Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gastritida. Co znamená odborný pojem Gastritida z kategorie Nemoce?

Co je to Gastritida? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Gastritida?

Gastritida je označení pro zánět sliznice žaludku. Ten může být chronický nebo akutní. Příčinou akutního zánětu bývá těžké onemocnění nebo zranění, např. popáleniny, selhání ledvin, revma, užívání určitých léků a podobně. Život ohrožuje krvácení do žaludku.
Chronická gastritida může mít příčiny autoimunní, infekční nebo toxické. Projevuje se jako nevolnost, bolest žaludku, zvracení, nechuť k jídlu a pocit plnosti, říhání, nadýmání a tlak v oblasti žaludku.


Co je to Gastritida? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gastritida. Co znamená odborný pojem Gastritida z kategorie Nemoce?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Gastritida s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Gastritida patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: význam pojmu, termín, wiki, Gastritida, pojem, definice, přesný výraz, formulace, Nemoce, informace, slovo, synonymum, odborný výraz, popis, definice pojmu, heslo, lexikon, co znamená


Pojem Gastritida je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Gastritida ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Gastritida ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gastritida ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gastritida ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Gastritida ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Gastritida ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gastritida například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Gastritida? resp. co přesně označuje termín Gastritida? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gastritida, odpověď na dotaz co je to Gastritida?. Víte např. kdo to je Zlatokopka? Znáte a víte kdo je Zdeněk Troška? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nemoce Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.