Co je to?
Definice výrazu Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Co to je Nulové pásmo? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Nulové pásmo

Nulové pásmo bývá spojováno s koncem světa. Naposledy se o něm mluvilo v souvislosti s datem 21. prosince 2012.
Nulové pásmo má představovat v podstatě "nic", což znamená, že při vstupu naší planety nebo čehokoliv jiného do něho má nastat ticho a tma, má dojít k nefunkčnosti a absenci všech energií. Ve skutečnosti však ani možná existence nulového pásma někde ve vesmíru nebyla nikdy žádnými vědci dokázána a z jejich pohledu jde o nesmysl.


Co je to Nulové pásmo? Význam slova, termín, Definice výrazu Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Nulové pásmo se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Nulové pásmo je v kategorii Věda

Klíčová slova: slovo, význam slova, co znamená, lexikon, definice, názvosloví, Věda, definice pojmu, synonymum, informace, popis, Věda, Nulové pásmo, vysvětlení, slovník, terminus technicus, význam, pojem


Pojem Nulové pásmo je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nulové pásmo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nulové pásmo ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Nulové pásmo ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Nulové pásmo na Google.cz

Vyhledat heslo Nulové pásmo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Nulové pásmo ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nulové pásmo například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Nulové pásmo? resp. jaký je význam slova Nulové pásmo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nulové pásmo, odpověď na dotaz co je to Nulové pásmo?. Víte např. kdo to je Grázl? Znáte a víte kdo je Barack Obama? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Věda). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.