Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kamenická špice. Co znamená pojem Kamenická špice z kategorie Nástroje?

Co je to Kamenická špice? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kamenická špice?

Kamenická špice je nezbytnou součástí výstroje kameníka. Jde o nástroj zhotovený z osmihranné speciální oceli, používané na výrobu nářadí. Špice má tvar podle toho, pro práci s kterým kamenem bude použita. Nejšpičatější se používá na měkké kameny, kalená na tvrdé materiály.
K práci s kamenickou špicí je nutné použít kamenickou paličku z kovu. Špicí se odebírá z kamene materiál. Další jemnější úpravy se provádějí jinými kamenickými nástroji.


Co je to Kamenická špice? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kamenická špice. Co znamená pojem Kamenická špice z kategorie Nástroje?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kamenická špice s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kamenická špice se nachází v sekci Nástroje

Klíčová slova: odborný výraz, termín, terminologie, význam slova, pojem, formulace, Nástroje, význam pojmu, přesný výraz, názvosloví, co je to Kamenická špice?, Kamenická špice, popis, vysvětlení, heslo, definice, přesný význam, co to je


Pojem Kamenická špice je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Kamenická špice zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít heslo Kamenická špice ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kamenická špice ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Kamenická špice ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Kamenická špice na Google.cz

Hledat termín Kamenická špice ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Kamenická špice ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamenická špice například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Kamenická špice? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kamenická špice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kamenická špice, odpověď na dotaz co je to Kamenická špice?. Víte např. kdo to je Zlatý slavík? Znáte a víte kdo je Platnéř? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nástroje. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.