Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bubble tea. Co znamená pojem Bubble tea z kategorie Nápoje?

Co to je Bubble tea? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Bubble tea

Bubble tea je čaj označovaný také jako bublinkový nebo perlivý čaj. Svůj název získal kvůli pěně, která se po protřepání čaje objeví na povrchu. Základem bubble tea je čaj, na dně kelímku jsou pak kuličky. Bubble tea pochází z Taiwanu a můžete se setkat s více druhy tohoto rychle rozšířeného nápoje.
Fresh Bubble tea jsou ledové čaje s ovocnou příchutí, Milky Bubble tea jsou obohaceny vyšlehaným mlékem, Frozen Bubble tea jsou ovocné ledové tříště s čajem. Zásadní vlastností Bubble tea je přírodní původ všech ingrediencí. Kuličky se vyrábějí z manioku nebo mořské řasy, popřípadě želé. Bubble tea se podává v umělohmotném kelímku s natavenou fólií, kterou je nutno prorazit brčkem.


Co je to Bubble tea? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bubble tea. Co znamená pojem Bubble tea z kategorie Nápoje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Bubble tea je v kategorii nápoje

Klíčová slova: Bubble tea, význam slova, význam pojmu, termín, informace, přesný význam, odborné názvosloví, definice, lexikon, vysvětlení, slovník, co znamená, heslo, nápoje, pojem, synonymum, co to je, terminus technicus


Pojem Bubble tea je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bubble tea? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bublinkový nebo také perlivý čaj, anglicky bubble tea, je nápoj z čaje, popř. s mlékem, který vznikl v 80. letech 20. století na Tchaj-wanu, kde je velmi oblíbený. Prodává se rovnou na ulici či ve specializovaných čajovnách, kde si každý může vybrat ty ingredience, ze kterých se čaj připraví.

Bublinkový, perlivý čaj

Bublinkový jahodový čaj známý pod anglickým názvem bubble tea. Autor: Lounis Aissaoui, zdroj: Pixabay
Bublinkový jahodový čaj známý pod anglickým názvem bubble tea. Autor: Lounis Aissaoui, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít termín Bubble tea ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Bubble tea ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Bubble tea ve vyhledávači Qwant

Najít termín Bubble tea ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bubble tea ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Bubble tea ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bubble tea například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Bubble tea? resp. jaká je definice slova Bubble tea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bubble tea, odpověď na dotaz co je to Bubble tea?. Víte např. kdo to je Jiří VI? Znáte a víte kdo je Nikita Chruščov? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Bubble tea i v jiné sekci než je kategorie nápoje. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..