Co je to?
Definice odborného termínu, slova NFC. Co znamená pojem NFC z kategorie Počítače?

Co je to NFC? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu NFC?

NFC je oficiální zkratkou výrazu near field communication. Jedná se o sadu standardů, která určuje architekturu modulární technologie.
NFC se využívá k bezdrátové komunikaci elektronických a elektrotechnických zařízení na kratší vzdálenosti, řádově centimetrů.
S NFC se lze setkat například u platebních systémů, bluetooth technologií, wifi zařízení nebo identifikačních činnostech. NFC technologie je neustále ve vývoji a samozřejmě i na vzestupu.


Co je to NFC? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova NFC. Co znamená pojem NFC z kategorie Počítače?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu NFC? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo NFC patří do sekce Počítače

Klíčová slova: informace, pojem, termín, názvosloví, heslo, terminus technicus, wiki, definice, co znamená, přesný význam, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, co to je, slovo, význam slova, odborný výraz, odborné názvosloví


Pojem NFC je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu NFC

Hledat výraz NFC ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo NFC ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem NFC na Youtube

Vyhledat heslo NFC ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem NFC ve vyhledávači Qwant

Najít heslo NFC na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo NFC například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova NFC? resp. co to je NFC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NFC, odpověď na dotaz co je to NFC?. Víte např. kdo to je Blbka? Znáte a víte kdo je Obráběč? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Počítače). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?