Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bubble tea. Co znamená odborný pojem Bubble tea z kategorie Nápoje?

Co je Bubble tea? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Bubble tea?

Bubble tea je čaj označovaný také jako bublinkový nebo perlivý čaj. Svůj název získal kvůli pěně, která se po protřepání čaje objeví na povrchu. Základem bubble tea je čaj, na dně kelímku jsou pak kuličky. Bubble tea pochází z Taiwanu a můžete se setkat s více druhy tohoto rychle rozšířeného nápoje.
Fresh Bubble tea jsou ledové čaje s ovocnou příchutí, Milky Bubble tea jsou obohaceny vyšlehaným mlékem, Frozen Bubble tea jsou ovocné ledové tříště s čajem. Zásadní vlastností Bubble tea je přírodní původ všech ingrediencí. Kuličky se vyrábějí z manioku nebo mořské řasy, popřípadě želé. Bubble tea se podává v umělohmotném kelímku s natavenou fólií, kterou je nutno prorazit brčkem.


Co je to Bubble tea? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bubble tea. Co znamená odborný pojem Bubble tea z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Bubble tea můžete sdílet s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Bubble tea je v kategorii nápoje

Klíčová slova: wiki, definice, názvosloví, přesný výraz, popis, co je to Bubble tea?, synonymum, termín, informace, heslo, co to je, pojem, co znamená, terminologie, nápoje, význam slova, odborný výraz, nápoje


Pojem Bubble tea je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Bubble tea dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bublinkový nebo také perlivý čaj, anglicky bubble tea, je nápoj z čaje, popř. s mlékem, který vznikl v 80. letech 20. století na Tchaj-wanu, kde je velmi oblíbený. Prodává se rovnou na ulici či ve specializovaných čajovnách, kde si každý může vybrat ty ingredience, ze kterých se čaj připraví.

Bublinkový, perlivý čaj

Bublinkový jahodový čaj známý pod anglickým názvem bubble tea. Autor: Lounis Aissaoui, zdroj: Pixabay
Bublinkový jahodový čaj známý pod anglickým názvem bubble tea. Autor: Lounis Aissaoui, zdroj: Pixabay


Další informace o pojmu Bubble tea hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat výraz Bubble tea ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Bubble tea ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bubble tea ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Bubble tea ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Bubble tea ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Bubble tea na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bubble tea například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Bubble tea? resp. co vlastně znamená slovo Bubble tea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bubble tea, odpověď na dotaz co je to Bubble tea?. Víte např. kdo to je Otto Wichterle? Znáte a víte kdo je Frajer? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je nápoje. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..