Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo QOS. Co znamená pojem QOS z kategorie Počítače?

Co to je QOS? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla QOS?

Zkratka QOS se používá v souvislosti s informačními technologiemi a znamená Quality of Service. Je to pojem označující rezervaci a řízení datových toků v telekomunikačních a počítačových sítích, které používají přepojování paketů. Protokoly pro QoS se snaží zajistit vyhrazení a dělení dostupné přenosové kapacity, aby nedocházelo zahlcením sítě ke snížení kvality síťových služeb.


Co je to QOS? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo QOS. Co znamená pojem QOS z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova QOS můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo QOS je v sekci Počítače

Klíčová slova: termín, význam pojmu, definice, definice pojmu, synonymum, slovník, co je to QOS?, odborný výraz, lexikon, QOS, vysvětlení, co to je, wiki, heslo, pojem, popis, odborné názvosloví, přesný význam


Pojem QOS je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo QOS ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo QOS ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem QOS ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín QOS na Google.cz

Najít heslo QOS ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem QOS na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo QOS například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je QOS? resp. co znamená výraz QOS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu QOS, odpověď na dotaz co je to QOS?. Víte např. kdo to je Jakub Vrána? Znáte a víte kdo je Adolf Hitler? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.