Co je to?
Definice výrazu Sledge hokej. Co znamená odborný pojem Sledge hokej z kategorie Sport?

Co to je Sledge hokej? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Sledge hokej?

Sledge hokej je podoba hokeje určená handicapovaným hráčům. Pravidla sledge hokeje se od klasického hokeje příliš neliší. Hrají však hráči, kteří mají postiženou dolní část těla. Postižení je přesně definováno v pravidlech.
Hráči sedí v upravených ocelových dvounožových saních na plastovém sedáku. Pohyb regulují dvěma krátkými hokejkami. Ty mají na jednom konci ocelové hroty pro pohyb a na druhém konci čepel pro ovládání puku. Počet hráčů sledge hokeje a plocha hřiště jsou stejné jako u klasického hokeje.


Co je to Sledge hokej? Význam slova, termín, Definice výrazu Sledge hokej. Co znamená odborný pojem Sledge hokej z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Sledge hokej můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Sledge hokej je v kategorii Sport

Klíčová slova: přesný význam, definice pojmu, co to je, formulace, význam slova, wiki, Sport, informace, terminus technicus, co znamená, pojem, přesný výraz, definice, názvosloví, popis, lexikon, slovo, Sledge hokej


Pojem Sledge hokej je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Sledge hokej? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Sledge hokej (anglicky ice sledge hockey), též para hokej (anglicky para ice hockey), je sport, který je příbuzný lednímu hokeji, ale je určen pouze pro handicapované hráče. Pravidla sledge hokeje jsou téměř stejná jako pravidla ledního.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Sledge hokej na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sledge hokej ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Sledge hokej na Youtube

Hledat slovo Sledge hokej ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Sledge hokej ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Sledge hokej ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sledge hokej například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Sledge hokej? resp. co je to Sledge hokej? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sledge hokej, odpověď na dotaz co je to Sledge hokej?. Víte např. kdo to je Marcela Augustová? Znáte a víte kdo je Dederon? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.