Co je to?
Definice výrazu, termínu Štědrovka. Co znamená odborný pojem Štědrovka z kategorie Jídlo?

Co je to Štědrovka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Štědrovka?

Štědrovka je jiné označení pro tradiční vánoční pečivo, tedy pro vánočku. Štědrovka, resp. vánočka má v různých regionech mnoho dalších označení (synonym) jako např. štědrovice, štědrovečernice, pletenice, pletanka, žemle, štricka, štrucla nebo ceplík.


Co je to Štědrovka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Štědrovka. Co znamená odborný pojem Štědrovka z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Štědrovka sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Štědrovka patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: wiki, názvosloví, termín, Štědrovka, co znamená, přesný význam, terminus technicus, význam slova, definice pojmu, co je to Štědrovka?, informace, slovník, co to je, Jídlo, synonymum, terminologie, přesný výraz, formulace


Pojem Štědrovka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Štědrovka, vánočka

Vánoční štědrovka, resp.vánočka. Autor: Albert Häsler, zdroj: Pixabay
Vánoční štědrovka, resp.vánočka. Autor: Albert Häsler, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Štědrovka na Youtube

Zkusit najít výraz Štědrovka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Štědrovka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Štědrovka ve Wikipedii

Zkusit najít termín Štědrovka ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štědrovka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Štědrovka například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Štědrovka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Štědrovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štědrovka, odpověď na dotaz co je to Štědrovka?. Víte např. kdo to je Jan Hřebejk? Znáte a víte kdo je Křivák? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Štědrovka v jiné sekci než Jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?