Co je to?
Definice výrazu, termínu Štědrovka. Co znamená odborný pojem Štědrovka z kategorie Jídlo?

Co je to Štědrovka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Štědrovka

Štědrovka je jiné označení pro tradiční vánoční pečivo, tedy pro vánočku. Štědrovka, resp. vánočka má v různých regionech mnoho dalších označení (synonym) jako např. štědrovice, štědrovečernice, pletenice, pletanka, žemle, štricka, štrucla nebo ceplík.


Co je to Štědrovka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Štědrovka. Co znamená odborný pojem Štědrovka z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Štědrovka patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, Jídlo, termín, Jídlo, přesný význam, odborné názvosloví, definice pojmu, co znamená, definice, heslo, synonymum, slovník, význam, co to je, přesný výraz, popis, slovo, význam slova


Pojem Štědrovka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Štědrovka, vánočka

Vánoční štědrovka, resp.vánočka. Autor: Albert Häsler, zdroj: Pixabay
Vánoční štědrovka, resp.vánočka. Autor: Albert Häsler, zdroj: Pixabay


Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štědrovka ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Štědrovka ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Štědrovka ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Štědrovka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Štědrovka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Štědrovka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Štědrovka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Štědrovka? resp. co se skrývá pod slovem Štědrovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štědrovka, odpověď na dotaz co je to Štědrovka?. Víte např. kdo to je Harry Potter? Znáte a víte kdo je Pasák? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?