Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kyberpunk. Co znamená pojem Kyberpunk z kategorie Literatura?

Co je to Kyberpunk? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kyberpunk?

Kyberpunk je žánr spadající pod science fiction. Jeho podstatou je kombinování vyspělých technologií a nejspodnějších společenských vrstev. Změněný společenský řád, rozpadající se společnost jsou zde v ostrém protikladu k vědeckým objevům, kybernetice a umělé inteligenci.
Kyberpunk přineslo hnutí Nová vlna v druhé polovině 20. století. Část umělců se zaměřovala na důsledky sexuální revoluce, užívání drog a využití technologií.


Co je to Kyberpunk? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kyberpunk. Co znamená pojem Kyberpunk z kategorie Literatura?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kyberpunk? Potom se o definici podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kyberpunk se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: Literatura, význam slova, popis, co znamená, Literatura, definice pojmu, definice, odborné názvosloví, formulace, slovo, pojem, wiki, význam, co to je, terminus technicus, názvosloví, Kyberpunk, informace


Pojem Kyberpunk je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kyberpunk zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Kyberpunk na Youtube

Vyhledat heslo Kyberpunk ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Kyberpunk ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Kyberpunk ve Wikipedii

Najít pojem Kyberpunk ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Kyberpunk ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyberpunk například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kyberpunk? resp. jaká je definice slova Kyberpunk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyberpunk, odpověď na dotaz co je to Kyberpunk?. Víte např. kdo to je David Bowie? Znáte a víte kdo je Petr Kellner? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Literatura). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?