Co je to?
Výraz, termín, definice slova Optická síť. Co znamená odborný pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Co je to Optická síť? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Optická síť

Optická síť je druh počítačové sítě tvořené optickými kabely. Její výhodou je prakticky neomezená kapacita a rychlost internetu. Pomocí optické sítě může být připojena celá řada uživatelů s různými požadavky. Předností optické sítě je také spolehlivost a stabilita. Optická síť je odolná proti odrazům signálu a rušení. Díky optickým kabelům lze provádět mnoho činností, aniž by se snižovala rychlost nebo selhávalo připojení.


Co je to Optická síť? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Optická síť. Co znamená odborný pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Optická síť je v kategorii hardware

Klíčová slova: Optická síť, heslo, synonymum, odborné názvosloví, termín, význam, odborný výraz, terminologie, terminus technicus, definice pojmu, hardware, názvosloví, co znamená, pojem, lexikon, popis, přesný význam, definice


Pojem Optická síť je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Optická vlákna

Optická vlákna se používají i k dekorativním účelům. Autor: Chaitawat Pawapoowadon, zdroj: Pixabay
Optická vlákna se používají i k dekorativním účelům. Autor: Chaitawat Pawapoowadon, zdroj: Pixabay


Další informační zdroje

Najít slovo Optická síť na Google.cz

Vyhledat pojem Optická síť ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Optická síť ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Optická síť ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Optická síť ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Optická síť ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Optická síť například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Optická síť? resp. co označuje slovo Optická síť? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Optická síť, odpověď na dotaz co je to Optická síť?. Víte např. kdo to je Štěpán Kozub? Znáte a víte kdo je Daniel Křetínský? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hardware). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..