Co je to?
Výraz, termín, definice slova Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Co je to Blue Lagoon? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Blue Lagoon

Blue Lagoon, v překladu modrá laguna, je pojmenování zajímavého koktejlu s obsahem alkoholu. Ten přitahuje zvláště svou zvláštní barvou, která mu dala také název. Výrazně modrý alkoholický nápoj se připravuje z likéru Curaçao (4cl), vodky (3cl), sody nebo Sprite, citronu a ledu.
Při jeho přípravě se naplní šejkr ledem, přilije se Curaçao a vodka. Smíšené se doplňuje sodou či vodkou a trochou citronu. Sklenice Blue Lagoon se zdobí kolečkem citronu. Je možné zvolit variantu s pomerančovým džusem, ten zabarví koktejl na zeleno. Ten se nazývá Chameleon.


Co je to Blue Lagoon? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Blue Lagoon) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Blue Lagoon patří do kategorie nápoje

Klíčová slova: co to je, synonymum, lexikon, význam pojmu, co znamená, slovo, popis, odborný výraz, názvosloví, význam, slovník, přesný význam, pojem, definice pojmu, informace, co je to Blue Lagoon?, terminologie, wiki


Pojem Blue Lagoon je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Blue Lagoon dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Blue lagoon (modrá laguna) je alkoholický koktejl, který zaujme především svojí barvou, díky níž si i vysloužil svůj název.
Ingredience:
♦ 4cl Blue Curaçao likér
♦ 3cl vodka
♦ Sprite (nebo jen soda)
♦ citron, led

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Blue Lagoon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Blue Lagoon ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Blue Lagoon ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Blue Lagoon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Blue Lagoon ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Blue Lagoon na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Blue Lagoon například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste zjistili jaká je definice slova Blue Lagoon? resp. co se skrývá pod slovem Blue Lagoon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Blue Lagoon, odpověď na dotaz co je to Blue Lagoon?. Víte např. kdo to je David Suchařípa? Znáte a víte kdo je Cynik? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než nápoje. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.