Co je to?
Definice odborného termínu, slova Facebook. Co znamená pojem Facebook z kategorie Internet?

Co je to Facebook? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Facebook?

Facebook je jedna z největších sociálních sítí na světě. Slouží ke komunikaci mezi uživateli, seznámení, budování vztahů, sdílení různých dat a také k zábavě. Facebook má již přes miliardu uživatelů a funguje v 68 jazycích.
Do systému facebook je nutná registrace, poté může uživatel vyplnit svůj profil a zapojovat se do různých skupin a rozšiřovat kontakty. Uživatelé spolu komunikují pomocí zpráv nebo v diskusích a diskusních fórech. Mohou sdílet také své fotografie a videa, posílat si virtuální dárky, inzerovat a využívat dalších možností facebooku.


Co je to Facebook? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Facebook. Co znamená pojem Facebook z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Facebook se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, wiki, přesný význam, formulace, názvosloví, lexikon, přesný výraz, termín, pojem, co je to Facebook?, vysvětlení, definice pojmu, definice, synonymum, slovník, popis, co to je, slovo


Pojem Facebook je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Facebook?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Facebook (výslovnost v angličtině IPA, fejsbuk) je rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Se svými 2 miliardami aktivních uživatelů (červen 2017) je jednou z největších společenských sítí na světě. Je plně přeložen do sedmdesáti tří jazyků. Jméno serveru vzniklo z papírových letáků zvaných Facebooks, které se rozdávají prvákům na amerických univerzitách. Tyto letáky slouží k bližšímu seznámení studentů mezi sebou.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Facebook ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Facebook ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Facebook ve Wikizdrojích

Hledat výraz Facebook ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Facebook ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Facebook ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Facebook například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Facebook? resp. co se skrývá pod slovem Facebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Facebook, odpověď na dotaz co je to Facebook?. Víte např. kdo to je Copywriter? Znáte a víte kdo je Nihilista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.