Co je to?
Definice výrazu, termínu Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Co je to Řeřicha? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Řeřicha

Řeřicha setá je jedlá bylina. Pochází z Blízkého východu a u nás se běžně pěstuje jako listová zelenina. Je to nenáročná jednoletá bylina, která může dorůst do výšky až 60 cm, ale na konzumaci se trhají jenom mladé listy. Ty chuťově připomínají ředkvičku a přidávají se do různých salátů nebo také do paštik a omáček jako koření.


Co je to Řeřicha? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Řeřicha můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Řeřicha je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: slovník, vysvětlení, definice, termín, wiki, odborné názvosloví, synonymum, Rostliny, co je to Řeřicha?, názvosloví, definice pojmu, význam slova, odborný výraz, význam pojmu, informace, popis, význam, heslo


Pojem Řeřicha je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Řeřicha ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Řeřicha ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Řeřicha ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Řeřicha ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Řeřicha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Řeřicha na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Řeřicha například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Řeřicha? resp. co znamená výraz Řeřicha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řeřicha, odpověď na dotaz co je to Řeřicha?. Víte např. kdo to je Vladimir Iljič Lenin? Znáte a víte kdo je Suflér? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Rostliny Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.