Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo QOS. Co znamená pojem QOS z kategorie Počítače?

Co to je QOS? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu QOS?

Zkratka QOS se používá v souvislosti s informačními technologiemi a znamená Quality of Service. Je to pojem označující rezervaci a řízení datových toků v telekomunikačních a počítačových sítích, které používají přepojování paketů. Protokoly pro QoS se snaží zajistit vyhrazení a dělení dostupné přenosové kapacity, aby nedocházelo zahlcením sítě ke snížení kvality síťových služeb.


Co je to QOS? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo QOS. Co znamená pojem QOS z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu QOS? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín QOS je v kategorii Počítače

Klíčová slova: formulace, termín, pojem, význam slova, názvosloví, co je to QOS?, lexikon, popis, synonymum, Počítače, odborné názvosloví, informace, definice pojmu, slovník, slovo, co to je, význam pojmu, přesný výraz


Pojem QOS je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem QOS na Youtube

Najít pojem QOS ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo QOS ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem QOS ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo QOS ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo QOS ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo QOS například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená QOS? resp. co to je QOS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu QOS, odpověď na dotaz co je to QOS?. Víte např. kdo to je Artemis? Znáte a víte kdo je Adolf Hitler? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Počítače. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.