Co je to?
Definice výrazu, termínu Štědrovka. Co znamená odborný pojem Štědrovka z kategorie Jídlo?

Co je to Štědrovka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Štědrovka?

Štědrovka je jiné označení pro tradiční vánoční pečivo, tedy pro vánočku. Štědrovka, resp. vánočka má v různých regionech mnoho dalších označení (synonym) jako např. štědrovice, štědrovečernice, pletenice, pletanka, žemle, štricka, štrucla nebo ceplík.


Co je to Štědrovka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Štědrovka. Co znamená odborný pojem Štědrovka z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Štědrovka se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: co to je, Jídlo, odborné názvosloví, pojem, slovo, definice, význam pojmu, Jídlo, přesný význam, lexikon, názvosloví, formulace, heslo, význam slova, informace, slovník, definice pojmu, co znamená


Pojem Štědrovka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Štědrovka

Zkusit najít heslo Štědrovka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Štědrovka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Štědrovka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Štědrovka na Google.cz

Vyhledat výraz Štědrovka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Štědrovka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Štědrovka například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Štědrovka? resp. co znamená Štědrovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štědrovka, odpověď na dotaz co je to Štědrovka?. Víte např. kdo to je Ryan Lochte? Znáte a víte kdo je Marta Kubišová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?