Co je to?
Odborný výraz, definice slova Atestace. Co znamená pojem Atestace z kategorie Lékařství?

Co je to Atestace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Atestace?

Atestace je součást vzdělání lékaře po šestiletém studiu na vysoké škole. Bez ní by lékař nemohl pracovat samostatně. Proces atestace je víceletý. 2 roky trvá atestace ve společném základu, poté následuje tříletá oborová specializace a atestační zkouška. O teoretické vzdělávání se stará lékařská fakulta, praxe probíhá ve fakultních nemocnicích.
Atestační zkouška se skládá jak z teoretické, tak praktické části. Různé obory mohou mít vlastní úpravy specializací.


Co je to Atestace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Atestace. Co znamená pojem Atestace z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Atestace s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Atestace se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: pojem, terminologie, lexikon, wiki, synonymum, terminus technicus, vysvětlení, informace, názvosloví, definice, co znamená, odborný výraz, co to je, význam, přesný výraz, Atestace, Lékařství, slovník


Pojem Atestace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Atestace na Youtube

Hledat termín Atestace ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Atestace na Google.cz

Najít výraz Atestace ve Wikipedii

Najít termín Atestace ve Wikislovníku

Vyhledat termín Atestace ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Atestace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Atestace? resp. co vlastně znamená slovo Atestace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Atestace, odpověď na dotaz co je to Atestace?. Víte např. kdo to je Monika Absolonová? Znáte a víte kdo je Daňový rezident? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.