Co je to?
Definice výrazu Suplement. Co znamená odborný pojem Suplement z kategorie Jídlo?

Co je Suplement?

Co znamená pojem, definice termínu Suplement?

Pojem suplement má více významů používaných v různých souvislostech. Velmi často se tak označuje doplněk stravy. Jedná se o produkt, který má doplnit stravu a dodávat tělu nutriční látky, kterých má málo nebo které by mohly chybět v běžné stravě. Může jít o vitamíny, minerály, bylinné extrakty, aminokyseliny, mastné kyseliny nebo jiné látky. Nutriční doplňky jsou často používány k doplnění nedostatečného množství živin v potravě. Při nedostatku přísunu vitamínů a minerálů z potravy se doporučuje užívat multivitaminový suplement. Suplementy jsou více druhů. Aminokyseliny jsou základem stavby bílkovin a mohou být užívány sportovci nebo lidmi, kteří mají zvýšenou potřebu bílkovin. Mnoho lidí používá bylinné extrakty nebo rostlinné přípravky pro podporu zdraví. Ty mohou zahrnovat extrakty z rostlin s antioxidačními vlastnostmi nebo s potenciálními zdravotními výhodami.
Některé suplementy poskytují esenciální mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdraví mozku, srdce a dalších orgánů. Suplementy by měly být používány uvážlivě. Příliš velké množství některých látek může být škodlivé, a jiné mohou interagovat s léky nebo mít nežádoucí vedlejší účinky. Před používáním doplňků je vhodné konzultovat jejich užívání s odborníkem na výživu nebo zdravotníkem individuální potřeby a zdravotní stav uživatele.


Co je to Suplement? Význam slova, termín, Definice výrazu Suplement. Co znamená odborný pojem Suplement z kategorie Jídlo?

Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Suplement můžete samozřejmě sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Suplement je v sekci jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, termín, terminus technicus, Suplement, jídlo, lexikon, odborné názvosloví, informace, definice pojmu, jídlo, co to je, wiki, význam slova, formulace, slovník, názvosloví, slovo, terminologie


Pojem Suplement je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít termín Suplement ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Suplement ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Suplement ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Suplement ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Suplement ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Suplement na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Suplement například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě nyní již víte co znamená slovo Suplement? resp. co přesně znamená slovo Suplement? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suplement, odpověď na dotaz co je to Suplement?. Víte např. kdo to je Bůh? Znáte a víte kdo je Michel Platini? Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, rozinky, suplement, ilustrační obrázek

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.