Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bubble tea. Co znamená pojem Bubble tea z kategorie Nápoje?

Co je to Bubble tea? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Bubble tea

Bubble tea je čaj označovaný také jako bublinkový nebo perlivý čaj. Svůj název získal kvůli pěně, která se po protřepání čaje objeví na povrchu. Základem bubble tea je čaj, na dně kelímku jsou pak kuličky. Bubble tea pochází z Taiwanu a můžete se setkat s více druhy tohoto rychle rozšířeného nápoje.
Fresh Bubble tea jsou ledové čaje s ovocnou příchutí, Milky Bubble tea jsou obohaceny vyšlehaným mlékem, Frozen Bubble tea jsou ovocné ledové tříště s čajem. Zásadní vlastností Bubble tea je přírodní původ všech ingrediencí. Kuličky se vyrábějí z manioku nebo mořské řasy, popřípadě želé. Bubble tea se podává v umělohmotném kelímku s natavenou fólií, kterou je nutno prorazit brčkem.


Co je to Bubble tea? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bubble tea. Co znamená pojem Bubble tea z kategorie Nápoje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Bubble tea doporučujeme sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bubble tea se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: co znamená, Nápoje, Nápoje, heslo, synonymum, co je to Bubble tea?, terminologie, význam pojmu, odborný výraz, lexikon, názvosloví, popis, co to je, vysvětlení, význam, Bubble tea, termín, terminus technicus


Pojem Bubble tea je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Bubble tea?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bublinkový nebo také perlivý čaj, anglicky bubble tea, je nápoj z čaje, popř. s mlékem, který vznikl v 80. letech 20. století na Tchaj-wanu, kde je velmi oblíbený. Prodává se rovnou na ulici či ve specializovaných čajovnách, kde si každý může vybrat ty ingredience, ze kterých se čaj připraví.

Bublinkový, perlivý čaj

Bublinkový jahodový čaj známý pod anglickým názvem bubble tea. Autor: Lounis Aissaoui, zdroj: Pixabay
Bublinkový jahodový čaj známý pod anglickým názvem bubble tea. Autor: Lounis Aissaoui, zdroj: Pixabay


Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bubble tea ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Bubble tea ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Bubble tea na Google.cz

Najít termín Bubble tea ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bubble tea ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Bubble tea ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bubble tea například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Bubble tea? resp. co znamená Bubble tea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bubble tea, odpověď na dotaz co je to Bubble tea?. Víte např. kdo to je Harlekýn? Znáte a víte kdo je Rajda? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..