Co je to?
Definice výrazu Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Co to je Blue Lagoon? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Blue Lagoon?

Blue Lagoon, v překladu modrá laguna, je pojmenování zajímavého koktejlu s obsahem alkoholu. Ten přitahuje zvláště svou zvláštní barvou, která mu dala také název. Výrazně modrý alkoholický nápoj se připravuje z likéru Curaçao (4cl), vodky (3cl), sody nebo Sprite, citronu a ledu.
Při jeho přípravě se naplní šejkr ledem, přilije se Curaçao a vodka. Smíšené se doplňuje sodou či vodkou a trochou citronu. Sklenice Blue Lagoon se zdobí kolečkem citronu. Je možné zvolit variantu s pomerančovým džusem, ten zabarví koktejl na zeleno. Ten se nazývá Chameleon.


Co je to Blue Lagoon? Význam slova, termín, Definice výrazu Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Blue Lagoon patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, význam slova, popis, vysvětlení, Nápoje, definice, definice pojmu, formulace, co to je, význam pojmu, přesný význam, heslo, odborné názvosloví, názvosloví, přesný výraz, co znamená, wiki


Pojem Blue Lagoon je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Blue Lagoon dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Blue lagoon (modrá laguna) je alkoholický koktejl, který zaujme především svojí barvou, díky níž si i vysloužil svůj název.
Ingredience:
♦ 4cl Blue Curaçao likér
♦ 3cl vodka
♦ Sprite (nebo jen soda)
♦ citron, led

Více informací o pojmu Blue Lagoon lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Blue Lagoon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Blue Lagoon ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Blue Lagoon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blue Lagoon ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Blue Lagoon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Blue Lagoon na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Blue Lagoon například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Blue Lagoon? resp. jaký je význam slova Blue Lagoon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Blue Lagoon, odpověď na dotaz co je to Blue Lagoon?. Víte např. kdo to je Ivana Trumpová? Znáte a víte kdo je Hana Maciuchová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.