Co je to?
Odborný výraz, definice slova Optická síť. Co znamená pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Co je to Optická síť? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Optická síť

Optická síť je druh počítačové sítě tvořené optickými kabely. Její výhodou je prakticky neomezená kapacita a rychlost internetu. Pomocí optické sítě může být připojena celá řada uživatelů s různými požadavky. Předností optické sítě je také spolehlivost a stabilita. Optická síť je odolná proti odrazům signálu a rušení. Díky optickým kabelům lze provádět mnoho činností, aniž by se snižovala rychlost nebo selhávalo připojení.


Co je to Optická síť? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Optická síť. Co znamená pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Optická síť? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Optická síť se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: co to je, termín, Hardware, přesný význam, definice, informace, synonymum, wiki, odborné názvosloví, slovník, význam pojmu, co znamená, vysvětlení, formulace, co je to Optická síť?, popis, názvosloví, přesný výraz


Pojem Optická síť je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít termín Optická síť ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Optická síť ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Optická síť ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Optická síť ve Wikipedii

Vyhledat pojem Optická síť na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Optická síť ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Optická síť například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Optická síť? resp. co znamená Optická síť? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Optická síť, odpověď na dotaz co je to Optická síť?. Víte např. kdo to je Kristýna Plíšková? Znáte a víte kdo je Jan Bierhanzl? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Hardware). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..