Co je to?
Definice výrazu Spinning. Co znamená odborný pojem Spinning z kategorie Sport?

Co to je Spinning? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Spinning?

Spinning je skupinové cvičení na trenažéru jízdního kola pevně upevněného na jednom místě. Název pochází z anglického slova "spin", točit se. Spinning je aerobní cvičení umožňující každému sportovci zvolit si vlastní zátěž dle svých možností. Během spinningu se střídá tempo a technika jízdy na základě pokynů instruktora a na základě rytmu doprovodné hudby.


Co je to Spinning? Význam slova, termín, Definice výrazu Spinning. Co znamená odborný pojem Spinning z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Spinning) můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Spinning patří do kategorie Sport

Klíčová slova: odborné názvosloví, co znamená, terminus technicus, názvosloví, popis, definice pojmu, přesný výraz, terminologie, přesný význam, slovník, Sport, informace, formulace, lexikon, Sport, odborný výraz, význam slova, slovo


Pojem Spinning je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Spinning lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Spinning ve Wikipedii

Najít termín Spinning ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spinning ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Spinning ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Spinning ve Wikislovníku

Hledat heslo Spinning ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Spinning například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Spinning? resp. jaký je význam slova Spinning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spinning, odpověď na dotaz co je to Spinning?. Víte např. kdo to je Ekolog? Znáte a víte kdo je George Lucas? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.