Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ringo. Co znamená odborný pojem Ringo z kategorie Sport?

Co je to Ringo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Ringo

Ringo je sport, který má podobná pravidla jako házená. Hraje se s dutým gumovým kroužkem o průměru 17 cm (vnitřní průměr). Hra sloužila jako doplněk šermířských tréninků. Jeho domovskou zemí je Polsko, zde je také nejpopulárnější. Hráč podává vestoje a snaží se, aby kroužek spadl na straně soupeře. S kroužkem nelze přihrávat ani chodit, držet je h možno pouze jednou rukou.
Ringo procvičuje rychlost reakce a ohebnost. Cílem je získat 15 bodů s rozdílem alespoň dvou bodů, jinak se musí prodlužovat. Hraje se přes síť na hřišti pro volejbal. Jednotlivci používají jeden kroužek, dvojice nebo trojice dva kroužky.


Co je to Ringo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ringo. Co znamená odborný pojem Ringo z kategorie Sport?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Ringo? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Ringo se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: sport, názvosloví, wiki, formulace, sport, synonymum, definice pojmu, terminus technicus, termín, přesný význam, lexikon, odborné názvosloví, pojem, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, slovo, význam


Pojem Ringo je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Ringo? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Ringo je sport, který se hraje podobně jako volejbal či přehazovaná, ale s kroužkem, který je gumový, má vnitřní průměr 17 cm a váží asi 165 gramů. Vynalezl ho v roce 1959 Polák Włodzimierz Strzyżewski jako doplňkový sport pro trénink šermířů a demonstroval ho roku 1968 na tehdejších letních olympijských hrách. Ringo se hraje hlavně v Polsku, kde se konalo v roce 1973 první mistrovství republiky, a je částečně rozšířeno i na Slovensku.

Další zdroje informací o slovu Ringo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ringo ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Ringo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Ringo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Ringo ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ringo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Ringo ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ringo například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Teď už víte jaká je definice termínu Ringo? resp. jaký je přesný význam slova Ringo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ringo, odpověď na dotaz co je to Ringo?. Víte např. kdo to je Pohrobek? Znáte a víte kdo je Kardinál? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než sport). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?