Co je to?
Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Co je to Aura? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Aura

S pojmem aura se setkáme u různých alternativních léčebných a terapeutických metod. Aura je podle nich energetické pole, které vyzařuje každý živý organismus. Aura má mít různé barvy a její poruchy mají poukazovat na zdravotní a jiné potíže. Je ale nutno dodat, že existence aury ani účinnost těchto alternativních léčebných metod nebyly vědecky prokázány.


Co je to Aura? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Aura s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Aura patří do kategorie Náboženství

Klíčová slova: vysvětlení, definice, odborný výraz, přesný význam, Náboženství, informace, wiki, co to je, Náboženství, terminologie, terminus technicus, lexikon, synonymum, význam pojmu, pojem, Aura, význam slova, co je to Aura?


Pojem Aura je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Aura?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Aura je podle parapsychologie, alternativní medicíny, teologie a okultních věd energetické pole okolo živých organismů. Tedy nejenom lidí, ale i zvířat a rostlin. Lidé zabývající se aurou popisují barvy, tvary a defekty aury. Auru se podle nich může naučit vidět poctivým trénováním téměř každý jedinec.

Aura

Aura - ilustrační obrázek. Autor: ambroo, zdroj: Pixabay
Aura - ilustrační obrázek. Autor: ambroo, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací o slovu Aura

Najít slovo Aura ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Aura ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Aura ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Aura ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Aura ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aura ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Aura například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Aura? resp. jaký je význam pojmu Aura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aura, odpověď na dotaz co je to Aura?. Víte např. kdo to je Štefan Švec? Znáte a víte kdo je Debil? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Náboženství Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.