Co je to?
Odborný výraz, definice slova Optická síť. Co znamená pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Co je to Optická síť? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Optická síť?

Optická síť je druh počítačové sítě tvořené optickými kabely. Její výhodou je prakticky neomezená kapacita a rychlost internetu. Pomocí optické sítě může být připojena celá řada uživatelů s různými požadavky. Předností optické sítě je také spolehlivost a stabilita. Optická síť je odolná proti odrazům signálu a rušení. Díky optickým kabelům lze provádět mnoho činností, aniž by se snižovala rychlost nebo selhávalo připojení.


Co je to Optická síť? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Optická síť. Co znamená pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Optická síť s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Optická síť je v kategorii Hardware

Klíčová slova: význam slova, slovník, Hardware, vysvětlení, popis, wiki, odborné názvosloví, informace, synonymum, definice, co znamená, Optická síť, Hardware, co je to Optická síť?, význam, lexikon, slovo, názvosloví


Pojem Optická síť je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Optická vlákna

Optická vlákna se používají i k dekorativním účelům. Autor: Chaitawat Pawapoowadon, zdroj: Pixabay
Optická vlákna se používají i k dekorativním účelům. Autor: Chaitawat Pawapoowadon, zdroj: Pixabay


Pro více informací o heslu Optická síť zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Optická síť ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Optická síť ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Optická síť ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Optická síť ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Optická síť ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Optická síť ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Optická síť například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Optická síť? resp. co přesně označuje termín Optická síť? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Optická síť, odpověď na dotaz co je to Optická síť?. Víte např. kdo to je Remcal? Znáte a víte kdo je Leonid Iljič Brežněv? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..