Co je to?
Definice výrazu Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Co to je Blue Lagoon? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Blue Lagoon

Blue Lagoon, v překladu modrá laguna, je pojmenování zajímavého koktejlu s obsahem alkoholu. Ten přitahuje zvláště svou zvláštní barvou, která mu dala také název. Výrazně modrý alkoholický nápoj se připravuje z likéru Curaçao (4cl), vodky (3cl), sody nebo Sprite, citronu a ledu.
Při jeho přípravě se naplní šejkr ledem, přilije se Curaçao a vodka. Smíšené se doplňuje sodou či vodkou a trochou citronu. Sklenice Blue Lagoon se zdobí kolečkem citronu. Je možné zvolit variantu s pomerančovým džusem, ten zabarví koktejl na zeleno. Ten se nazývá Chameleon.


Co je to Blue Lagoon? Význam slova, termín, Definice výrazu Blue Lagoon. Co znamená odborný pojem Blue Lagoon z kategorie Nápoje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Blue Lagoon s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Blue Lagoon se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, definice, odborné názvosloví, Blue Lagoon, heslo, terminologie, informace, co je to Blue Lagoon?, Nápoje, terminus technicus, co to je, termín, názvosloví, význam, definice pojmu, přesný výraz, Nápoje


Pojem Blue Lagoon je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Blue Lagoon

Najít výraz Blue Lagoon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Blue Lagoon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Blue Lagoon na Google.cz

Vyhledat heslo Blue Lagoon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Blue Lagoon ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blue Lagoon ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Blue Lagoon například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Blue Lagoon? resp. co se přesně ukrývá za slovem Blue Lagoon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Blue Lagoon, odpověď na dotaz co je to Blue Lagoon?. Víte např. kdo to je Garant? Znáte a víte kdo je Špekoun? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nápoje. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.