Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nulové pásmo. Co znamená slovo Nulové pásmo z kategorie Věda?

Co je Nulové pásmo?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Nulové pásmo

Nulové pásmo bývá spojováno s koncem světa. Naposledy se o něm mluvilo v souvislosti s datem 21. prosince 2012.
Nulové pásmo má představovat v podstatě "nic", což znamená, že při vstupu naší planety nebo čehokoliv jiného do něho má nastat ticho a tma, má dojít k nefunkčnosti a absenci všech energií. Ve skutečnosti však ani možná existence nulového pásma někde ve vesmíru nebyla nikdy žádnými vědci dokázána a z jejich pohledu jde o nesmysl.


Co je to Nulové pásmo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nulové pásmo. Co znamená slovo Nulové pásmo z kategorie Věda?

Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Nulové pásmo patří do kategorie věda

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Nulové pásmo?, definice pojmu, co to je, definice, termín, přesný výraz, terminologie, popis, význam, odborný výraz, slovo, věda, přesný význam, odborné názvosloví, názvosloví, věda, formulace


Pojem Nulové pásmo je v kategorii věda, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Nulové pásmo v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nulové pásmo ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Nulové pásmo ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Nulové pásmo ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Nulové pásmo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Nulové pásmo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Nulové pásmo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nulové pásmo například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co znamená Nulové pásmo? resp. co se přesně ukrývá za slovem Nulové pásmo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nulové pásmo, odpověď na dotaz co je to Nulové pásmo?. Víte např. kdo to je Rudolf Hrušínský nejmladší? Znáte a víte kdo je Obráběč? Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je věda. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie věda, mikroskop vzorky, nulové pásmo, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.