Co je to?
Výraz, termín, definice slova MŠMT. Co znamená odborný pojem MŠMT z kategorie Školství?

Co je MŠMT?

Co znamená pojem, definice termínu MŠMT?

Zkratka MŠMT vznikla z názvu Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Toto ministerstvo patří k ústředním orgánům státní správy v České republice, které jsou odpovědné za tvorbu a realizaci politiky v oblasti školství, mládeže a tělovýchovy. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy je zodpovědné za vytváření a implementaci strategií a opatření týkajících se vzdělávání na všech úrovních. Jeho cílem je zajišťovat kvalitní a dostupné vzdělání pro všechny občany, a to od předškolního vzdělávání až po vysokoškolské a další formy vzdělávání. MŠMT se také stará o rozvoj a podporu vědy, výzkumu a inovací v oblasti školství a tělovýchovy.
Mezi hlavní úkoly MŠMT patří formulování a příprava zákonů a nařízení v oblasti školství a tělovýchovy, správa vzdělávacích institucí, poskytování financí a dotací pro vzdělávací projekty a programy, dohled nad dodržováním vzdělávacích standardů, vyhodnocování výsledků vzdělávacích institucí a tvorba a implementace vzdělávacích programů. Ministerstvo také spolupracuje s různými organizacemi, školami, univerzitami a dalšími subjekty v rámci České republiky i mezinárodně. MŠMT se snaží podporovat inkluzivní vzdělávání, podporu talentovaných žáků, rozvoj pedagogických pracovníků a zlepšování kvality vzdělávání obecně.


Co je to MŠMT? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova MŠMT. Co znamená odborný pojem MŠMT z kategorie Školství?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici pojmu MŠMT sdílejte s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín MŠMT je v kategorii Školství

Klíčová slova: přesný význam, význam, odborné názvosloví, heslo, terminologie, význam pojmu, co to je, odborný výraz, terminus technicus, názvosloví, MŠMT, lexikon, definice, wiki, formulace, přesný výraz, synonymum, popis


Pojem MŠMT je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín MŠMT ve vyhledávači Yahoo

Chraňte své soukromí a hledejte slovo MŠMT ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo MŠMT na Google.cz

Vyhledat výraz MŠMT ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem MŠMT na Youtube

Vyhledat heslo MŠMT ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo MŠMT například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co znamená MŠMT? resp. co se přesně ukrývá za slovem MŠMT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MŠMT, odpověď na dotaz co je to MŠMT?. Víte např. kdo to je Lukáš Pavlásek? Znáte a víte kdo je Tori Amos? Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.