Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bubble tea. Co znamená pojem Bubble tea z kategorie Nápoje?

Co je to Bubble tea? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bubble tea?

Bubble tea je čaj označovaný také jako bublinkový nebo perlivý čaj. Svůj název získal kvůli pěně, která se po protřepání čaje objeví na povrchu. Základem bubble tea je čaj, na dně kelímku jsou pak kuličky. Bubble tea pochází z Taiwanu a můžete se setkat s více druhy tohoto rychle rozšířeného nápoje.
Fresh Bubble tea jsou ledové čaje s ovocnou příchutí, Milky Bubble tea jsou obohaceny vyšlehaným mlékem, Frozen Bubble tea jsou ovocné ledové tříště s čajem. Zásadní vlastností Bubble tea je přírodní původ všech ingrediencí. Kuličky se vyrábějí z manioku nebo mořské řasy, popřípadě želé. Bubble tea se podává v umělohmotném kelímku s natavenou fólií, kterou je nutno prorazit brčkem.


Co je to Bubble tea? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bubble tea. Co znamená pojem Bubble tea z kategorie Nápoje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bubble tea se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: co je to Bubble tea?, lexikon, přesný význam, co znamená, termín, odborné názvosloví, definice pojmu, význam, přesný výraz, význam slova, názvosloví, Bubble tea, wiki, informace, pojem, význam pojmu, terminologie, slovník


Pojem Bubble tea je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bubble tea? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bublinkový nebo také perlivý čaj, anglicky bubble tea, je nápoj z čaje, popř. s mlékem, který vznikl v 80. letech 20. století na Tchaj-wanu, kde je velmi oblíbený. Prodává se rovnou na ulici či ve specializovaných čajovnách, kde si každý může vybrat ty ingredience, ze kterých se čaj připraví.

Bublinkový, perlivý čaj

Bublinkový jahodový čaj známý pod anglickým názvem bubble tea. Autor: Lounis Aissaoui, zdroj: Pixabay
Bublinkový jahodový čaj známý pod anglickým názvem bubble tea. Autor: Lounis Aissaoui, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Bubble tea ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Bubble tea ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Bubble tea ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Bubble tea ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Bubble tea na Google.cz

Vyhledat slovo Bubble tea ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bubble tea například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Bubble tea? resp. jaký je přesný význam slova Bubble tea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bubble tea, odpověď na dotaz co je to Bubble tea?. Víte např. kdo to je Michal Kempný? Znáte a víte kdo je Puťka? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..