Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Pečený čaj. Co znamená pojem Pečený čaj z kategorie Jídlo?

Co to je Pečený čaj? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Pečený čaj?

Pečený čaj je tradiční receptura. Nejedná se čaj v pravém slova smyslu, ale o nápoj připravený ze zavařené směsi ovoce. Příprava suroviny není nijak složitá. Dané množství libovolného ovoce s cukrem se peče v troubě a poté se zavaří do skleniček. Hotový výrobek stačí jen smíchat s horkou vodou v libovolné koncentraci.


Co je to Pečený čaj? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Pečený čaj. Co znamená pojem Pečený čaj z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Pečený čaj se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: popis, odborné názvosloví, lexikon, terminus technicus, názvosloví, co je to Pečený čaj?, Jídlo, slovník, terminologie, co to je, definice, význam slova, přesný výraz, přesný význam, Pečený čaj, slovo, definice pojmu, odborný výraz


Pojem Pečený čaj je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Pečený čaj?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Pečený čaj je obvykle horký nápoj připravovaný z ovoce a ovocné šťávy, případně dalších ingrediencí.
Samotná směs pro přípravu pečeného čaje se skládá z ovoce, cukru a koření. Užívá se například hřebíčku a skořice. Tyto ingredience se zpracovávají teplem obvykle v pekáči v troubě. S pečeným čajem se můžeme setkat v kavárnách a čajovnách, rozšířená je však rovněž jeho domácí příprava.

Jiné informační zdroje o pojmu Pečený čaj

Zkusit najít heslo Pečený čaj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Pečený čaj ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pečený čaj ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pečený čaj ve Wikimedia Commons

Hledat termín Pečený čaj ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Pečený čaj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pečený čaj například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Pečený čaj? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Pečený čaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pečený čaj, odpověď na dotaz co je to Pečený čaj?. Víte např. kdo to je Statik? Znáte a víte kdo je Vlasta Redl? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.