Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Co je to Nulové pásmo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Nulové pásmo?

Nulové pásmo bývá spojováno s koncem světa. Naposledy se o něm mluvilo v souvislosti s datem 21. prosince 2012.
Nulové pásmo má představovat v podstatě "nic", což znamená, že při vstupu naší planety nebo čehokoliv jiného do něho má nastat ticho a tma, má dojít k nefunkčnosti a absenci všech energií. Ve skutečnosti však ani možná existence nulového pásma někde ve vesmíru nebyla nikdy žádnými vědci dokázána a z jejich pohledu jde o nesmysl.


Co je to Nulové pásmo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nulové pásmo s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Nulové pásmo se nachází v sekci věda

Klíčová slova: popis, terminologie, přesný význam, heslo, termín, význam pojmu, pojem, názvosloví, wiki, definice, věda, synonymum, definice pojmu, odborný výraz, věda, vysvětlení, co je to Nulové pásmo?, formulace


Pojem Nulové pásmo je v kategorii věda, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít termín Nulové pásmo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Nulové pásmo ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Nulové pásmo ve Wikipedii

Hledat výraz Nulové pásmo ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nulové pásmo ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Nulové pásmo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nulové pásmo například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě nyní již víte co je to Nulové pásmo? resp. jaká je definice termínu Nulové pásmo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nulové pásmo, odpověď na dotaz co je to Nulové pásmo?. Víte např. kdo to je Miroslav Etzler? Znáte a víte kdo je Obráběč? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Nulové pásmo i v jiných kategoriích (než věda). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.