Co je to?
Definice výrazu Sledge hokej. Co znamená odborný pojem Sledge hokej z kategorie Sport?

Co to je Sledge hokej? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Sledge hokej?

Sledge hokej je podoba hokeje určená handicapovaným hráčům. Pravidla sledge hokeje se od klasického hokeje příliš neliší. Hrají však hráči, kteří mají postiženou dolní část těla. Postižení je přesně definováno v pravidlech.
Hráči sedí v upravených ocelových dvounožových saních na plastovém sedáku. Pohyb regulují dvěma krátkými hokejkami. Ty mají na jednom konci ocelové hroty pro pohyb a na druhém konci čepel pro ovládání puku. Počet hráčů sledge hokeje a plocha hřiště jsou stejné jako u klasického hokeje.


Co je to Sledge hokej? Význam slova, termín, Definice výrazu Sledge hokej. Co znamená odborný pojem Sledge hokej z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Sledge hokej? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Sledge hokej se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: heslo, termín, formulace, definice pojmu, odborné názvosloví, definice, slovo, Sport, informace, terminus technicus, popis, význam slova, odborný výraz, Sledge hokej, co znamená, přesný význam, synonymum, význam pojmu


Pojem Sledge hokej je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Sledge hokej můžete dozvědět následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Sledge hokej (anglicky ice sledge hockey), též para hokej (anglicky para ice hockey), je sport, který je příbuzný lednímu hokeji, ale je určen pouze pro handicapované hráče. Pravidla sledge hokeje jsou téměř stejná jako pravidla ledního.

Další informační zdroje o slovu Sledge hokej

Hledat výraz Sledge hokej ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Sledge hokej ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Sledge hokej ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Sledge hokej ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Sledge hokej na Google.cz

Vyhledat termín Sledge hokej ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sledge hokej například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Sledge hokej? resp. jaká je definice termínu Sledge hokej? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sledge hokej, odpověď na dotaz co je to Sledge hokej?. Víte např. kdo to je Yvetta Blanarovičová? Znáte a víte kdo je Štětka? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.