Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Renta. Co znamená pojem Renta z kategorie Ekonomie?

Co to je Renta? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Renta

Renta je důchod, který se zakládá na majetku, především na výnosu z finančního kapitálu, půdy a podobně. Jedná se o stálý a pravidelný pasivní příjem. Získává se bez vynaložení aktivity a času, tvoří se z kapitálu. Pro jeho získání není nutná fyzická přítomnost majitele.
Může jít například o rentu z kapitálu, úroků, licencí a patentů, dividend, autorských práv, zisků z podniků, pronájmů a podobně.


Co je to Renta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Renta. Co znamená pojem Renta z kategorie Ekonomie?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Renta sdílejte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Renta je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: pojem, synonymum, co to je, co je to Renta?, terminologie, heslo, Ekonomie, odborný výraz, co znamená, přesný výraz, význam, slovo, Ekonomie, slovník, lexikon, význam slova, definice pojmu, popis


Pojem Renta je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít termín Renta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Renta ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Renta ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Renta ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Renta ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Renta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Renta například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Renta? resp. co se přesně ukrývá za slovem Renta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Renta, odpověď na dotaz co je to Renta?. Víte např. kdo to je Karel Schwarzenberg? Znáte a víte kdo je Mesiáš? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Ekonomie. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.