Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Co je Nulové pásmo? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Nulové pásmo?

Nulové pásmo bývá spojováno s koncem světa. Naposledy se o něm mluvilo v souvislosti s datem 21. prosince 2012.
Nulové pásmo má představovat v podstatě "nic", což znamená, že při vstupu naší planety nebo čehokoliv jiného do něho má nastat ticho a tma, má dojít k nefunkčnosti a absenci všech energií. Ve skutečnosti však ani možná existence nulového pásma někde ve vesmíru nebyla nikdy žádnými vědci dokázána a z jejich pohledu jde o nesmysl.


Co je to Nulové pásmo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Nulové pásmo sdílejte s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Nulové pásmo je v kategorii věda

Klíčová slova: názvosloví, informace, Nulové pásmo, význam pojmu, slovo, přesný výraz, slovník, přesný význam, co je to Nulové pásmo?, formulace, co znamená, význam slova, co to je, pojem, význam, synonymum, definice pojmu, popis


Pojem Nulové pásmo je v kategorii věda, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Nulové pásmo v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nulové pásmo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Nulové pásmo ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Nulové pásmo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Nulové pásmo na Youtube

Zkusit najít slovo Nulové pásmo ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nulové pásmo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nulové pásmo například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Nulové pásmo? resp. co označuje slovo Nulové pásmo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nulové pásmo, odpověď na dotaz co je to Nulové pásmo?. Víte např. kdo to je Donátor? Znáte a víte kdo je Obráběč? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Nulové pásmo hledat i v jiných kategoriích (než věda). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.