Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Frizzante. Co znamená pojem Frizzante z kategorie Nápoje?

Co je Frizzante? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Frizzante

Frizzante je pojmenování pro jemně perlivé víno. Jeho původ lze hledat v Itálii, kde se označuje také názvem Prosecco. Perlivost vína je dosažena přidáním oxidu uhličitého v průběhu stáčení do lahve. Jedná se o lehké víno s nízkým obsahem alkoholu, které je osvěžující a není náročné.
Pro výrobu Frizzante se využívá metody plnění pod tlakem. Tato metoda se nazývá podle svého tvůrce Charmantova metoda.


Co je to Frizzante? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Frizzante. Co znamená pojem Frizzante z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Frizzante s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Frizzante se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: přesný výraz, názvosloví, vysvětlení, wiki, odborné názvosloví, popis, formulace, nápoje, nápoje, slovo, heslo, informace, termín, význam slova, slovník, Frizzante, přesný význam, co to je


Pojem Frizzante je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Frizzante?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Frizzante je jemně perlivé víno. Pochází z Itálie, kde se u vína lze setkat také s přívlastkem Prosecco. Perlení vína způsobuje oxid uhličitý, který se do vína přidává při lahvování.
Víno Frizzante se vyrábí tzv. Charmantovou metodou, kdy se víno plní do lahví pod tlakem. Cílem je vyrobit osvěžující nenáročné víno s nižším obsahem alkoholu.

Pro další informace o termínu Frizzante zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Frizzante ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Frizzante ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Frizzante ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Frizzante na Youtube

Vyhledat výraz Frizzante ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo Frizzante na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Frizzante například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Frizzante? resp. co se přesně ukrývá za slovem Frizzante? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frizzante, odpověď na dotaz co je to Frizzante?. Víte např. kdo to je Pojišťovací poradce? Znáte a víte kdo je Korepetitor? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Frizzante v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je nápoje. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.