Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pinterest. Co znamená odborný pojem Pinterest z kategorie Internet?

Co je to Pinterest? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Pinterest

Pinterest je internetová stránka, která umožňuje uživatelům vytvářet kolekce fotografií podle témat. Vytvořené kolekce mohou procházet a prohlížet ostatní uživatelé. Je zde možnost jednotlivé fotografie hodnotit pomocí tlačítka "like" či komentovat. Protože tato stránka umožňuje vzájemnou komunikaci mezi uživateli, lze ji považovat za svého druhu sociální síť.


Co je to Pinterest? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pinterest. Co znamená odborný pojem Pinterest z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pinterest se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Pinterest se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: slovník, Internet, význam pojmu, termín, popis, přesný význam, Pinterest, Internet, terminologie, význam, odborné názvosloví, formulace, co to je, definice, vysvětlení, definice pojmu, pojem, heslo


Pojem Pinterest je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Pinterest? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Pinterest je webová stránka, která svým uživatelům umožňuje zdarma vytvářet tematické kolekce obrázků či fotografií, které najdou online nebo je nahrají z vlastního počítače. Jedná se tedy o službu, která umožňuje online bookmarking (záložkování) obrázků. Takto vytvořené kolekce (či nástěnky) mohou procházet ostatní uživatelé a jednotlivé obrázky z nich komentovat, označovat tlačítkem „Like“ nebo si je rovnou přidat do své vlastní online nástěnky. Zároveň se jedná o sociální síť, jelikož všichni uživatelé spolu mohou interagovat, komunikovat a vytvářet obsah společně. Používání Pinterestu je zcela zdarma, neexistuje ani žádná placená verze.

Další informační zdroje o slovu Pinterest

Hledat výraz Pinterest ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Pinterest ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Pinterest na Google.cz

Zkusit najít termín Pinterest ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Pinterest ve Wikizdrojích

Hledat pojem Pinterest ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Pinterest například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Pinterest? resp. co vlastně znamená slovo Pinterest? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pinterest, odpověď na dotaz co je to Pinterest?. Víte např. kdo to je Speditér? Znáte a víte kdo je Tomáš Klus? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..