Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Pečený čaj. Co znamená pojem Pečený čaj z kategorie Jídlo?

Co to je Pečený čaj? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Pečený čaj

Pečený čaj je tradiční receptura. Nejedná se čaj v pravém slova smyslu, ale o nápoj připravený ze zavařené směsi ovoce. Příprava suroviny není nijak složitá. Dané množství libovolného ovoce s cukrem se peče v troubě a poté se zavaří do skleniček. Hotový výrobek stačí jen smíchat s horkou vodou v libovolné koncentraci.


Co je to Pečený čaj? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Pečený čaj. Co znamená pojem Pečený čaj z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Pečený čaj patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, význam pojmu, význam slova, formulace, popis, přesný význam, definice, pojem, odborné názvosloví, definice pojmu, heslo, Jídlo, synonymum, terminologie, wiki, slovo, co to je, odborný výraz


Pojem Pečený čaj je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Pečený čaj? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Pečený čaj je obvykle horký nápoj připravovaný z ovoce a ovocné šťávy, případně dalších ingrediencí.
Samotná směs pro přípravu pečeného čaje se skládá z ovoce, cukru a koření. Užívá se například hřebíčku a skořice. Tyto ingredience se zpracovávají teplem obvykle v pekáči v troubě. S pečeným čajem se můžeme setkat v kavárnách a čajovnách, rozšířená je však rovněž jeho domácí příprava.

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Pečený čaj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Pečený čaj ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Pečený čaj ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Pečený čaj ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Pečený čaj na Youtube

Hledat pojem Pečený čaj ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pečený čaj například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Pečený čaj? resp. jaký je význam slova Pečený čaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pečený čaj, odpověď na dotaz co je to Pečený čaj?. Víte např. kdo to je Golem? Znáte a víte kdo je Hana Zagorová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Pečený čaj i v jiných kategoriích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.