Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mediální výchova. Co znamená pojem Mediální výchova z kategorie Školství?

Co je to Mediální výchova? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Mediální výchova?

Mediální výchova je poměrně novým směrem výchovy. Jejím cílem je seznámit vyučovaného se základními vědomostmi o tom, jak fungují současná média a jakou roli plní. Vzdělaný jedinec by se tak měl do mediální komunikace zapojovat aktivně, ale současně i nezávisle a poučeně.
Mediální výchova ho vede k tomu, aby uměl analyzovat příchozí sdělení, správně posoudit jejich věrohodnost a odhadnout jejich cíl.


Co je to Mediální výchova? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mediální výchova. Co znamená pojem Mediální výchova z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mediální výchova je v kategorii Školství

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, názvosloví, co znamená, přesný výraz, lexikon, význam, informace, terminologie, význam pojmu, co to je, slovník, Školství, odborný výraz, termín, co je to Mediální výchova?, odborné názvosloví, definice pojmu


Pojem Mediální výchova je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mediální výchova ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mediální výchova ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Mediální výchova ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Mediální výchova ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Mediální výchova ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Mediální výchova na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mediální výchova například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Mediální výchova? resp. co se přesně ukrývá za slovem Mediální výchova? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mediální výchova, odpověď na dotaz co je to Mediální výchova?. Víte např. kdo to je Pako? Znáte a víte kdo je Karel Havlíček Borovský? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.