Co je to?
Definice výrazu Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Co to je Nulové pásmo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Nulové pásmo?

Nulové pásmo bývá spojováno s koncem světa. Naposledy se o něm mluvilo v souvislosti s datem 21. prosince 2012.
Nulové pásmo má představovat v podstatě "nic", což znamená, že při vstupu naší planety nebo čehokoliv jiného do něho má nastat ticho a tma, má dojít k nefunkčnosti a absenci všech energií. Ve skutečnosti však ani možná existence nulového pásma někde ve vesmíru nebyla nikdy žádnými vědci dokázána a z jejich pohledu jde o nesmysl.


Co je to Nulové pásmo? Význam slova, termín, Definice výrazu Nulové pásmo. Co znamená odborný pojem Nulové pásmo z kategorie Věda?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Nulové pásmo? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Nulové pásmo patří do sekce Věda

Klíčová slova: Věda, co je to Nulové pásmo?, termín, definice pojmu, definice, přesný výraz, vysvětlení, odborný výraz, wiki, synonymum, popis, terminologie, význam slova, význam, lexikon, Nulové pásmo, Věda, heslo


Pojem Nulové pásmo je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nulové pásmo ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Nulové pásmo na Google.cz

Najít termín Nulové pásmo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nulové pásmo ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Nulové pásmo ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Nulové pásmo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nulové pásmo například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Nulové pásmo? resp. co vlastně znamená slovo Nulové pásmo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nulové pásmo, odpověď na dotaz co je to Nulové pásmo?. Víte např. kdo to je Scientolog? Znáte a víte kdo je Obráběč? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Věda). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.