Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pasáž. Co znamená pojem Pasáž z kategorie Stavebnictví?

Co je to Pasáž? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Pasáž?

Pasáž je pojem pocházející z francouzštiny a užívá se především v oblasti architektury. Samo slovo pasáž znamená průchod, a jedná se o průchod nějakou budovou nebo více budovami, které jsou propojené.
Takový průchod je pro obyvatele velice pohodlný, protože jim umožňuje rychlý přechod z jedné ulice do druhé. Pasáže bývají zastřešené a po jejich stranách se nacházejí obchody, kavárny, kina a podobná zařízení. Mohou být i vícepodlažní.


Co je to Pasáž? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Pasáž. Co znamená pojem Pasáž z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Pasáž můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Pasáž je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: slovo, přesný význam, popis, Stavebnictví, význam, terminologie, slovník, odborné názvosloví, názvosloví, Pasáž, co je to Pasáž?, definice pojmu, význam slova, odborný výraz, vysvětlení, informace, Stavebnictví, význam pojmu


Pojem Pasáž je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Pasáž zkuste tyto odkazy

Zkusit najít heslo Pasáž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pasáž ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Pasáž na Google.cz

Hledat heslo Pasáž ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Pasáž ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Pasáž ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pasáž například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Pasáž? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Pasáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pasáž, odpověď na dotaz co je to Pasáž?. Víte např. kdo to je Bohém? Znáte a víte kdo je Klerik? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.