Co je to?
Definice výrazu Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Co to je Nulové pásmo? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Nulové pásmo

Nulové pásmo bývá spojováno s koncem světa. Naposledy se o něm mluvilo v souvislosti s datem 21. prosince 2012.
Nulové pásmo má představovat v podstatě "nic", což znamená, že při vstupu naší planety nebo čehokoliv jiného do něho má nastat ticho a tma, má dojít k nefunkčnosti a absenci všech energií. Ve skutečnosti však ani možná existence nulového pásma někde ve vesmíru nebyla nikdy žádnými vědci dokázána a z jejich pohledu jde o nesmysl.


Co je to Nulové pásmo? Význam slova, termín, Definice výrazu Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Nulové pásmo můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Nulové pásmo je v kategorii Věda

Klíčová slova: co znamená, slovník, popis, Nulové pásmo, přesný výraz, termín, vysvětlení, terminus technicus, lexikon, význam pojmu, formulace, co je to Nulové pásmo?, wiki, heslo, definice pojmu, Věda, terminologie, definice


Pojem Nulové pásmo je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Nulové pásmo lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Nulové pásmo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nulové pásmo ve Wikimedia Commons

Najít heslo Nulové pásmo ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Nulové pásmo na Google.cz

Vyhledat pojem Nulové pásmo ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Nulové pásmo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nulové pásmo například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Nulové pásmo? resp. co znamená výraz Nulové pásmo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nulové pásmo, odpověď na dotaz co je to Nulové pásmo?. Víte např. kdo to je Someliér? Znáte a víte kdo je Barack Obama? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Věda). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.