Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dark web. Co znamená odborný pojem Dark web z kategorie Internet?

Co je Dark web? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Dark web?

Dark web čili temný web je součást obsažená ve WWW. Lze ji nalézt na překryvných sítích, tzv. darknetech. Tyto sítě používají internet, ale je možné se na ně dostat pouze se speciálním přístupem nebo softwarem.
Dark web je částí hlubokého webu, to znamená, že není indexován vyhledávači. Domény umístěné na temném webu mají názvy z čísel a písmen a koncovku .onion. Jejich obsah je zašifrovaný. I když je tento web legální, může se na něm nacházet nelegální obsah.


Co je to Dark web? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dark web. Co znamená odborný pojem Dark web z kategorie Internet?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Dark web můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Dark web je v kategorii internet

Klíčová slova: lexikon, termín, význam, definice pojmu, heslo, co je to Dark web?, formulace, terminologie, vysvětlení, názvosloví, slovo, popis, Dark web, odborný výraz, slovník, internet, pojem, internet


Pojem Dark web je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Dark web? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Temný web (anglicky dark web) je ta část obsahu World Wide Webu, která je umístěna na darknetech, tj. překryvných sítích, které využívají internet, ale jsou přístupné pouze prostřednictvím speciálního softwaru nebo konfigurace. Temný web tvoří část hlubokého webu, což je oblast webu, kterou vyhledávače neindexují.
Darknety zahrnují jak malé peer-to-peer sítě, tak i velké a populární sítě jako například Freenet, I2P a Tor.

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat heslo Dark web ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Dark web ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Dark web na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dark web ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dark web ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Dark web ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dark web například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Teď už víte co znamená slovo Dark web? resp. jaký je význam slova Dark web? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dark web, odpověď na dotaz co je to Dark web?. Víte např. kdo to je Jan Bierhanzl? Znáte a víte kdo je Jan Vodňanský? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?