Co je to?
Definice odborného termínu, slova Servilita. Co znamená pojem Servilita z kategorie Různé?

Co je to Servilita? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Servilita

Servilita je slovo cizího původu označující ne zrovna kladnou vlastnost. Český ekvivalent je dokonale výstižný: kdo je servilní, je podlézavý, patolízal, pejorativně řečeno vlezdoprdelka.


Co je to Servilita? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Servilita. Co znamená pojem Servilita z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Servilita? s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Servilita je v sekci Různé

Klíčová slova: slovo, Různé, význam slova, lexikon, názvosloví, formulace, slovník, terminus technicus, vysvětlení, heslo, význam, co to je, popis, pojem, co je to Servilita?, informace, definice, Různé


Pojem Servilita je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Servilita lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Servilita ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Servilita ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Servilita na Google.cz

Hledat slovo Servilita ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Servilita ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Servilita ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Servilita například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Servilita? resp. co označuje slovo Servilita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Servilita, odpověď na dotaz co je to Servilita?. Víte např. kdo to je Václav Klaus? Znáte a víte kdo je Produkční? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.