Co je to?
Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Co je to Aura? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Aura?

S pojmem aura se setkáme u různých alternativních léčebných a terapeutických metod. Aura je podle nich energetické pole, které vyzařuje každý živý organismus. Aura má mít různé barvy a její poruchy mají poukazovat na zdravotní a jiné potíže. Je ale nutno dodat, že existence aury ani účinnost těchto alternativních léčebných metod nebyly vědecky prokázány.


Co je to Aura? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Aura s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Aura je v kategorii náboženství

Klíčová slova: vysvětlení, odborné názvosloví, popis, náboženství, definice, slovník, slovo, termín, názvosloví, formulace, definice pojmu, co je to Aura?, lexikon, wiki, náboženství, co znamená, přesný význam, informace


Pojem Aura je v kategorii náboženství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Aura? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Aura je podle parapsychologie, alternativní medicíny, teologie a okultních věd energetické pole okolo živých organismů. Tedy nejenom lidí, ale i zvířat a rostlin. Lidé zabývající se aurou popisují barvy, tvary a defekty aury. Auru se podle nich může naučit vidět poctivým trénováním téměř každý jedinec.

Aura

Aura - ilustrační obrázek. Autor: ambroo, zdroj: Pixabay
Aura - ilustrační obrázek. Autor: ambroo, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací o slovu Aura

Hledat heslo Aura ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Aura ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Aura na Youtube

Vyhledat termín Aura ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Aura ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Aura ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Aura například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Aura? resp. co je to Aura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aura, odpověď na dotaz co je to Aura?. Víte např. kdo to je Neoliberál? Znáte a víte kdo je Spisovatel? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Aura i v jiné kategorii než v náboženství. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.