Co je to?
Odborný výraz, definice slova Optická síť. Co znamená pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Co je to Optická síť? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Optická síť

Optická síť je druh počítačové sítě tvořené optickými kabely. Její výhodou je prakticky neomezená kapacita a rychlost internetu. Pomocí optické sítě může být připojena celá řada uživatelů s různými požadavky. Předností optické sítě je také spolehlivost a stabilita. Optická síť je odolná proti odrazům signálu a rušení. Díky optickým kabelům lze provádět mnoho činností, aniž by se snižovala rychlost nebo selhávalo připojení.


Co je to Optická síť? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Optická síť. Co znamená pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Optická síť patří do sekce Hardware

Klíčová slova: slovo, definice, Hardware, informace, pojem, co to je, formulace, co znamená, synonymum, význam slova, vysvětlení, slovník, význam pojmu, přesný význam, popis, Optická síť, lexikon, definice pojmu


Pojem Optická síť je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Optická vlákna

Optická vlákna se používají i k dekorativním účelům. Autor: Chaitawat Pawapoowadon, zdroj: Pixabay
Optická vlákna se používají i k dekorativním účelům. Autor: Chaitawat Pawapoowadon, zdroj: Pixabay


Linky na další online zdroje

Hledat slovo Optická síť ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Optická síť na Youtube

Najít termín Optická síť na Google.cz

Zkusit najít termín Optická síť ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Optická síť ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Optická síť ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Optická síť například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Optická síť? resp. jaký je přesný význam slova Optická síť? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Optická síť, odpověď na dotaz co je to Optická síť?. Víte např. kdo to je Ivan Trojan? Znáte a víte kdo je Jan Bierhanzl? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Optická síť i v jiných kategoriích (než Hardware). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..