Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bubble tea. Co znamená pojem Bubble tea z kategorie Nápoje?

Co je to Bubble tea? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Bubble tea

Bubble tea je čaj označovaný také jako bublinkový nebo perlivý čaj. Svůj název získal kvůli pěně, která se po protřepání čaje objeví na povrchu. Základem bubble tea je čaj, na dně kelímku jsou pak kuličky. Bubble tea pochází z Taiwanu a můžete se setkat s více druhy tohoto rychle rozšířeného nápoje.
Fresh Bubble tea jsou ledové čaje s ovocnou příchutí, Milky Bubble tea jsou obohaceny vyšlehaným mlékem, Frozen Bubble tea jsou ovocné ledové tříště s čajem. Zásadní vlastností Bubble tea je přírodní původ všech ingrediencí. Kuličky se vyrábějí z manioku nebo mořské řasy, popřípadě želé. Bubble tea se podává v umělohmotném kelímku s natavenou fólií, kterou je nutno prorazit brčkem.


Co je to Bubble tea? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bubble tea. Co znamená pojem Bubble tea z kategorie Nápoje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bubble tea s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bubble tea se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: terminus technicus, wiki, definice pojmu, význam slova, synonymum, popis, Nápoje, názvosloví, odborný výraz, terminologie, definice, přesný význam, význam, termín, lexikon, význam pojmu, Bubble tea, pojem


Pojem Bubble tea je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Bubble tea můžete dozvědět následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Bublinkový nebo také perlivý čaj, anglicky bubble tea, je nápoj z čaje, popř. s mlékem, který vznikl v 80. letech 20. století na Tchaj-wanu, kde je velmi oblíbený. Prodává se rovnou na ulici či ve specializovaných čajovnách, kde si každý může vybrat ty ingredience, ze kterých se čaj připraví.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Bubble tea ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Bubble tea ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bubble tea ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Bubble tea ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bubble tea ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Bubble tea ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bubble tea například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Bubble tea? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bubble tea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bubble tea, odpověď na dotaz co je to Bubble tea?. Víte např. kdo to je Pavel Hubáček? Znáte a víte kdo je Všeználek? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nápoje. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..