Co je to?
Definice výrazu Sledge hokej. Co znamená odborný pojem Sledge hokej z kategorie Sport?

Co to je Sledge hokej? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Sledge hokej?

Sledge hokej je podoba hokeje určená handicapovaným hráčům. Pravidla sledge hokeje se od klasického hokeje příliš neliší. Hrají však hráči, kteří mají postiženou dolní část těla. Postižení je přesně definováno v pravidlech.
Hráči sedí v upravených ocelových dvounožových saních na plastovém sedáku. Pohyb regulují dvěma krátkými hokejkami. Ty mají na jednom konci ocelové hroty pro pohyb a na druhém konci čepel pro ovládání puku. Počet hráčů sledge hokeje a plocha hřiště jsou stejné jako u klasického hokeje.


Co je to Sledge hokej? Význam slova, termín, Definice výrazu Sledge hokej. Co znamená odborný pojem Sledge hokej z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Sledge hokej) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Sledge hokej patří do kategorie Sport

Klíčová slova: formulace, Sport, popis, definice, vysvětlení, pojem, význam pojmu, odborné názvosloví, význam slova, Sport, přesný výraz, terminologie, přesný význam, co je to Sledge hokej?, lexikon, wiki, termín, heslo


Pojem Sledge hokej je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Sledge hokej?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Sledge hokej (anglicky ice sledge hockey), též para hokej (anglicky para ice hockey), je sport, který je příbuzný lednímu hokeji, ale je určen pouze pro handicapované hráče. Pravidla sledge hokeje jsou téměř stejná jako pravidla ledního.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Sledge hokej ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Sledge hokej ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Sledge hokej ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Sledge hokej na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sledge hokej ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Sledge hokej ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Sledge hokej například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Sledge hokej? resp. jaká je definice termínu Sledge hokej? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sledge hokej, odpověď na dotaz co je to Sledge hokej?. Víte např. kdo to je Jiří Šmejc? Znáte a víte kdo je Dederon? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.