Co je to?
Výraz, termín, definice slova Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Co je Blue Lagoon? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Blue Lagoon?

Blue Lagoon, v překladu modrá laguna, je pojmenování zajímavého koktejlu s obsahem alkoholu. Ten přitahuje zvláště svou zvláštní barvou, která mu dala také název. Výrazně modrý alkoholický nápoj se připravuje z likéru Curaçao (4cl), vodky (3cl), sody nebo Sprite, citronu a ledu.
Při jeho přípravě se naplní šejkr ledem, přilije se Curaçao a vodka. Smíšené se doplňuje sodou či vodkou a trochou citronu. Sklenice Blue Lagoon se zdobí kolečkem citronu. Je možné zvolit variantu s pomerančovým džusem, ten zabarví koktejl na zeleno. Ten se nazývá Chameleon.


Co je to Blue Lagoon? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Blue Lagoon můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Blue Lagoon je v kategorii nápoje

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, význam, odborné názvosloví, přesný význam, definice pojmu, význam pojmu, definice, lexikon, nápoje, co je to Blue Lagoon?, Blue Lagoon, popis, heslo, terminus technicus, informace, wiki, co znamená


Pojem Blue Lagoon je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Blue Lagoon píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Blue lagoon (modrá laguna) je alkoholický koktejl, který zaujme především svojí barvou, díky níž si i vysloužil svůj název.
Ingredience:
♦ 4cl Blue Curaçao likér
♦ 3cl vodka
♦ Sprite (nebo jen soda)
♦ citron, led

Zkuste zjistit více informací o slovu Blue Lagoon v následujících zdrojích

Hledat frázi Blue Lagoon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Blue Lagoon ve Wikizdrojích

Najít pojem Blue Lagoon ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Blue Lagoon ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Blue Lagoon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Blue Lagoon na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Blue Lagoon například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Blue Lagoon? resp. jaký je přesný význam slova Blue Lagoon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Blue Lagoon, odpověď na dotaz co je to Blue Lagoon?. Víte např. kdo to je Mrcha? Znáte a víte kdo je Trubadúr? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v nápoje. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.