Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pinterest. Co znamená odborný pojem Pinterest z kategorie Internet?

Co je to Pinterest? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Pinterest?

Pinterest je internetová stránka, která umožňuje uživatelům vytvářet kolekce fotografií podle témat. Vytvořené kolekce mohou procházet a prohlížet ostatní uživatelé. Je zde možnost jednotlivé fotografie hodnotit pomocí tlačítka "like" či komentovat. Protože tato stránka umožňuje vzájemnou komunikaci mezi uživateli, lze ji považovat za svého druhu sociální síť.


Co je to Pinterest? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pinterest. Co znamená odborný pojem Pinterest z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Pinterest s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Pinterest patří do kategorie Internet

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, lexikon, názvosloví, význam slova, Internet, slovo, synonymum, přesný výraz, definice, co je to Pinterest?, co to je, terminus technicus, informace, popis, co znamená, Pinterest, definice pojmu


Pojem Pinterest je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Pinterest? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Pinterest je webová stránka, která svým uživatelům umožňuje zdarma vytvářet tematické kolekce obrázků či fotografií, které najdou online nebo je nahrají z vlastního počítače. Jedná se tedy o službu, která umožňuje online bookmarking (záložkování) obrázků. Takto vytvořené kolekce (či nástěnky) mohou procházet ostatní uživatelé a jednotlivé obrázky z nich komentovat, označovat tlačítkem „Like“ nebo si je rovnou přidat do své vlastní online nástěnky. Zároveň se jedná o sociální síť, jelikož všichni uživatelé spolu mohou interagovat, komunikovat a vytvářet obsah společně. Používání Pinterestu je zcela zdarma, neexistuje ani žádná placená verze.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Pinterest na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pinterest ve Wikimedia Commons

Hledat termín Pinterest ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Pinterest ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Pinterest ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Pinterest ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pinterest například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Pinterest? resp. co to je Pinterest? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pinterest, odpověď na dotaz co je to Pinterest?. Víte např. kdo to je Příživník? Znáte a víte kdo je Woody Allen? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..