Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Renta. Co znamená pojem Renta z kategorie Ekonomie?

Co to je Renta? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Renta

Renta je důchod, který se zakládá na majetku, především na výnosu z finančního kapitálu, půdy a podobně. Jedná se o stálý a pravidelný pasivní příjem. Získává se bez vynaložení aktivity a času, tvoří se z kapitálu. Pro jeho získání není nutná fyzická přítomnost majitele.
Může jít například o rentu z kapitálu, úroků, licencí a patentů, dividend, autorských práv, zisků z podniků, pronájmů a podobně.


Co je to Renta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Renta. Co znamená pojem Renta z kategorie Ekonomie?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Renta sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Renta patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: přesný význam, popis, slovo, definice pojmu, Ekonomie, heslo, co to je, informace, vysvětlení, wiki, význam pojmu, synonymum, názvosloví, definice, co je to Renta?, co znamená, termín, Renta


Pojem Renta je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Renta zkuste tyto odkazy

Hledat termín Renta ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Renta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Renta na Youtube

Najít pojem Renta na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Renta ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Renta ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Renta například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Renta? resp. jaký je význam slova Renta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Renta, odpověď na dotaz co je to Renta?. Víte např. kdo to je Metráček? Znáte a víte kdo je Mesiáš? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Ekonomie. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.