Co je to?
Odborný výraz, definice slova Atestace. Co znamená pojem Atestace z kategorie Lékařství?

Co je to Atestace? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Atestace?

Atestace je součást vzdělání lékaře po šestiletém studiu na vysoké škole. Bez ní by lékař nemohl pracovat samostatně. Proces atestace je víceletý. 2 roky trvá atestace ve společném základu, poté následuje tříletá oborová specializace a atestační zkouška. O teoretické vzdělávání se stará lékařská fakulta, praxe probíhá ve fakultních nemocnicích.
Atestační zkouška se skládá jak z teoretické, tak praktické části. Různé obory mohou mít vlastní úpravy specializací.


Co je to Atestace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Atestace. Co znamená pojem Atestace z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Atestace je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: lexikon, wiki, Lékařství, synonymum, názvosloví, terminus technicus, význam pojmu, odborný výraz, přesný výraz, informace, co znamená, přesný význam, slovník, význam slova, vysvětlení, terminologie, Lékařství, co je to Atestace?


Pojem Atestace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz Atestace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Atestace ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Atestace ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Atestace ve Wikimedia Commons

Najít výraz Atestace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Atestace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Atestace například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Atestace? resp. co se přesně ukrývá za slovem Atestace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Atestace, odpověď na dotaz co je to Atestace?. Víte např. kdo to je Jennifer Lawrence? Znáte a víte kdo je Kastelán? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.