Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo QOS. Co znamená pojem QOS z kategorie Počítače?

Co to je QOS? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla QOS?

Zkratka QOS se používá v souvislosti s informačními technologiemi a znamená Quality of Service. Je to pojem označující rezervaci a řízení datových toků v telekomunikačních a počítačových sítích, které používají přepojování paketů. Protokoly pro QoS se snaží zajistit vyhrazení a dělení dostupné přenosové kapacity, aby nedocházelo zahlcením sítě ke snížení kvality síťových služeb.


Co je to QOS? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo QOS. Co znamená pojem QOS z kategorie Počítače?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo QOS patří do kategorie Počítače

Klíčová slova: formulace, lexikon, definice pojmu, co znamená, přesný význam, význam pojmu, co to je, definice, popis, informace, význam slova, synonymum, terminologie, heslo, QOS, Počítače, význam, názvosloví


Pojem QOS je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu QOS lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo QOS ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz QOS ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem QOS na Youtube

Hledat slovo QOS ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo QOS ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem QOS ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo QOS například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova QOS? resp. co přesně znamená slovo QOS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu QOS, odpověď na dotaz co je to QOS?. Víte např. kdo to je Sylvester Stallone? Znáte a víte kdo je Purkmistr? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.