Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Frizzante. Co znamená pojem Frizzante z kategorie Nápoje?

Co to je Frizzante? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Frizzante

Frizzante je pojmenování pro jemně perlivé víno. Jeho původ lze hledat v Itálii, kde se označuje také názvem Prosecco. Perlivost vína je dosažena přidáním oxidu uhličitého v průběhu stáčení do lahve. Jedná se o lehké víno s nízkým obsahem alkoholu, které je osvěžující a není náročné.
Pro výrobu Frizzante se využívá metody plnění pod tlakem. Tato metoda se nazývá podle svého tvůrce Charmantova metoda.


Co je to Frizzante? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Frizzante. Co znamená pojem Frizzante z kategorie Nápoje?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Frizzante se nachází v sekci nápoje

Klíčová slova: slovník, informace, co to je, význam pojmu, slovo, přesný význam, definice, terminologie, nápoje, odborné názvosloví, lexikon, přesný výraz, co je to Frizzante?, formulace, význam, Frizzante, pojem, odborný výraz


Pojem Frizzante je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Frizzante? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Frizzante je jemně perlivé víno. Pochází z Itálie, kde se u vína lze setkat také s přívlastkem Prosecco. Perlení vína způsobuje oxid uhličitý, který se do vína přidává při lahvování.
Víno Frizzante se vyrábí tzv. Charmantovou metodou, kdy se víno plní do lahví pod tlakem. Cílem je vyrobit osvěžující nenáročné víno s nižším obsahem alkoholu.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Frizzante ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Frizzante ve Wikizdrojích

Hledat frázi Frizzante na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Frizzante ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Frizzante ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Frizzante ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Frizzante například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Frizzante? resp. co vlastně znamená slovo Frizzante? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frizzante, odpověď na dotaz co je to Frizzante?. Víte např. kdo to je Amber Heard? Znáte a víte kdo je Technokrat? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Frizzante i v jiných kategoriích (než nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.