Co je to?
Definice výrazu, termínu Dark web. Co znamená odborný pojem Dark web z kategorie Internet?

Co je to Dark web? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dark web?

Dark web čili temný web je součást obsažená ve WWW. Lze ji nalézt na překryvných sítích, tzv. darknetech. Tyto sítě používají internet, ale je možné se na ně dostat pouze se speciálním přístupem nebo softwarem.
Dark web je částí hlubokého webu, to znamená, že není indexován vyhledávači. Domény umístěné na temném webu mají názvy z čísel a písmen a koncovku .onion. Jejich obsah je zašifrovaný. I když je tento web legální, může se na něm nacházet nelegální obsah.


Co je to Dark web? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dark web. Co znamená odborný pojem Dark web z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Dark web je v sekci Internet

Klíčová slova: význam, definice pojmu, synonymum, heslo, přesný význam, popis, vysvětlení, názvosloví, terminologie, informace, Internet, pojem, co to je, definice, odborné názvosloví, význam slova, Dark web, co znamená


Pojem Dark web je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Dark web? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Temný web (anglicky dark web) je ta část obsahu World Wide Webu, která je umístěna na darknetech, tj. překryvných sítích, které využívají internet, ale jsou přístupné pouze prostřednictvím speciálního softwaru nebo konfigurace. Temný web tvoří část hlubokého webu, což je oblast webu, kterou vyhledávače neindexují.
Darknety zahrnují jak malé peer-to-peer sítě, tak i velké a populární sítě jako například Freenet, I2P a Tor.

Další zdroje informací o slovu Dark web

Hledat termín Dark web ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Dark web ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Dark web na Youtube

Zkusit najít termín Dark web ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Dark web ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Dark web na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dark web například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Dark web? resp. co přesně znamená slovo Dark web? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dark web, odpověď na dotaz co je to Dark web?. Víte např. kdo to je Aristokratka? Znáte a víte kdo je Ďábel? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?