Co je to?
Odborný výraz, definice slova Optická síť. Co znamená pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Co je to Optická síť? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Optická síť

Optická síť je druh počítačové sítě tvořené optickými kabely. Její výhodou je prakticky neomezená kapacita a rychlost internetu. Pomocí optické sítě může být připojena celá řada uživatelů s různými požadavky. Předností optické sítě je také spolehlivost a stabilita. Optická síť je odolná proti odrazům signálu a rušení. Díky optickým kabelům lze provádět mnoho činností, aniž by se snižovala rychlost nebo selhávalo připojení.


Co je to Optická síť? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Optická síť. Co znamená pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Optická síť? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Optická síť je v kategorii Hardware

Klíčová slova: odborný výraz, význam slova, wiki, heslo, význam pojmu, lexikon, popis, co znamená, přesný význam, formulace, Hardware, informace, význam, terminus technicus, co to je, přesný výraz, odborné názvosloví, definice pojmu


Pojem Optická síť je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Optická vlákna

Optická vlákna se používají i k dekorativním účelům. Autor: Chaitawat Pawapoowadon, zdroj: Pixabay
Optická vlákna se používají i k dekorativním účelům. Autor: Chaitawat Pawapoowadon, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Optická síť ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Optická síť ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Optická síť ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Optická síť ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Optická síť ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Optická síť ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Optická síť například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Optická síť? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Optická síť? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Optická síť, odpověď na dotaz co je to Optická síť?. Víte např. kdo to je Vdovec? Znáte a víte kdo je Michal Viewegh? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Optická síť hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..