Co je to?
Definice výrazu Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Co je Řeřicha? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Řeřicha

Řeřicha setá je jedlá bylina. Pochází z Blízkého východu a u nás se běžně pěstuje jako listová zelenina. Je to nenáročná jednoletá bylina, která může dorůst do výšky až 60 cm, ale na konzumaci se trhají jenom mladé listy. Ty chuťově připomínají ředkvičku a přidávají se do různých salátů nebo také do paštik a omáček jako koření.


Co je to Řeřicha? Význam slova, termín, Definice výrazu Řeřicha. Co znamená odborný pojem Řeřicha z kategorie Rostliny?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Text napsán pro Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Řeřicha je v sekci rostliny

Klíčová slova: rostliny, vysvětlení, slovo, synonymum, význam, terminus technicus, heslo, co to je, popis, význam pojmu, co je to Řeřicha?, formulace, lexikon, termín, slovník, odborný výraz, definice pojmu, odborné názvosloví


Pojem Řeřicha je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Řeřicha? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Řeřicha (Lepidium) je obsáhlý rod rostlin z čeledě brukvovitých. Po celém světě bylo objeveno kolem 175 druhů.
Některé druhy vytvářejí tzv. stepní běžce.
Jako kulturní rostlina se kvůli léčivým účinkům již od starověku využívala řeřicha setá.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Řeřicha ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Řeřicha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Řeřicha na Google.cz

Hledat videa s názvem Řeřicha na Youtube

Hledat frázi Řeřicha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Řeřicha ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Řeřicha například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní již víte jaká je definice termínu Řeřicha? resp. co přesně označuje termín Řeřicha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řeřicha, odpověď na dotaz co je to Řeřicha?. Víte např. kdo to je Tomáš Vorel? Znáte a víte kdo je Jiří Pomeje? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Řeřicha i v jiné kategorii než v rostliny. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.