Co je to?
Definice výrazu, termínu Štědrovka. Co znamená odborný pojem Štědrovka z kategorie Jídlo?

Co je to Štědrovka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Štědrovka?

Štědrovka je jiné označení pro tradiční vánoční pečivo, tedy pro vánočku. Štědrovka, resp. vánočka má v různých regionech mnoho dalších označení (synonym) jako např. štědrovice, štědrovečernice, pletenice, pletanka, žemle, štricka, štrucla nebo ceplík.


Co je to Štědrovka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Štědrovka. Co znamená odborný pojem Štědrovka z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Štědrovka? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Štědrovka patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, definice pojmu, informace, význam slova, co to je, terminus technicus, význam, lexikon, přesný výraz, odborný výraz, co znamená, přesný význam, slovník, Štědrovka, Jídlo, synonymum, Jídlo, termín


Pojem Štědrovka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Štědrovka, vánočka

Vánoční štědrovka, resp.vánočka. Autor: Albert Häsler, zdroj: Pixabay
Vánoční štědrovka, resp.vánočka. Autor: Albert Häsler, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štědrovka ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Štědrovka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Štědrovka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Štědrovka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Štědrovka na Youtube

Zkusit najít heslo Štědrovka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Štědrovka například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Štědrovka? resp. jaký je přesný význam slova Štědrovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štědrovka, odpověď na dotaz co je to Štědrovka?. Víte např. kdo to je Čůza? Znáte a víte kdo je Marta Kubišová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?