Co je to?
Definice výrazu, termínu Optická síť. Co znamená odborný pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Co je to Optická síť? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Optická síť?

Optická síť je druh počítačové sítě tvořené optickými kabely. Její výhodou je prakticky neomezená kapacita a rychlost internetu. Pomocí optické sítě může být připojena celá řada uživatelů s různými požadavky. Předností optické sítě je také spolehlivost a stabilita. Optická síť je odolná proti odrazům signálu a rušení. Díky optickým kabelům lze provádět mnoho činností, aniž by se snižovala rychlost nebo selhávalo připojení.


Co je to Optická síť? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Optická síť. Co znamená odborný pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Optická síť můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Optická síť je v sekci hardware

Klíčová slova: termín, přesný význam, formulace, význam pojmu, slovník, hardware, názvosloví, informace, vysvětlení, Optická síť, co je to Optická síť?, definice pojmu, definice, odborný výraz, význam, přesný výraz, lexikon, co znamená


Pojem Optická síť je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Optická vlákna

Optická vlákna se používají i k dekorativním účelům. Autor: Chaitawat Pawapoowadon, zdroj: Pixabay
Optická vlákna se používají i k dekorativním účelům. Autor: Chaitawat Pawapoowadon, zdroj: Pixabay


Další možné informační zdroje

Najít výraz Optická síť ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Optická síť ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Optická síť ve Wikipedii

Vyhledat pojem Optická síť ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Optická síť ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Optická síť na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Optická síť například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě nyní již víte co je to Optická síť? resp. co je to Optická síť? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Optická síť, odpověď na dotaz co je to Optická síť?. Víte např. kdo to je Ezau? Znáte a víte kdo je Věra Špinarová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Optická síť i v jiných kategoriích (než hardware). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..