Co je to?
Definice výrazu Sledge hokej. Co znamená odborný pojem Sledge hokej z kategorie Sport?

Co je Sledge hokej? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Sledge hokej

Sledge hokej je podoba hokeje určená handicapovaným hráčům. Pravidla sledge hokeje se od klasického hokeje příliš neliší. Hrají však hráči, kteří mají postiženou dolní část těla. Postižení je přesně definováno v pravidlech.
Hráči sedí v upravených ocelových dvounožových saních na plastovém sedáku. Pohyb regulují dvěma krátkými hokejkami. Ty mají na jednom konci ocelové hroty pro pohyb a na druhém konci čepel pro ovládání puku. Počet hráčů sledge hokeje a plocha hřiště jsou stejné jako u klasického hokeje.


Co je to Sledge hokej? Význam slova, termín, Definice výrazu Sledge hokej. Co znamená odborný pojem Sledge hokej z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Sledge hokej můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Sledge hokej je v sekci sport

Klíčová slova: termín, co to je, slovník, sport, pojem, význam, synonymum, názvosloví, přesný význam, formulace, odborný výraz, wiki, sport, vysvětlení, co je to Sledge hokej?, význam pojmu, odborné názvosloví, co znamená


Pojem Sledge hokej je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Sledge hokej? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Sledge hokej (anglicky ice sledge hockey), též para hokej (anglicky para ice hockey), je sport, který je příbuzný lednímu hokeji, ale je určen pouze pro handicapované hráče. Pravidla sledge hokeje jsou téměř stejná jako pravidla ledního.

Hledejte pojem Sledge hokej v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Sledge hokej ve Wikislovníku

Hledat výraz Sledge hokej ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Sledge hokej na Youtube

Najít heslo Sledge hokej ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Sledge hokej ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sledge hokej ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sledge hokej například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Sledge hokej? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Sledge hokej? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sledge hokej, odpověď na dotaz co je to Sledge hokej?. Víte např. kdo to je Gabriel García Márquez? Znáte a víte kdo je Poustevník? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je sport. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.