Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mediální výchova. Co znamená pojem Mediální výchova z kategorie Školství?

Co je to Mediální výchova? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Mediální výchova

Mediální výchova je poměrně novým směrem výchovy. Jejím cílem je seznámit vyučovaného se základními vědomostmi o tom, jak fungují současná média a jakou roli plní. Vzdělaný jedinec by se tak měl do mediální komunikace zapojovat aktivně, ale současně i nezávisle a poučeně.
Mediální výchova ho vede k tomu, aby uměl analyzovat příchozí sdělení, správně posoudit jejich věrohodnost a odhadnout jejich cíl.


Co je to Mediální výchova? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mediální výchova. Co znamená pojem Mediální výchova z kategorie Školství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Mediální výchova sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mediální výchova je v kategorii Školství

Klíčová slova: terminologie, lexikon, heslo, definice pojmu, odborný výraz, slovo, odborné názvosloví, význam, formulace, co znamená, názvosloví, wiki, co to je, Školství, synonymum, Školství, Mediální výchova, co je to Mediální výchova?


Pojem Mediální výchova je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Mediální výchova ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Mediální výchova ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mediální výchova ve Wikimedia Commons

Hledat termín Mediální výchova ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Mediální výchova na Youtube

Vyhledat termín Mediální výchova ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mediální výchova například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Mediální výchova? resp. jaký je přesný význam slova Mediální výchova? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mediální výchova, odpověď na dotaz co je to Mediální výchova?. Víte např. kdo to je Obluda? Znáte a víte kdo je Porodní asistentka? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.