Co je to?
Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Co je to Aura? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Aura?

S pojmem aura se setkáme u různých alternativních léčebných a terapeutických metod. Aura je podle nich energetické pole, které vyzařuje každý živý organismus. Aura má mít různé barvy a její poruchy mají poukazovat na zdravotní a jiné potíže. Je ale nutno dodat, že existence aury ani účinnost těchto alternativních léčebných metod nebyly vědecky prokázány.


Co je to Aura? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Aura patří do sekce Náboženství

Klíčová slova: terminologie, pojem, přesný význam, názvosloví, Aura, definice pojmu, vysvětlení, Náboženství, informace, odborný výraz, Náboženství, popis, wiki, význam slova, definice, terminus technicus, co je to Aura?, slovník


Pojem Aura je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Aura dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Aura je podle parapsychologie, alternativní medicíny, teologie a okultních věd energetické pole okolo živých organismů. Tedy nejenom lidí, ale i zvířat a rostlin. Lidé zabývající se aurou popisují barvy, tvary a defekty aury. Auru se podle nich může naučit vidět poctivým trénováním téměř každý jedinec.

Aura

Aura - ilustrační obrázek. Autor: ambroo, zdroj: Pixabay
Aura - ilustrační obrázek. Autor: ambroo, zdroj: Pixabay


Více informací o slovu Aura doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aura ve Wikimedia Commons

Najít heslo Aura ve vyhledávači Qwant

Najít termín Aura na Google.cz

Hledat videa s názvem Aura na Youtube

Najít výraz Aura ve Wikislovníku

Najít pojem Aura ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Aura například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Aura? resp. co znamená slovo Aura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aura, odpověď na dotaz co je to Aura?. Víte např. kdo to je Kat? Znáte a víte kdo je Kretén? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Aura i v jiných kategoriích (než Náboženství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.