Co je to?
Výraz, termín, definice slova Caro. Co znamená odborný pojem Caro z kategorie Nápoje?

Co je to Caro? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Caro?

Instantní kávovinový nápoj přírodního původu vyráběný pod značkou Caro společností Nestlé. Kávu v něm nahrazují pražená zrna, proto jde o kávovinový typ nápoje. Používá se pro něj také starší název cikorka (čekanka). Jde vlastně o imitaci kávy, obvykle zhotovovanou ze zrn z ječmene, čekanky, žita a ječného sladu. Nachází se v něm velké množství vlákniny, nepřidávají se do něj cukry. Vzhledem k tomu, že neobsahuje kofein, je vhodný i pro těhotné a kojící ženy a také pro děti. Pije se teplý. Jedna až dvě lžičky Caro práškového nápoje se zalijí horkou vodou v množství cca 150 ml a přidá se asi 50 ml mléka. V Evropě se náhražky kávy rozšířily poté, když Napoleon Bonaparte nařídil uzavřít evropské trhy před zbožím ze zámoří a Anglie. Během této kontinentální blokády v letech 1806-1814 vznikl nedostatek dovozového zboží včetně kávy. Ta se nejprve začala nahrazovat směsí zrn čekanky, žita, ječmene a semen bukvic. Cereální nápoje rychle získaly popularitu a později se začaly i průmyslově vyrábět.


Co je to Caro? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Caro. Co znamená odborný pojem Caro z kategorie Nápoje?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Caro s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Caro je v kategorii nápoje

Klíčová slova: význam, význam slova, informace, přesný význam, lexikon, co znamená, vysvětlení, slovník, Caro, popis, pojem, nápoje, nápoje, význam pojmu, heslo, termín, odborný výraz, co je to Caro?


Pojem Caro je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Caro? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Caro je obchodní značka pro instantní nápoj vyráběný společností Nestlé. Jedná se o čistě přírodní produkt, kdy je káva nahrazena praženými zrny. Obecně se tento druh nápojů označuje jako kávovina, případně starším názvem cikorka. Konkrétně Caro je vyráběno kombinací těchto typů zrn: ječmen, ječný slad, čekanka, žito.
Na trhu lze nápoj najít ve dvou variantách, Caro original a Caro Active, přičemž druhý zmiňovaný výrobek se vyznačuje větším množstvím nerozpustné vlákniny.

Pro další informace o termínu Caro zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Caro na Google.cz

Hledat videa s názvem Caro na Youtube

Zkusit najít pojem Caro ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Caro ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Caro ve Wikimedia Commons

Hledat termín Caro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Caro například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Caro? resp. co označuje slovo Caro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Caro, odpověď na dotaz co je to Caro?. Víte např. kdo to je Kanye West? Znáte a víte kdo je Absolvent? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nápoje). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.