Co je to?
Definice odborného termínu, slova Facebook. Co znamená pojem Facebook z kategorie Internet?

Co je to Facebook? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Facebook?

Facebook je jedna z největších sociálních sítí na světě. Slouží ke komunikaci mezi uživateli, seznámení, budování vztahů, sdílení různých dat a také k zábavě. Facebook má již přes miliardu uživatelů a funguje v 68 jazycích.
Do systému facebook je nutná registrace, poté může uživatel vyplnit svůj profil a zapojovat se do různých skupin a rozšiřovat kontakty. Uživatelé spolu komunikují pomocí zpráv nebo v diskusích a diskusních fórech. Mohou sdílet také své fotografie a videa, posílat si virtuální dárky, inzerovat a využívat dalších možností facebooku.


Co je to Facebook? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Facebook. Co znamená pojem Facebook z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Facebook) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Facebook patří do kategorie Internet

Klíčová slova: slovo, odborné názvosloví, co to je, definice pojmu, odborný výraz, heslo, synonymum, definice, informace, význam pojmu, názvosloví, pojem, terminus technicus, vysvětlení, význam slova, Internet, přesný výraz, wiki


Pojem Facebook je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Facebook lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Facebook ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Facebook ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Facebook ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Facebook ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Facebook ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Facebook na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Facebook například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Facebook? resp. jaká je definice slova Facebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Facebook, odpověď na dotaz co je to Facebook?. Víte např. kdo to je Snob? Znáte a víte kdo je Nihilista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Facebook hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.