Co je to?
Výraz, termín, definice slova Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Co je to Aura? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Aura?

S pojmem aura se setkáme u různých alternativních léčebných a terapeutických metod. Aura je podle nich energetické pole, které vyzařuje každý živý organismus. Aura má mít různé barvy a její poruchy mají poukazovat na zdravotní a jiné potíže. Je ale nutno dodat, že existence aury ani účinnost těchto alternativních léčebných metod nebyly vědecky prokázány.


Co je to Aura? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Aura s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Aura se nachází v kategorii náboženství

Klíčová slova: heslo, co je to Aura?, význam pojmu, náboženství, terminologie, popis, názvosloví, wiki, terminus technicus, pojem, lexikon, náboženství, definice, odborný výraz, Aura, synonymum, slovo, informace


Pojem Aura je v kategorii náboženství, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Aura?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Aura je podle parapsychologie, alternativní medicíny, teologie a okultních věd energetické pole okolo živých organismů. Tedy nejenom lidí, ale i zvířat a rostlin. Lidé zabývající se aurou popisují barvy, tvary a defekty aury. Auru se podle nich může naučit vidět poctivým trénováním téměř každý jedinec.

Aura

Aura - ilustrační obrázek. Autor: ambroo, zdroj: Pixabay
Aura - ilustrační obrázek. Autor: ambroo, zdroj: Pixabay


Více informací o slovu Aura doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Aura na Youtube

Najít heslo Aura ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Aura ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aura ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Aura ve Wikizdrojích

Hledat výraz Aura ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aura například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě nyní již víte co je to Aura? resp. co se přesně ukrývá za slovem Aura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aura, odpověď na dotaz co je to Aura?. Víte např. kdo to je Anna Wetlinská? Znáte a víte kdo je Imbecil? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je náboženství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.