Co je to?
Definice výrazu, termínu Hustilka. Co znamená odborný pojem Hustilka z kategorie Nástroje?

Co je to Hustilka? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Hustilka?

Hustilka je pojmenování vzduchové pumpičky, určené k ručnímu ovládání. Hodí se především pro nahuštění pneumatik menších vozidel, jakými jsou například jízdní kola, menší motocykly, přívěsné nebo ruční vozíky a podobně. Hustilka může fungovat za použití ručního nebo nožního kompresoru. V jejím těle je umístěn jednoduchý vzduchový píst umístěný ve válci.
Válec tvoří většinou delší trubka z plechu. Píst je poháněn ručně, nahoře má rukojeť, která se drží rukou. Ojnicí pístu bývá dlouhá tyč, píst samotný má podobu kožené manžety. K hustilce patří také hadička, která má šroubovací koncovky. Ty umožňují zašroubování do pumpičky a druhá strana slouží k připevnění k nafukovanému předmětu.


Co je to Hustilka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Hustilka. Co znamená odborný pojem Hustilka z kategorie Nástroje?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hustilka patří do kategorie Nástroje

Klíčová slova: význam pojmu, Nástroje, informace, termín, terminus technicus, vysvětlení, definice, slovník, přesný význam, přesný výraz, odborné názvosloví, odborný výraz, heslo, význam slova, Hustilka, co je to Hustilka?, co to je, pojem


Pojem Hustilka je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Hustilka

Najít heslo Hustilka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Hustilka ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Hustilka ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Hustilka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Hustilka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Hustilka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hustilka například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Hustilka? resp. co znamená výraz Hustilka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hustilka, odpověď na dotaz co je to Hustilka?. Víte např. kdo to je Velký bratr? Znáte a víte kdo je Gabriela Koukalová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Hustilka i v jiných kategoriích (než Nástroje). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.