Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dark web. Co znamená odborný pojem Dark web z kategorie Internet?

Co je to Dark web? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Dark web

Dark web čili temný web je součást obsažená ve WWW. Lze ji nalézt na překryvných sítích, tzv. darknetech. Tyto sítě používají internet, ale je možné se na ně dostat pouze se speciálním přístupem nebo softwarem.
Dark web je částí hlubokého webu, to znamená, že není indexován vyhledávači. Domény umístěné na temném webu mají názvy z čísel a písmen a koncovku .onion. Jejich obsah je zašifrovaný. I když je tento web legální, může se na něm nacházet nelegální obsah.


Co je to Dark web? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dark web. Co znamená odborný pojem Dark web z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Dark web? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Dark web je v kategorii internet

Klíčová slova: slovo, lexikon, definice pojmu, popis, odborný výraz, heslo, význam slova, přesný výraz, význam, co je to Dark web?, synonymum, co to je, co znamená, termín, internet, informace, definice, terminus technicus


Pojem Dark web je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Dark web dozvíte následující

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Temný web (anglicky dark web) je ta část obsahu World Wide Webu, která je umístěna na darknetech, tj. překryvných sítích, které využívají internet, ale jsou přístupné pouze prostřednictvím speciálního softwaru nebo konfigurace. Temný web tvoří část hlubokého webu, což je oblast webu, kterou vyhledávače neindexují.
Darknety zahrnují jak malé peer-to-peer sítě, tak i velké a populární sítě jako například Freenet, I2P a Tor.

Hledejte pojem Dark web v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dark web ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Dark web ve Wikizdrojích

Hledat výraz Dark web ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dark web ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Dark web ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Dark web na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dark web například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste zjistili jaká je definice slova Dark web? resp. co se přesně ukrývá za slovem Dark web? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dark web, odpověď na dotaz co je to Dark web?. Víte např. kdo to je Oľga Baričičová? Znáte a víte kdo je Jana Černochová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?