Co je to?
Odborný výraz, definice slova ASMR. Co znamená pojem ASMR z kategorie Zkratky?

Co je to ASMR? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu ASMR

ASMR je zkratka pojmu autonomní smyslově meridiánová reakce. Jde o hru se zvukem, která vyvolává různé efekty, jako je mravenčení, mrazení, tzv. husí kůže, návaly horka a podobně. Uplatňuje se především v minimalistických videích, hlavně na YouTube a dalších streamových serverech. Ta jsou hodnocena jako relaxační, popřípadě mohou být považována za zvláštní druh audiovizuálního umění.
Zvuky jsou tiché, může jít o šepot, ťukání nehty, listování časopisem, přesypávání potravin, škála je nekonečná. Vše je ve vysoké kvalitě, zvuk může být i prostorový. ASMR videa by měla vzbuzovat příjemné pocity, poskytovat uvolnění, uklidňovat, pomáhat při nespavosti. Využívány jsou zcela neobvyklé prostředky, hledají se zajímavé činnosti, při kterých mohou vznikat příjemné zvuky. Tato videa mají poměrně velkou sledovanost, počet jejich tvůrců a obliba stále stoupají.


Co je to ASMR? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ASMR. Co znamená pojem ASMR z kategorie Zkratky?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu ASMR s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín ASMR se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: definice, co je to ASMR?, synonymum, informace, názvosloví, ASMR, přesný výraz, definice pojmu, formulace, lexikon, Zkratky, terminus technicus, slovo, odborný výraz, význam, přesný význam, slovník, odborné názvosloví


Pojem ASMR je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu ASMR

Najít pojem ASMR ve Wikipedii

Hledat videa s názvem ASMR na Youtube

Najít termín ASMR ve Wikislovníku

Vyhledat heslo ASMR ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz ASMR ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo ASMR ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo ASMR například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená ASMR? resp. co to je ASMR? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASMR, odpověď na dotaz co je to ASMR?. Víte např. kdo to je Ondřej Soukup? Znáte a víte kdo je Tomio Okamura? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu ASMR i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.