Co je to?
Výraz, termín, definice slova Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Co je to Řeřicha? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Řeřicha

Řeřicha setá je jedlá bylina. Pochází z Blízkého východu a u nás se běžně pěstuje jako listová zelenina. Je to nenáročná jednoletá bylina, která může dorůst do výšky až 60 cm, ale na konzumaci se trhají jenom mladé listy. Ty chuťově připomínají ředkvičku a přidávají se do různých salátů nebo také do paštik a omáček jako koření.


Co je to Řeřicha? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Řeřicha doporučujeme sdílet s rodinou a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Řeřicha se nachází v sekci rostliny

Klíčová slova: wiki, Řeřicha, definice, pojem, význam pojmu, odborné názvosloví, rostliny, vysvětlení, slovo, co je to Řeřicha?, význam slova, význam, rostliny, lexikon, co znamená, informace, heslo, synonymum


Pojem Řeřicha je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Co označuje termín Řeřicha? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Řeřicha (Lepidium) je obsáhlý rod rostlin z čeledě brukvovitých. Po celém světě bylo objeveno kolem 175 druhů.
Některé druhy vytvářejí tzv. stepní běžce.
Jako kulturní rostlina se kvůli léčivým účinkům již od starověku využívala řeřicha setá.

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Řeřicha ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Řeřicha na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Řeřicha ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Řeřicha ve Wikislovníku

Hledat pojem Řeřicha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Řeřicha ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Řeřicha například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Nyní již víte jaká je definice termínu Řeřicha? resp. co je to Řeřicha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řeřicha, odpověď na dotaz co je to Řeřicha?. Víte např. kdo to je Marta Kubišová? Znáte a víte kdo je Boris Hybner? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie rostliny. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.