Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo DPČ. Co znamená pojem DPČ z kategorie Zkratky?

Co to je DPČ? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu DPČ?

DPČ je zkratka pro dohodu o pracovní činnosti. Jde o pojem z oblasti pracovního práva, používaný pro označení vztahu zaměstnance a zaměstnavatele, kdy však nevzniká pracovní poměr. DPČ je definována v zákoníku práce.
Tento pracovní vztah je určen především pro příležitostnou práci, například brigády. Tato dohoda se uzavírá písemně a musí obsahovat sjednanou práci, pracovní dobu a dobu, na kterou je dohoda uzavřena.


Co je to DPČ? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo DPČ. Co znamená pojem DPČ z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu DPČ? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín DPČ je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: pojem, odborné názvosloví, definice, definice pojmu, synonymum, význam, DPČ, lexikon, co to je, význam slova, popis, vysvětlení, význam pojmu, formulace, terminologie, slovník, Zkratky, názvosloví


Pojem DPČ je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DPČ ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín DPČ ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo DPČ ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz DPČ ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem DPČ na Youtube

Zkusit najít heslo DPČ ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo DPČ například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená DPČ? resp. co označuje slovo DPČ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPČ, odpověď na dotaz co je to DPČ?. Víte např. kdo to je Vegetarián? Znáte a víte kdo je Čert? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?