Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kvartál. Co znamená pojem Kvartál z kategorie Různé?

Co je Kvartál?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kvartál?

Kvartál je označení pro kalendářní čtvrtletí. Jde tedy o jednu čtvrtinu roku. Počítá se podle měsíců, jedná se o tři měsíce. První kvartál zahrnuje období od ledna do března, druhý od dubna do června, třetí kvartál od července do září, čtvrtý od října do prosince.
Pojem kvartál se využívá především v účetnictví.

Co je to Kvartál? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kvartál. Co znamená pojem Kvartál z kategorie Různé?

Omlouváme se, ale nezaručujeme úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Text vytvořen pro server Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kvartál sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Kvartál patří do sekce různé

Klíčová slova: definice, odborný výraz, lexikon, různé, přesný význam, popis, definice pojmu, synonymum, terminologie, wiki, formulace, vysvětlení, přesný výraz, význam slova, termín, slovo, pojem, Kvartál


Pojem Kvartál je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít termín Kvartál ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Kvartál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Kvartál ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Kvartál ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Kvartál ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Kvartál ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvartál například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste zjistili co je to Kvartál? resp. co přesně označuje termín Kvartál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kvartál, odpověď na dotaz co je to Kvartál?. Víte např. kdo to je Emma Thompson? Znáte a víte kdo je Tommy Lee Jones? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je různé. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Hladký žlutý otazník, kvartál, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.