Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kontraindikace. Co znamená pojem Kontraindikace z kategorie Lékařství?

Co to je Kontraindikace? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kontraindikace?

Kontraindikace je nežádoucí účinek v případě užívání nějakého léku. Jde o případ, kdy je účinek nějakého léku negativně ovlivňován současným užíváním jiného přípravku. Případné kontraindikace jsou vždy uvedeny v příbalovém letáku a lékař by měl předtím, než vystaví předpis na nějaký lék, vždy zjišťovat, zda nemůže dojít k vzájemnému ovlivnění tohoto léku s jiným přípravkem, který pacient užívá.


Co je to Kontraindikace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kontraindikace. Co znamená pojem Kontraindikace z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kontraindikace patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: synonymum, význam, definice pojmu, wiki, odborný výraz, význam pojmu, co je to Kontraindikace?, co znamená, popis, terminus technicus, definice, odborné názvosloví, přesný výraz, informace, slovník, význam slova, slovo, pojem


Pojem Kontraindikace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Kontraindikace

Zkusit najít slovo Kontraindikace ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kontraindikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Kontraindikace ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Kontraindikace ve Wikislovníku

Hledat pojem Kontraindikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Kontraindikace ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontraindikace například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Kontraindikace? resp. jaký je význam pojmu Kontraindikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontraindikace, odpověď na dotaz co je to Kontraindikace?. Víte např. kdo to je Masochista? Znáte a víte kdo je Farizej? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Kontraindikace i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.