Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Pečený čaj. Co znamená pojem Pečený čaj z kategorie Jídlo?

Co to je Pečený čaj? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Pečený čaj

Pečený čaj je tradiční receptura. Nejedná se čaj v pravém slova smyslu, ale o nápoj připravený ze zavařené směsi ovoce. Příprava suroviny není nijak složitá. Dané množství libovolného ovoce s cukrem se peče v troubě a poté se zavaří do skleniček. Hotový výrobek stačí jen smíchat s horkou vodou v libovolné koncentraci.


Co je to Pečený čaj? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Pečený čaj. Co znamená pojem Pečený čaj z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Pečený čaj můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Pečený čaj je v sekci Jídlo

Klíčová slova: terminus technicus, co znamená, formulace, význam pojmu, co je to Pečený čaj?, wiki, definice, přesný význam, informace, názvosloví, heslo, lexikon, slovo, terminologie, synonymum, význam, termín, význam slova


Pojem Pečený čaj je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Pečený čaj?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pečený čaj je obvykle horký nápoj připravovaný z ovoce a ovocné šťávy, případně dalších ingrediencí.
Samotná směs pro přípravu pečeného čaje se skládá z ovoce, cukru a koření. Užívá se například hřebíčku a skořice. Tyto ingredience se zpracovávají teplem obvykle v pekáči v troubě. S pečeným čajem se můžeme setkat v kavárnách a čajovnách, rozšířená je však rovněž jeho domácí příprava.

Další informační zdroje o slovu Pečený čaj

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pečený čaj ve Wikimedia Commons

Najít termín Pečený čaj ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Pečený čaj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Pečený čaj ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Pečený čaj ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pečený čaj ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pečený čaj například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Pečený čaj? resp. jaký je přesný význam slova Pečený čaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pečený čaj, odpověď na dotaz co je to Pečený čaj?. Víte např. kdo to je Idealista? Znáte a víte kdo je Ivan Mládek? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.