Co je to?
Definice výrazu Servilita. Co znamená odborný pojem Servilita z kategorie Různé?

Co je Servilita? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Servilita?

Servilita je slovo cizího původu označující ne zrovna kladnou vlastnost. Český ekvivalent je dokonale výstižný: kdo je servilní, je podlézavý, patolízal, pejorativně řečeno vlezdoprdelka.

Co je to Servilita? Význam slova, termín, Definice výrazu Servilita. Co znamená odborný pojem Servilita z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text vytvořen pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Servilita? se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Servilita je v sekci různé

Klíčová slova: synonymum, slovník, heslo, význam, popis, terminus technicus, co to je, Servilita, význam slova, informace, co znamená, slovo, různé, vysvětlení, přesný význam, odborný výraz, pojem, definice pojmu


Pojem Servilita je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Servilita

Zkusit najít heslo Servilita ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Servilita ve Wikipedii

Najít výraz Servilita na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Servilita ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Servilita ve Wikislovníku

Vyhledat termín Servilita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Servilita například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teď už víte co znamená slovo Servilita? resp. jaký je význam slova Servilita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Servilita, odpověď na dotaz co je to Servilita?. Víte např. kdo to je Tereza Pergnerová? Znáte a víte kdo je Truhlář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než různé). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.