Co je to?
Výraz, termín, definice slova Revolut. Co znamená odborný pojem Revolut z kategorie Bankovnictví?

Co je to Revolut? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Revolut

Revolut je název startupu, založeného podnikateli Nikolajem Storonským a Vladem Yatsenkem. Jeho prostřednictvím je možno vyřešit platby v cizí měně prostřednictvím mobilní aplikace a předplacené karty.
Oproti bankám využívá Revolut platné směnné kurzy, takže uživatel na směně neprodělá. Základní služba je zdarma, je však možno zaplatit si i účet pro náročné Premium.


Co je to Revolut? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Revolut. Co znamená odborný pojem Revolut z kategorie Bankovnictví?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Revolut se nachází v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: popis, co znamená, slovo, Revolut, význam slova, odborné názvosloví, význam pojmu, formulace, informace, lexikon, slovník, heslo, co to je, bankovnictví, definice, co je to Revolut?, wiki, odborný výraz


Pojem Revolut je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Revolut dozvíte následující

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Revolut, Ltd. je finanční technologie (tzv. fintech) nabízející debetní karty, okamžité peer-to-peer platby, správu a směnu valut a kryptoměn. Založen byl v roce 2015 v Londýně. V únoru roku 2020 Forbes vyčíslil hodnotu neobanky Revolut na 5,5 milionu dolarů.
V únoru 2020 měl Revolut přes 7 000 000 klientů po celém světě.

Zkuste zjistit více informací o slovu Revolut v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Revolut ve Wikislovníku

Vyhledat termín Revolut na Google.cz

Hledat heslo Revolut ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Revolut ve Wikimedia Commons

Hledat termín Revolut ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Revolut ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Revolut například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste zjistili jaká je definice slova Revolut? resp. co se skrývá pod slovem Revolut? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Revolut, odpověď na dotaz co je to Revolut?. Víte např. kdo to je Woody Allen? Znáte a víte kdo je Rosamund Pike? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než bankovnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.