Co je to?
Definice výrazu AWD. Co znamená odborný pojem AWD z kategorie Technika?

Co to je AWD? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu AWD

AWD je zkratka pro All – Wheel Drive, čili pohon všech kol. Jedná se o termín z oblasti automobilizmu. Pouze vozidla s označením AWD zaručují stálý pohon všech kol.
Stálý pohon znamená, že nelze odpojit ani jednu z náprav a výkon motoru působí na všechna kola neustále. Zkratka pochází z angličtiny a hláskuje se.


Co je to AWD? Význam slova, termín, Definice výrazu AWD. Co znamená odborný pojem AWD z kategorie Technika?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova AWD můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem AWD je v kategorii technika

Klíčová slova: termín, co znamená, popis, názvosloví, slovo, AWD, přesný význam, odborné názvosloví, wiki, co to je, význam pojmu, význam slova, lexikon, pojem, informace, co je to AWD?, formulace, synonymum


Pojem AWD je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Co označuje termín AWD? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Pohon všech kol (angl. All Wheel Drive, zkratka AWD) je druh pohonu vozidel, při kterém jsou poháněna všechna kola. Dvounápravové automobily s pohonem všech kol jsou označovány jako 4x4, 4WD nebo hovorově „čtyřkolky“; vícenápravové pak 6x6, 8x8, 10x10 atd.

Zkuste zjistit více informací o slovu AWD v následujících zdrojích

Najít termín AWD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo AWD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz AWD ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AWD ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo AWD ve Wikislovníku

Hledat frázi AWD na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo AWD například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova AWD? resp. jaká je definice slova AWD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AWD, odpověď na dotaz co je to AWD?. Víte např. kdo to je P.C. Roberts? Znáte a víte kdo je Karolina Muchová? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo AWD i v jiné části webu než je kategorie technika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.