvětlení pojmu, definice hesla

V informatice se setkáváme s čísly značícími síťové rozhraní v počítačové síti, která používá protokol IP. Nejčastěji narazíme na verzi IPv4, který používá 32bitové adresy, nicméně tento zastaralý systém by se měl nahradit verzí IPv6, jež pracuje s 128bitovými adresami. Důvodem nahrazení je, že starý systém již neměl dostatek IP adres. IP protokolem se řídí všechny počítače připojené do sítě.


Co je to IP adresa? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova IP adresa. Co znamená pojem IP adresa z kategorie Počítače?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem IP adresa se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, terminologie, odborné názvosloví, co znamená, definice, slovník, terminus technicus, lexikon, slovo, termín, význam, přesný význam, názvosloví, definice pojmu, informace, pojem, Počítače


Pojem IP adresa je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem IP adresa ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz IP adresa ve Wikipedii

Vyhledat termín IP adresa ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem IP adresa na Youtube

Vyhledat heslo IP adresa ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem IP adresa ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo IP adresa například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to IP adresa? resp. co je to IP adresa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IP adresa, odpověď na dotaz co je to IP adresa?. Víte např. kdo to je Jan Hřebejk? Znáte a víte kdo je Kašér? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín IP adresa hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.