Co je to?
Definice výrazu Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Co to je Blue Lagoon? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Blue Lagoon

Blue Lagoon, v překladu modrá laguna, je pojmenování zajímavého koktejlu s obsahem alkoholu. Ten přitahuje zvláště svou zvláštní barvou, která mu dala také název. Výrazně modrý alkoholický nápoj se připravuje z likéru Curaçao (4cl), vodky (3cl), sody nebo Sprite, citronu a ledu.
Při jeho přípravě se naplní šejkr ledem, přilije se Curaçao a vodka. Smíšené se doplňuje sodou či vodkou a trochou citronu. Sklenice Blue Lagoon se zdobí kolečkem citronu. Je možné zvolit variantu s pomerančovým džusem, ten zabarví koktejl na zeleno. Ten se nazývá Chameleon.


Co je to Blue Lagoon? Význam slova, termín, Definice výrazu Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Blue Lagoon) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Blue Lagoon patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: lexikon, definice, názvosloví, terminus technicus, informace, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, co je to Blue Lagoon?, Nápoje, význam, Nápoje, formulace, vysvětlení, co to je, pojem, přesný význam, slovo


Pojem Blue Lagoon je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Blue Lagoon? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Blue lagoon (modrá laguna) je alkoholický koktejl, který zaujme především svojí barvou, díky níž si i vysloužil svůj název.
Ingredience:
♦ 4cl Blue Curaçao likér
♦ 3cl vodka
♦ Sprite (nebo jen soda)
♦ citron, led

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Blue Lagoon ve Wikislovníku

Najít slovo Blue Lagoon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Blue Lagoon ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Blue Lagoon ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Blue Lagoon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Blue Lagoon ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Blue Lagoon například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Blue Lagoon? resp. jaký je význam pojmu Blue Lagoon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Blue Lagoon, odpověď na dotaz co je to Blue Lagoon?. Víte např. kdo to je Jakub Janda? Znáte a víte kdo je Valerij Pjakin? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Blue Lagoon hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.