Co je to?
Definice výrazu, termínu Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Co je Řeřicha?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Řeřicha?

Řeřicha setá je jedlá bylina. Pochází z Blízkého východu a u nás se běžně pěstuje jako listová zelenina. Je to nenáročná jednoletá bylina, která může dorůst do výšky až 60 cm, ale na konzumaci se trhají jenom mladé listy. Ty chuťově připomínají ředkvičku a přidávají se do různých salátů nebo také do paštik a omáček jako koření.


Co je to Řeřicha? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Řeřicha se známými na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Řeřicha je v kategorii rostliny

Klíčová slova: vysvětlení, co to je, definice pojmu, termín, odborný výraz, definice, co znamená, pojem, přesný výraz, informace, popis, slovo, význam, terminologie, synonymum, Řeřicha, rostliny, wiki


Pojem Řeřicha je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Co označuje termín Řeřicha? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Řeřicha (Lepidium) je obsáhlý rod rostlin z čeledě brukvovitých. Po celém světě bylo objeveno kolem 175 druhů.
Některé druhy vytvářejí tzv. stepní běžce.
Jako kulturní rostlina se kvůli léčivým účinkům již od starověku využívala řeřicha setá.

Další zdroje informací o slovu Řeřicha

Vyhledat pojem Řeřicha ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Řeřicha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Řeřicha ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Řeřicha ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Řeřicha na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Řeřicha ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Řeřicha například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku co to je Řeřicha? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Řeřicha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řeřicha, odpověď na dotaz co je to Řeřicha?. Víte např. kdo to je Aktér? Znáte a víte kdo je Zdeněk Podhůrský? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je rostliny. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie rostliny, Kvetoucí třešeň, Řeřicha, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.