Co je to?
Definice výrazu, termínu Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Co je to Řeřicha? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Řeřicha

Řeřicha setá je jedlá bylina. Pochází z Blízkého východu a u nás se běžně pěstuje jako listová zelenina. Je to nenáročná jednoletá bylina, která může dorůst do výšky až 60 cm, ale na konzumaci se trhají jenom mladé listy. Ty chuťově připomínají ředkvičku a přidávají se do různých salátů nebo také do paštik a omáček jako koření.


Co je to Řeřicha? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Řeřicha s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Řeřicha je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: Řeřicha, slovník, význam pojmu, heslo, co to je, vysvětlení, co je to Řeřicha?, synonymum, lexikon, Rostliny, informace, odborný výraz, slovo, definice pojmu, definice, wiki, Rostliny, význam slova


Pojem Řeřicha je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín Řeřicha na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Řeřicha ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Řeřicha ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Řeřicha ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Řeřicha ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Řeřicha ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Řeřicha například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Řeřicha? resp. jaký je význam slova Řeřicha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řeřicha, odpověď na dotaz co je to Řeřicha?. Víte např. kdo to je Mediátor? Znáte a víte kdo je Suflér? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Rostliny. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.