Co je to?
Výraz, termín, definice slova Překlenovací úvěr. Co znamená odborný pojem Překlenovací úvěr z kategorie Bankovnictví?

Co je to Překlenovací úvěr? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Překlenovací úvěr?

Překlenovací úvěr je úvěr, který může klient získat tehdy, když nesplní podmínky pro poskytnutí řádného úvěru ze stavebního spoření, ale potřebuje úvěr až ve výši cílové částky. Překlenovací úvěr se čerpá zvláštním způsobem – klient nejdříve platí pouze úroky a současně spoří na vkladový účet do doby získání nároku na řádný úvěr ze stavebního spoření. Výhodou je možnost odečítat si uhrazené úroky z úvěru ze stavebního spoření od daňového základu.


Co je to Překlenovací úvěr? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Překlenovací úvěr. Co znamená odborný pojem Překlenovací úvěr z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Překlenovací úvěr je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: co je to Překlenovací úvěr?, wiki, popis, heslo, definice pojmu, názvosloví, Bankovnictví, pojem, slovo, terminologie, význam, co to je, formulace, Překlenovací úvěr, význam slova, definice, přesný výraz, odborné názvosloví


Pojem Překlenovací úvěr je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Překlenovací úvěr lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Překlenovací úvěr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Překlenovací úvěr na Google.cz

Vyhledat termín Překlenovací úvěr ve Wikipedii

Zkusit najít termín Překlenovací úvěr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Překlenovací úvěr ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Překlenovací úvěr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Překlenovací úvěr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Překlenovací úvěr? resp. co vlastně znamená slovo Překlenovací úvěr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Překlenovací úvěr, odpověď na dotaz co je to Překlenovací úvěr?. Víte např. kdo to je Recepční? Znáte a víte kdo je Tomáš Drahoňovský? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Překlenovací úvěr hledat i v jiných kategoriích (než Bankovnictví) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?