Co je to?
Definice výrazu, termínu Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Co je to Řeřicha? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Řeřicha

Řeřicha setá je jedlá bylina. Pochází z Blízkého východu a u nás se běžně pěstuje jako listová zelenina. Je to nenáročná jednoletá bylina, která může dorůst do výšky až 60 cm, ale na konzumaci se trhají jenom mladé listy. Ty chuťově připomínají ředkvičku a přidávají se do různých salátů nebo také do paštik a omáček jako koření.


Co je to Řeřicha? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Řeřicha můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Řeřicha je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: odborný výraz, termín, co je to Řeřicha?, formulace, slovník, definice, význam slova, heslo, terminologie, popis, co znamená, wiki, Rostliny, terminus technicus, přesný výraz, přesný význam, definice pojmu, Rostliny


Pojem Řeřicha je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Řeřicha na Youtube

Hledat heslo Řeřicha ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Řeřicha ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Řeřicha ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Řeřicha ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Řeřicha ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Řeřicha například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Řeřicha? resp. co označuje slovo Řeřicha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řeřicha, odpověď na dotaz co je to Řeřicha?. Víte např. kdo to je Tomáš Berdych? Znáte a víte kdo je Autista? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Rostliny). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.