Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pasáž. Co znamená pojem Pasáž z kategorie Stavebnictví?

Co je to Pasáž? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Pasáž?

Pasáž je pojem pocházející z francouzštiny a užívá se především v oblasti architektury. Samo slovo pasáž znamená průchod, a jedná se o průchod nějakou budovou nebo více budovami, které jsou propojené.
Takový průchod je pro obyvatele velice pohodlný, protože jim umožňuje rychlý přechod z jedné ulice do druhé. Pasáže bývají zastřešené a po jejich stranách se nacházejí obchody, kavárny, kina a podobná zařízení. Mohou být i vícepodlažní.


Co je to Pasáž? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Pasáž. Co znamená pojem Pasáž z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Pasáž doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Pasáž se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: slovo, formulace, co to je, odborný výraz, heslo, význam, co znamená, popis, definice pojmu, wiki, definice, Stavebnictví, slovník, přesný výraz, Stavebnictví, význam slova, co je to Pasáž?, informace


Pojem Pasáž je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Pasáž

Najít pojem Pasáž ve Wikipedii

Hledat heslo Pasáž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pasáž ve Wikimedia Commons

Najít termín Pasáž ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Pasáž ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Pasáž ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pasáž například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Pasáž? resp. jaká je definice termínu Pasáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pasáž, odpověď na dotaz co je to Pasáž?. Víte např. kdo to je Entomolog? Znáte a víte kdo je Klerik? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.