Co je to?
Definice výrazu, termínu Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Co je to Řeřicha? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Řeřicha

Řeřicha setá je jedlá bylina. Pochází z Blízkého východu a u nás se běžně pěstuje jako listová zelenina. Je to nenáročná jednoletá bylina, která může dorůst do výšky až 60 cm, ale na konzumaci se trhají jenom mladé listy. Ty chuťově připomínají ředkvičku a přidávají se do různých salátů nebo také do paštik a omáček jako koření.


Co je to Řeřicha? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Řeřicha) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Řeřicha patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: slovo, význam slova, informace, Rostliny, definice, přesný význam, formulace, termín, co to je, co je to Řeřicha?, Rostliny, lexikon, slovník, odborné názvosloví, co znamená, názvosloví, přesný výraz, vysvětlení


Pojem Řeřicha je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Řeřicha v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Řeřicha ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Řeřicha ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Řeřicha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Řeřicha ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Řeřicha ve Wikipedii

Hledat výraz Řeřicha ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Řeřicha například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Řeřicha? resp. co se přesně ukrývá za slovem Řeřicha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řeřicha, odpověď na dotaz co je to Řeřicha?. Víte např. kdo to je Felčar? Znáte a víte kdo je Autista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Rostliny. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.