Co je to?
Definice odborného termínu, slova Blue Lagoon. Co znamená pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Co je to Blue Lagoon? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Blue Lagoon

Blue Lagoon, v překladu modrá laguna, je pojmenování zajímavého koktejlu s obsahem alkoholu. Ten přitahuje zvláště svou zvláštní barvou, která mu dala také název. Výrazně modrý alkoholický nápoj se připravuje z likéru Curaçao (4cl), vodky (3cl), sody nebo Sprite, citronu a ledu.
Při jeho přípravě se naplní šejkr ledem, přilije se Curaçao a vodka. Smíšené se doplňuje sodou či vodkou a trochou citronu. Sklenice Blue Lagoon se zdobí kolečkem citronu. Je možné zvolit variantu s pomerančovým džusem, ten zabarví koktejl na zeleno. Ten se nazývá Chameleon.


Co je to Blue Lagoon? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Blue Lagoon. Co znamená pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Blue Lagoon se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, Blue Lagoon, formulace, význam, co je to Blue Lagoon?, terminologie, nápoje, pojem, definice pojmu, vysvětlení, nápoje, lexikon, wiki, význam pojmu, slovník, názvosloví, význam slova


Pojem Blue Lagoon je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Blue Lagoon? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Blue lagoon (modrá laguna) je alkoholický koktejl, který zaujme především svojí barvou, díky níž si i vysloužil svůj název.
Ingredience:
♦ 4cl Blue Curaçao likér
♦ 3cl vodka
♦ Sprite (nebo jen soda)
♦ citron, led

Další informační zdroje o slovu Blue Lagoon

Vyhledat pojem Blue Lagoon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít Blue Lagoon ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blue Lagoon ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Blue Lagoon ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Blue Lagoon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Blue Lagoon na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Blue Lagoon například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste zjistili co znamená Blue Lagoon? resp. co znamená slovo Blue Lagoon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Blue Lagoon, odpověď na dotaz co je to Blue Lagoon?. Víte např. kdo to je John Locke? Znáte a víte kdo je Staniční sestra? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Blue Lagoon i v jiné sekci než je kategorie nápoje. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.