Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Widget. Co znamená pojem Widget z kategorie Software?

Co to je Widget? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Widget?

Ovládací prvek počítače. Umožňuje komunikaci uživatele s počítačem a práci s daty. Patří sem například prvky pro výběr a zobrazení (tlačítko pro přepínání, nabídkové menu, ikona programu), textové vstupy (řádek pro napsání adresy, našeptávač) nebo výstupy (indikátor průběhu, balónová nápověda)a dialogová okna.


Co je to Widget? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Widget. Co znamená pojem Widget z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Widget je v kategorii Software

Klíčová slova: přesný význam, informace, slovo, přesný výraz, názvosloví, pojem, vysvětlení, význam, definice pojmu, heslo, význam slova, Widget, formulace, lexikon, Software, terminologie, terminus technicus, wiki


Pojem Widget je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Widget

Zkusit najít heslo Widget ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Widget ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Widget ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Widget ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Widget na Youtube

Zkusit najít termín Widget na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Widget například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Widget? resp. jaký je význam pojmu Widget? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Widget, odpověď na dotaz co je to Widget?. Víte např. kdo to je Robert Kiyosaki? Znáte a víte kdo je Merchandiser? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.