Co je to?
Odborný výraz, definice slova Aura. Co znamená pojem Aura z kategorie Náboženství?

Co je Aura?

Co znamená termín Aura? Vysvětlení pojmu, definice hesla

S pojmem aura se setkáme u různých alternativních léčebných a terapeutických metod. Aura je podle nich energetické pole, které vyzařuje každý živý organismus. Aura má mít různé barvy a její poruchy mají poukazovat na zdravotní a jiné potíže. Je ale nutno dodat, že existence aury ani účinnost těchto alternativních léčebných metod nebyly vědecky prokázány.


Co je to Aura? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Aura. Co znamená pojem Aura z kategorie Náboženství?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Aura doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Aura se nachází v sekci náboženství

Klíčová slova: popis, pojem, informace, význam slova, synonymum, formulace, náboženství, význam pojmu, odborný výraz, vysvětlení, definice, Aura, odborné názvosloví, definice pojmu, přesný význam, heslo, náboženství, wiki


Pojem Aura je v kategorii náboženství, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Aura můžete dozvědět následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Aura je podle parapsychologie, alternativní medicíny, teologie a okultních věd energetické pole okolo živých organismů. Tedy nejenom lidí, ale i zvířat a rostlin. Lidé zabývající se aurou popisují barvy, tvary a defekty aury. Auru se podle nich může naučit vidět poctivým trénováním téměř každý jedinec.

Aura

Aura - ilustrační obrázek. Autor: ambroo, zdroj: Pixabay
Aura - ilustrační obrázek. Autor: ambroo, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít výraz Aura ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Aura ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Aura na Google.cz

Zkusit najít termín Aura ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Aura na Youtube

Vyhledat pojem Aura ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aura například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikizdrojích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Z předchozího textu jste se dozvěděli co to je Aura? resp. co znamená výraz Aura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aura, odpověď na dotaz co je to Aura?. Víte např. kdo to je Barry Manilow? Znáte a víte kdo je Sloupkař? Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Aura i jinde než v sekci než v náboženství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie náboženství, budhismus, aura, ilustrační obrázek

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.