Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Widget. Co znamená pojem Widget z kategorie Software?

Co to je Widget? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Widget?

Ovládací prvek počítače. Umožňuje komunikaci uživatele s počítačem a práci s daty. Patří sem například prvky pro výběr a zobrazení (tlačítko pro přepínání, nabídkové menu, ikona programu), textové vstupy (řádek pro napsání adresy, našeptávač) nebo výstupy (indikátor průběhu, balónová nápověda)a dialogová okna.


Co je to Widget? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Widget. Co znamená pojem Widget z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Widget? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Widget je v sekci Software

Klíčová slova: formulace, terminus technicus, význam, Software, termín, Widget, odborné názvosloví, definice pojmu, lexikon, heslo, význam slova, wiki, co znamená, informace, názvosloví, terminologie, význam pojmu, přesný význam


Pojem Widget je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Widget ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Widget ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Widget ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Widget ve Wikislovníku

Najít pojem Widget ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Widget na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Widget například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Widget? resp. co se skrývá pod slovem Widget? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Widget, odpověď na dotaz co je to Widget?. Víte např. kdo to je Chlívák? Znáte a víte kdo je Agnostik? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Software). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.