Co je to?
Definice výrazu, termínu Štědrovka. Co znamená odborný pojem Štědrovka z kategorie Jídlo?

Co je to Štědrovka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Štědrovka?

Štědrovka je jiné označení pro tradiční vánoční pečivo, tedy pro vánočku. Štědrovka, resp. vánočka má v různých regionech mnoho dalších označení (synonym) jako např. štědrovice, štědrovečernice, pletenice, pletanka, žemle, štricka, štrucla nebo ceplík.


Co je to Štědrovka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Štědrovka. Co znamená odborný pojem Štědrovka z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Štědrovka sdílejte s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Štědrovka je v kategorii jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, Štědrovka, jídlo, co to je, definice pojmu, lexikon, význam pojmu, termín, odborné názvosloví, definice, informace, co znamená, terminologie, co je to Štědrovka?, popis, wiki, slovník


Pojem Štědrovka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Štědrovka, vánočka

Vánoční štědrovka, resp.vánočka. Autor: Albert Häsler, zdroj: Pixabay
Vánoční štědrovka, resp.vánočka. Autor: Albert Häsler, zdroj: Pixabay


Hledejte výraz Štědrovka v dalších zdrojích

Zkusit najít Štědrovka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Štědrovka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Štědrovka ve Wikipedii

Hledat pojem Štědrovka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Štědrovka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Štědrovka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Štědrovka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Štědrovka? resp. co znamená výraz Štědrovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štědrovka, odpověď na dotaz co je to Štědrovka?. Víte např. kdo to je Miranda Kerr? Znáte a víte kdo je Koblihář? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?