Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kvartál. Co znamená pojem Kvartál z kategorie Různé?

Co je Kvartál? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kvartál

Kvartál je označení pro kalendářní čtvrtletí. Jde tedy o jednu čtvrtinu roku. Počítá se podle měsíců, jedná se o tři měsíce. První kvartál zahrnuje období od ledna do března, druhý od dubna do června, třetí kvartál od července do září, čtvrtý od října do prosince.
Pojem kvartál se využívá především v účetnictví.

Co je to Kvartál? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kvartál. Co znamená pojem Kvartál z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kvartál sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Kvartál patří do sekce různé

Klíčová slova: vysvětlení, informace, odborný výraz, přesný výraz, synonymum, názvosloví, co je to Kvartál?, definice pojmu, význam slova, slovo, terminus technicus, wiki, definice, formulace, slovník, pojem, přesný význam, co to je


Pojem Kvartál je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Kvartál

Najít slovo Kvartál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kvartál ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kvartál ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Kvartál ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Kvartál ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Kvartál ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvartál například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kvartál? resp. jaká je definice slova Kvartál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kvartál, odpověď na dotaz co je to Kvartál?. Víte např. kdo to je Roald Dahl? Znáte a víte kdo je Jake Gyllenhaal? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Kvartál i v jiných kategoriích (než různé). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.