Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Pečený čaj. Co znamená pojem Pečený čaj z kategorie Jídlo?

Co to je Pečený čaj? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Pečený čaj

Pečený čaj je tradiční receptura. Nejedná se čaj v pravém slova smyslu, ale o nápoj připravený ze zavařené směsi ovoce. Příprava suroviny není nijak složitá. Dané množství libovolného ovoce s cukrem se peče v troubě a poté se zavaří do skleniček. Hotový výrobek stačí jen smíchat s horkou vodou v libovolné koncentraci.


Co je to Pečený čaj? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Pečený čaj. Co znamená pojem Pečený čaj z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Pečený čaj se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, terminologie, odborný výraz, význam, popis, odborné názvosloví, názvosloví, slovník, lexikon, co je to Pečený čaj?, wiki, Jídlo, terminus technicus, termín, definice pojmu, vysvětlení, co znamená, synonymum


Pojem Pečený čaj je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Pečený čaj? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Pečený čaj je obvykle horký nápoj připravovaný z ovoce a ovocné šťávy, případně dalších ingrediencí.
Samotná směs pro přípravu pečeného čaje se skládá z ovoce, cukru a koření. Užívá se například hřebíčku a skořice. Tyto ingredience se zpracovávají teplem obvykle v pekáči v troubě. S pečeným čajem se můžeme setkat v kavárnách a čajovnách, rozšířená je však rovněž jeho domácí příprava.

Jiné zdroje informací o pojmu Pečený čaj

Hledat pojem Pečený čaj ve Wikislovníku

Najít výraz Pečený čaj ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pečený čaj ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Pečený čaj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Pečený čaj na Google.cz

Hledat videa s názvem Pečený čaj na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pečený čaj například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Pečený čaj? resp. co označuje slovo Pečený čaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pečený čaj, odpověď na dotaz co je to Pečený čaj?. Víte např. kdo to je Pedolog? Znáte a víte kdo je Hana Zagorová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pečený čaj v jiné sekci než Jídlo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.