Co je to?
Definice výrazu Yield. Co znamená odborný pojem Yield z kategorie Různé?

Co to je Yield? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Yield?

Yield je slovo s více významy. V oblasti financí se jedná o označení výnosu cenných papírů v poměru k jejich tržní hodnotě. Sázkaři používají pojem yield k procentuálnímu vyjádření úspěšnosti sázejícího a označuje výnos ze sázek. Jedná se tedy o zisk nebo ztrátu z vložené částky. Tento údaj se vyjadřuje v procentech.
Slovo yield znají i tvůrci zdrojových kódů. Zde jde o operátor PHP, který dovolí dočasně pozastavit provádění nějaké funkce a po odložení začít pracovat na stejném místě.


Co je to Yield? Význam slova, termín, Definice výrazu Yield. Co znamená odborný pojem Yield z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Yield? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Yield patří do sekce Různé

Klíčová slova: terminus technicus, termín, význam pojmu, lexikon, co je to Yield?, heslo, formulace, terminologie, popis, co znamená, Různé, wiki, informace, přesný výraz, slovník, Různé, slovo, co to je


Pojem Yield je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Yield ve Wikislovníku

Hledat slovo Yield ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Yield ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Yield na Google.cz

Hledat videa s názvem Yield na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Yield ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Yield například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Yield? resp. co se přesně ukrývá za slovem Yield? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Yield, odpověď na dotaz co je to Yield?. Víte např. kdo to je Tim Burton? Znáte a víte kdo je Účetní? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.