Co je to?
Odborný výraz, definice slova Atestace. Co znamená pojem Atestace z kategorie Lékařství?

Co je to Atestace? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Atestace?

Atestace je součást vzdělání lékaře po šestiletém studiu na vysoké škole. Bez ní by lékař nemohl pracovat samostatně. Proces atestace je víceletý. 2 roky trvá atestace ve společném základu, poté následuje tříletá oborová specializace a atestační zkouška. O teoretické vzdělávání se stará lékařská fakulta, praxe probíhá ve fakultních nemocnicích.
Atestační zkouška se skládá jak z teoretické, tak praktické části. Různé obory mohou mít vlastní úpravy specializací.


Co je to Atestace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Atestace. Co znamená pojem Atestace z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Atestace sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Atestace patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, definice pojmu, pojem, terminologie, termín, názvosloví, přesný význam, Lékařství, terminus technicus, co znamená, formulace, význam pojmu, odborný výraz, heslo, synonymum, význam, slovo, význam slova


Pojem Atestace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Atestace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Atestace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Atestace ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Atestace na Youtube

Najít termín Atestace ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Atestace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Atestace například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Atestace? resp. co znamená slovo Atestace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Atestace, odpověď na dotaz co je to Atestace?. Víte např. kdo to je Sladovník? Znáte a víte kdo je Daňový rezident? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.