Co je to?
Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Co je Aura? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Aura?

S pojmem aura se setkáme u různých alternativních léčebných a terapeutických metod. Aura je podle nich energetické pole, které vyzařuje každý živý organismus. Aura má mít různé barvy a její poruchy mají poukazovat na zdravotní a jiné potíže. Je ale nutno dodat, že existence aury ani účinnost těchto alternativních léčebných metod nebyly vědecky prokázány.


Co je to Aura? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Aura je v kategorii náboženství

Klíčová slova: vysvětlení, názvosloví, termín, synonymum, terminus technicus, definice pojmu, wiki, co to je, význam slova, pojem, popis, heslo, co je to Aura?, lexikon, význam, Aura, náboženství, odborné názvosloví


Pojem Aura je v kategorii náboženství, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Aura?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Aura je podle parapsychologie, alternativní medicíny, teologie a okultních věd energetické pole okolo živých organismů. Tedy nejenom lidí, ale i zvířat a rostlin. Lidé zabývající se aurou popisují barvy, tvary a defekty aury. Auru se podle nich může naučit vidět poctivým trénováním téměř každý jedinec.

Aura

Aura - ilustrační obrázek. Autor: ambroo, zdroj: Pixabay
Aura - ilustrační obrázek. Autor: ambroo, zdroj: Pixabay


Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Aura na Youtube

Hledat pojem Aura na Google.cz

Zkusit najít výraz Aura ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Aura ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Aura ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Aura ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aura například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Teď už víte co znamená slovo Aura? resp. co se skrývá pod slovem Aura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aura, odpověď na dotaz co je to Aura?. Víte např. kdo to je Sinolog? Znáte a víte kdo je Sloupkař? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Aura i jinde než v sekci než v náboženství. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.