Co je to?
Definice výrazu, termínu Hustilka. Co znamená odborný pojem Hustilka z kategorie Nástroje?

Co je to Hustilka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hustilka?

Hustilka je pojmenování vzduchové pumpičky, určené k ručnímu ovládání. Hodí se především pro nahuštění pneumatik menších vozidel, jakými jsou například jízdní kola, menší motocykly, přívěsné nebo ruční vozíky a podobně. Hustilka může fungovat za použití ručního nebo nožního kompresoru. V jejím těle je umístěn jednoduchý vzduchový píst umístěný ve válci.
Válec tvoří většinou delší trubka z plechu. Píst je poháněn ručně, nahoře má rukojeť, která se drží rukou. Ojnicí pístu bývá dlouhá tyč, píst samotný má podobu kožené manžety. K hustilce patří také hadička, která má šroubovací koncovky. Ty umožňují zašroubování do pumpičky a druhá strana slouží k připevnění k nafukovanému předmětu.


Co je to Hustilka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Hustilka. Co znamená odborný pojem Hustilka z kategorie Nástroje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Hustilka? s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hustilka je v sekci Nástroje

Klíčová slova: slovo, význam slova, lexikon, význam, Hustilka, definice, odborný výraz, význam pojmu, synonymum, popis, terminus technicus, slovník, názvosloví, Nástroje, odborné názvosloví, wiki, formulace, vysvětlení


Pojem Hustilka je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Hustilka na Google.cz

Zkusit najít pojem Hustilka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hustilka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Hustilka ve Wikislovníku

Najít heslo Hustilka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Hustilka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hustilka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Hustilka? resp. co přesně označuje termín Hustilka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hustilka, odpověď na dotaz co je to Hustilka?. Víte např. kdo to je Michal Krčmář? Znáte a víte kdo je Gabriela Koukalová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nástroje). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.