Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pinterest. Co znamená odborný pojem Pinterest z kategorie Internet?

Co je to Pinterest? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Pinterest

Pinterest je internetová stránka, která umožňuje uživatelům vytvářet kolekce fotografií podle témat. Vytvořené kolekce mohou procházet a prohlížet ostatní uživatelé. Je zde možnost jednotlivé fotografie hodnotit pomocí tlačítka "like" či komentovat. Protože tato stránka umožňuje vzájemnou komunikaci mezi uživateli, lze ji považovat za svého druhu sociální síť.


Co je to Pinterest? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pinterest. Co znamená odborný pojem Pinterest z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Pinterest) můžete sdílet s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Pinterest patří do kategorie internet

Klíčová slova: definice, slovo, internet, internet, odborné názvosloví, vysvětlení, význam slova, význam pojmu, názvosloví, terminologie, význam, Pinterest, co to je, pojem, přesný výraz, terminus technicus, přesný význam, termín


Pojem Pinterest je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Pinterest dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Pinterest je webová stránka, která svým uživatelům umožňuje zdarma vytvářet tematické kolekce obrázků či fotografií, které najdou online nebo je nahrají z vlastního počítače. Jedná se tedy o službu, která umožňuje online bookmarking (záložkování) obrázků. Takto vytvořené kolekce (či nástěnky) mohou procházet ostatní uživatelé a jednotlivé obrázky z nich komentovat, označovat tlačítkem „Like“ nebo si je rovnou přidat do své vlastní online nástěnky. Zároveň se jedná o sociální síť, jelikož všichni uživatelé spolu mohou interagovat, komunikovat a vytvářet obsah společně. Používání Pinterestu je zcela zdarma, neexistuje ani žádná placená verze.

Další informační zdroje o slovu Pinterest

Najít slovo Pinterest ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Pinterest ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Pinterest ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Pinterest ve Wikizdrojích

Najít výraz Pinterest ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Pinterest ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pinterest například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste zjistili jaká je definice slova Pinterest? resp. co se přesně ukrývá za slovem Pinterest? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pinterest, odpověď na dotaz co je to Pinterest?. Víte např. kdo to je Mouřenín? Znáte a víte kdo je James Cameron? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..