Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bubble tea. Co znamená pojem Bubble tea z kategorie Nápoje?

Co je to Bubble tea? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bubble tea?

Bubble tea je čaj označovaný také jako bublinkový nebo perlivý čaj. Svůj název získal kvůli pěně, která se po protřepání čaje objeví na povrchu. Základem bubble tea je čaj, na dně kelímku jsou pak kuličky. Bubble tea pochází z Taiwanu a můžete se setkat s více druhy tohoto rychle rozšířeného nápoje.
Fresh Bubble tea jsou ledové čaje s ovocnou příchutí, Milky Bubble tea jsou obohaceny vyšlehaným mlékem, Frozen Bubble tea jsou ovocné ledové tříště s čajem. Zásadní vlastností Bubble tea je přírodní původ všech ingrediencí. Kuličky se vyrábějí z manioku nebo mořské řasy, popřípadě želé. Bubble tea se podává v umělohmotném kelímku s natavenou fólií, kterou je nutno prorazit brčkem.


Co je to Bubble tea? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bubble tea. Co znamená pojem Bubble tea z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bubble tea patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: synonymum, popis, význam, co znamená, přesný výraz, Nápoje, definice pojmu, vysvětlení, wiki, informace, co to je, Bubble tea, terminus technicus, názvosloví, lexikon, formulace, slovník, Nápoje


Pojem Bubble tea je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Bubble tea?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Bublinkový nebo také perlivý čaj, anglicky bubble tea, je nápoj z čaje, popř. s mlékem, který vznikl v 80. letech 20. století na Tchaj-wanu, kde je velmi oblíbený. Prodává se rovnou na ulici či ve specializovaných čajovnách, kde si každý může vybrat ty ingredience, ze kterých se čaj připraví.

Bublinkový, perlivý čaj

Bublinkový jahodový čaj známý pod anglickým názvem bubble tea. Autor: Lounis Aissaoui, zdroj: Pixabay
Bublinkový jahodový čaj známý pod anglickým názvem bubble tea. Autor: Lounis Aissaoui, zdroj: Pixabay


Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Bubble tea ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Bubble tea ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Bubble tea ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bubble tea ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Bubble tea ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Bubble tea na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bubble tea například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Bubble tea? resp. co znamená Bubble tea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bubble tea, odpověď na dotaz co je to Bubble tea?. Víte např. kdo to je Rychtář? Znáte a víte kdo je Puťka? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..