Co je to?
Definice výrazu Cheerleading. Co znamená odborný pojem Cheerleading z kategorie Sport?

Co to je Cheerleading? Význam slova

Co znamená termín Cheerleading? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Cheerleading neboli roztleskávání se postupně stalo odvětvím sportu, které je uznáno jako neolympijský sport. Původně šlo pouze o způsob povzbuzování sportovců, postupně se tato činnost zdokonalovala a začala se pro ni vytvářet i náročná choreografie. Účinkujícími jsou převážně ženy, muži se tomuto sportu věnují pouze sporadicky.
Roztleskávačky musí mít pohybovou průpravu a dobrou fyzickou přípravu. Vhodná je praxe v tanci nebo gymnastice. Musí totiž zvládat náročné prvky jako skoky, kopy, akrobacii, pohyby rukou, pokřikování a stavbu lidských pyramid. Dobré je věnovat se cheerleadingu již od dětství, soutěží se již v kategorii od šesti let. Další kategorie jsou od 11 a od 16 let.


Co je to Cheerleading? Význam slova, termín, Definice výrazu Cheerleading. Co znamená odborný pojem Cheerleading z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Cheerleading sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Cheerleading patří do sekce Sport

Klíčová slova: názvosloví, význam pojmu, definice, wiki, heslo, odborné názvosloví, slovo, význam, terminus technicus, vysvětlení, formulace, slovník, Sport, co je to Cheerleading?, pojem, přesný výraz, co znamená, lexikon


Pojem Cheerleading je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Cheerleading na Youtube

Zkusit najít termín Cheerleading ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Cheerleading ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cheerleading ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Cheerleading ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Cheerleading ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Cheerleading například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Cheerleading? resp. co znamená Cheerleading? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cheerleading, odpověď na dotaz co je to Cheerleading?. Víte např. kdo to je Terence Hill? Znáte a víte kdo je Milla Jovovich? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Cheerleading hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.