Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Widget. Co znamená pojem Widget z kategorie Software?

Co to je Widget? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Widget?

Ovládací prvek počítače. Umožňuje komunikaci uživatele s počítačem a práci s daty. Patří sem například prvky pro výběr a zobrazení (tlačítko pro přepínání, nabídkové menu, ikona programu), textové vstupy (řádek pro napsání adresy, našeptávač) nebo výstupy (indikátor průběhu, balónová nápověda)a dialogová okna.


Co je to Widget? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Widget. Co znamená pojem Widget z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Widget s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Widget se nachází v sekci Software

Klíčová slova: slovo, termín, přesný výraz, význam pojmu, informace, odborný výraz, pojem, Software, heslo, popis, názvosloví, slovník, co znamená, co to je, význam slova, definice pojmu, terminus technicus, terminologie


Pojem Widget je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Widget ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Widget ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Widget na Youtube

Najít heslo Widget ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Widget ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Widget ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Widget například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Widget? resp. co znamená slovo Widget? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Widget, odpověď na dotaz co je to Widget?. Víte např. kdo to je Mrzout? Znáte a víte kdo je Merchandiser? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.