Co je to?
Definice výrazu Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Co to je Blue Lagoon? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Blue Lagoon

Blue Lagoon, v překladu modrá laguna, je pojmenování zajímavého koktejlu s obsahem alkoholu. Ten přitahuje zvláště svou zvláštní barvou, která mu dala také název. Výrazně modrý alkoholický nápoj se připravuje z likéru Curaçao (4cl), vodky (3cl), sody nebo Sprite, citronu a ledu.
Při jeho přípravě se naplní šejkr ledem, přilije se Curaçao a vodka. Smíšené se doplňuje sodou či vodkou a trochou citronu. Sklenice Blue Lagoon se zdobí kolečkem citronu. Je možné zvolit variantu s pomerančovým džusem, ten zabarví koktejl na zeleno. Ten se nazývá Chameleon.


Co je to Blue Lagoon? Význam slova, termín, Definice výrazu Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Blue Lagoon s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Blue Lagoon se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: definice pojmu, význam, názvosloví, Nápoje, terminologie, slovník, co je to Blue Lagoon?, termín, co znamená, význam slova, lexikon, Nápoje, vysvětlení, informace, synonymum, definice, Blue Lagoon, heslo


Pojem Blue Lagoon je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Blue Lagoon ve vyhledávači Qwant

Najít termín Blue Lagoon ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blue Lagoon ve Wikimedia Commons

Najít výraz Blue Lagoon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Blue Lagoon na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Blue Lagoon ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Blue Lagoon například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Blue Lagoon? resp. co to je Blue Lagoon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Blue Lagoon, odpověď na dotaz co je to Blue Lagoon?. Víte např. kdo to je Saruman? Znáte a víte kdo je Valerij Pjakin? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Blue Lagoon i v jiných kategoriích (než Nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.