Co je to?
Definice výrazu Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Co to je Blue Lagoon? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Blue Lagoon?

Blue Lagoon, v překladu modrá laguna, je pojmenování zajímavého koktejlu s obsahem alkoholu. Ten přitahuje zvláště svou zvláštní barvou, která mu dala také název. Výrazně modrý alkoholický nápoj se připravuje z likéru Curaçao (4cl), vodky (3cl), sody nebo Sprite, citronu a ledu.
Při jeho přípravě se naplní šejkr ledem, přilije se Curaçao a vodka. Smíšené se doplňuje sodou či vodkou a trochou citronu. Sklenice Blue Lagoon se zdobí kolečkem citronu. Je možné zvolit variantu s pomerančovým džusem, ten zabarví koktejl na zeleno. Ten se nazývá Chameleon.


Co je to Blue Lagoon? Význam slova, termín, Definice výrazu Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Blue Lagoon? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Blue Lagoon patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: informace, vysvětlení, slovo, definice, názvosloví, co to je, terminologie, terminus technicus, význam, Blue Lagoon, co je to Blue Lagoon?, odborný výraz, lexikon, Nápoje, synonymum, termín, definice pojmu, co znamená


Pojem Blue Lagoon je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Blue Lagoon můžete dozvědět následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Blue lagoon (modrá laguna) je alkoholický koktejl, který zaujme především svojí barvou, díky níž si i vysloužil svůj název.
Ingredience:
♦ 4cl Blue Curaçao likér
♦ 3cl vodka
♦ Sprite (nebo jen soda)
♦ citron, led

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Blue Lagoon ve Wikizdrojích

Hledat výraz Blue Lagoon ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Blue Lagoon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Blue Lagoon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Blue Lagoon na Google.cz

Najít pojem Blue Lagoon ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Blue Lagoon například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Blue Lagoon? resp. jaká je definice slova Blue Lagoon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Blue Lagoon, odpověď na dotaz co je to Blue Lagoon?. Víte např. kdo to je Simona Krainová? Znáte a víte kdo je Hana Maciuchová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nápoje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.