Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Co je to Nulové pásmo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Nulové pásmo?

Nulové pásmo bývá spojováno s koncem světa. Naposledy se o něm mluvilo v souvislosti s datem 21. prosince 2012.
Nulové pásmo má představovat v podstatě "nic", což znamená, že při vstupu naší planety nebo čehokoliv jiného do něho má nastat ticho a tma, má dojít k nefunkčnosti a absenci všech energií. Ve skutečnosti však ani možná existence nulového pásma někde ve vesmíru nebyla nikdy žádnými vědci dokázána a z jejich pohledu jde o nesmysl.


Co je to Nulové pásmo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Nulové pásmo se nachází v kategorii věda

Klíčová slova: pojem, přesný význam, co znamená, vysvětlení, názvosloví, přesný výraz, věda, wiki, lexikon, definice, slovník, význam, synonymum, odborné názvosloví, co to je, heslo, informace, Nulové pásmo


Pojem Nulové pásmo je v kategorii věda, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Nulové pásmo ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nulové pásmo ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Nulové pásmo na Youtube

Hledat heslo Nulové pásmo ve Wikislovníku

Hledat termín Nulové pásmo ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Nulové pásmo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nulové pásmo například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní již víte jaká je definice termínu Nulové pásmo? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Nulové pásmo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nulové pásmo, odpověď na dotaz co je to Nulové pásmo?. Víte např. kdo to je Luděk Munzar? Znáte a víte kdo je Obráběč? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než věda. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.