Co je to?
Definice výrazu, termínu Dark web. Co znamená odborný pojem Dark web z kategorie Internet?

Co je to Dark web? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Dark web

Dark web čili temný web je součást obsažená ve WWW. Lze ji nalézt na překryvných sítích, tzv. darknetech. Tyto sítě používají internet, ale je možné se na ně dostat pouze se speciálním přístupem nebo softwarem.
Dark web je částí hlubokého webu, to znamená, že není indexován vyhledávači. Domény umístěné na temném webu mají názvy z čísel a písmen a koncovku .onion. Jejich obsah je zašifrovaný. I když je tento web legální, může se na něm nacházet nelegální obsah.


Co je to Dark web? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dark web. Co znamená odborný pojem Dark web z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Dark web? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Dark web je v kategorii Internet

Klíčová slova: význam slova, definice pojmu, pojem, odborné názvosloví, terminus technicus, slovo, termín, význam pojmu, slovník, informace, wiki, názvosloví, definice, význam, popis, vysvětlení, přesný význam, Dark web


Pojem Dark web je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat termín Dark web ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Dark web na Youtube

Vyhledat heslo Dark web ve vyhledávači Yandex

Najít termín Dark web ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Dark web ve Wikislovníku

Hledat pojem Dark web na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dark web například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Dark web? resp. co znamená výraz Dark web? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dark web, odpověď na dotaz co je to Dark web?. Víte např. kdo to je Lapiduch? Znáte a víte kdo je Justin Bieber? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dark web v jiné sekci než Internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?