Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mediální výchova. Co znamená pojem Mediální výchova z kategorie Školství?

Co je to Mediální výchova? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Mediální výchova

Mediální výchova je poměrně novým směrem výchovy. Jejím cílem je seznámit vyučovaného se základními vědomostmi o tom, jak fungují současná média a jakou roli plní. Vzdělaný jedinec by se tak měl do mediální komunikace zapojovat aktivně, ale současně i nezávisle a poučeně.
Mediální výchova ho vede k tomu, aby uměl analyzovat příchozí sdělení, správně posoudit jejich věrohodnost a odhadnout jejich cíl.


Co je to Mediální výchova? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mediální výchova. Co znamená pojem Mediální výchova z kategorie Školství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Mediální výchova? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Mediální výchova je v kategorii Školství

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, názvosloví, odborné názvosloví, význam, co je to Mediální výchova?, odborný výraz, definice, terminus technicus, popis, pojem, co to je, wiki, lexikon, význam slova, informace, heslo, slovo


Pojem Mediální výchova je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Mediální výchova zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít termín Mediální výchova ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Mediální výchova ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mediální výchova ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Mediální výchova ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Mediální výchova ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Mediální výchova ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mediální výchova například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Mediální výchova? resp. co vlastně znamená slovo Mediální výchova? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mediální výchova, odpověď na dotaz co je to Mediální výchova?. Víte např. kdo to je Státní zaměstnanec? Znáte a víte kdo je Porodní asistentka? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.