Co je to?
Definice odborného termínu, slova Facebook. Co znamená pojem Facebook z kategorie Internet?

Co je to Facebook? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Facebook?

Facebook je jedna z největších sociálních sítí na světě. Slouží ke komunikaci mezi uživateli, seznámení, budování vztahů, sdílení různých dat a také k zábavě. Facebook má již přes miliardu uživatelů a funguje v 68 jazycích.
Do systému facebook je nutná registrace, poté může uživatel vyplnit svůj profil a zapojovat se do různých skupin a rozšiřovat kontakty. Uživatelé spolu komunikují pomocí zpráv nebo v diskusích a diskusních fórech. Mohou sdílet také své fotografie a videa, posílat si virtuální dárky, inzerovat a využívat dalších možností facebooku.


Co je to Facebook? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Facebook. Co znamená pojem Facebook z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Facebook? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Facebook se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: význam pojmu, význam, definice pojmu, přesný výraz, informace, heslo, Facebook, Internet, terminologie, pojem, názvosloví, synonymum, wiki, terminus technicus, termín, odborné názvosloví, co znamená, význam slova


Pojem Facebook je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Facebook? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Facebook (výslovnost v angličtině IPA, fejsbuk) je rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Se svými 2 miliardami aktivních uživatelů (červen 2017) je jednou z největších společenských sítí na světě. Je plně přeložen do sedmdesáti tří jazyků. Jméno serveru vzniklo z papírových letáků zvaných Facebooks, které se rozdávají prvákům na amerických univerzitách. Tyto letáky slouží k bližšímu seznámení studentů mezi sebou.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Facebook ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Facebook ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Facebook ve Wikimedia Commons

Najít termín Facebook ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Facebook ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Facebook ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Facebook například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Facebook? resp. co se skrývá pod slovem Facebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Facebook, odpověď na dotaz co je to Facebook?. Víte např. kdo to je Iva Kubelková? Znáte a víte kdo je Nihilista? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.