Co je to?
Definice výrazu Revolut. Co znamená odborný pojem Revolut z kategorie Bankovnictví?

Co to je Revolut? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Revolut?

Revolut je název startupu, založeného podnikateli Nikolajem Storonským a Vladem Yatsenkem. Jeho prostřednictvím je možno vyřešit platby v cizí měně prostřednictvím mobilní aplikace a předplacené karty.
Oproti bankám využívá Revolut platné směnné kurzy, takže uživatel na směně neprodělá. Základní služba je zdarma, je však možno zaplatit si i účet pro náročné Premium.


Co je to Revolut? Význam slova, termín, Definice výrazu Revolut. Co znamená odborný pojem Revolut z kategorie Bankovnictví?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Revolut můžete sdílet s dalšími lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Revolut je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: heslo, co to je, přesný výraz, definice, odborné názvosloví, bankovnictví, termín, wiki, význam pojmu, synonymum, slovník, pojem, lexikon, formulace, vysvětlení, názvosloví, Revolut, terminologie


Pojem Revolut je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Revolut píše následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Revolut, Ltd. je finanční technologie (tzv. fintech) nabízející debetní karty, okamžité peer-to-peer platby, správu a směnu valut a kryptoměn. Založen byl v roce 2015 v Londýně. V únoru roku 2020 Forbes vyčíslil hodnotu neobanky Revolut na 5,5 milionu dolarů.
V únoru 2020 měl Revolut přes 7 000 000 klientů po celém světě.

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Revolut ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Revolut ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Revolut na Youtube

Zkusit najít termín Revolut ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Revolut ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Revolut ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Revolut například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Revolut? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Revolut? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Revolut, odpověď na dotaz co je to Revolut?. Víte např. kdo to je Ortodontista? Znáte a víte kdo je Ferdinand III? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v bankovnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.