Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pečený čaj. Co znamená pojem Pečený čaj z kategorie Jídlo?

Co je to Pečený čaj? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Pečený čaj?

Pečený čaj je tradiční receptura. Nejedná se čaj v pravém slova smyslu, ale o nápoj připravený ze zavařené směsi ovoce. Příprava suroviny není nijak složitá. Dané množství libovolného ovoce s cukrem se peče v troubě a poté se zavaří do skleniček. Hotový výrobek stačí jen smíchat s horkou vodou v libovolné koncentraci.


Co je to Pečený čaj? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Pečený čaj. Co znamená pojem Pečený čaj z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Pečený čaj? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Pečený čaj je v kategorii jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, heslo, význam, jídlo, význam slova, definice, synonymum, wiki, pojem, formulace, popis, odborný výraz, vysvětlení, co znamená, jídlo, názvosloví, odborné názvosloví


Pojem Pečený čaj je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Pečený čaj? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pečený čaj je obvykle horký nápoj připravovaný z ovoce a ovocné šťávy, případně dalších ingrediencí.
Samotná směs pro přípravu pečeného čaje se skládá z ovoce, cukru a koření. Užívá se například hřebíčku a skořice. Tyto ingredience se zpracovávají teplem obvykle v pekáči v troubě. S pečeným čajem se můžeme setkat v kavárnách a čajovnách, rozšířená je však rovněž jeho domácí příprava.

Další informační zdroje o slovu Pečený čaj

Najít výraz Pečený čaj ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Pečený čaj na Youtube

Vyhledat heslo Pečený čaj na Google.cz

Zkusit najít heslo Pečený čaj ve Wikizdrojích

Najít heslo Pečený čaj ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Pečený čaj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pečený čaj například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Pečený čaj? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Pečený čaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pečený čaj, odpověď na dotaz co je to Pečený čaj?. Víte např. kdo to je Primož Roglič? Znáte a víte kdo je Ivan Mládek? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je jídlo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.