Co je to?
Definice výrazu Optická síť. Co znamená odborný pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Co je Optická síť? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Optická síť?

Optická síť je druh počítačové sítě tvořené optickými kabely. Její výhodou je prakticky neomezená kapacita a rychlost internetu. Pomocí optické sítě může být připojena celá řada uživatelů s různými požadavky. Předností optické sítě je také spolehlivost a stabilita. Optická síť je odolná proti odrazům signálu a rušení. Díky optickým kabelům lze provádět mnoho činností, aniž by se snižovala rychlost nebo selhávalo připojení.


Co je to Optická síť? Význam slova, termín, Definice výrazu Optická síť. Co znamená odborný pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Optická síť můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Optická síť je v sekci hardware

Klíčová slova: vysvětlení, informace, hardware, význam slova, význam pojmu, pojem, význam, termín, odborný výraz, formulace, definice, slovo, wiki, synonymum, terminus technicus, co je to Optická síť?, názvosloví, Optická síť


Pojem Optická síť je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Optická vlákna

Optická vlákna se používají i k dekorativním účelům. Autor: Chaitawat Pawapoowadon, zdroj: Pixabay
Optická vlákna se používají i k dekorativním účelům. Autor: Chaitawat Pawapoowadon, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací o slovu Optická síť

Hledat slovo Optická síť na Google obrázcích

Vyhledat heslo Optická síť ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Optická síť ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Optická síť ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Optická síť ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Optická síť ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Optická síť například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Optická síť? resp. co se přesně ukrývá za slovem Optická síť? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Optická síť, odpověď na dotaz co je to Optická síť?. Víte např. kdo to je Sarah Michelle Gellar? Znáte a víte kdo je Tomáš Plekanec? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Optická síť i v jiné části webu než je kategorie hardware. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..