Co je to?
Odborný výraz, definice slova Živáňská pečeně. Co znamená pojem Živáňská pečeně z kategorie Jídlo?

Co je to Živáňská pečeně? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Živáňská pečeně

Živáňská pečeně je slovenská specialita, která se připravuje z vepřového, jehněčího a hovězího masa, To se nakládá den před přípravou pokrmu a pak se střídavě s cibulí a slaninou napichuje na jehly. Ty se zabalí do pergamenu a na venkovním ohni se rožní.
Protože možnost venkovního rožnění nemá každý, je oblíbená i varianta živáňské pečeně v alobalu, na grilu nebo v troubě. Možné jsou i obměny s dalšími druhy zeleniny. V alobalu se živáňská pečeně často připravuje i s přílohou. Celý postup je velice jednoduchý, takže živáňskou pečeni mohou připravovat i nepříliš zkušené kuchařky.


Co je to Živáňská pečeně? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Živáňská pečeně. Co znamená pojem Živáňská pečeně z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Živáňská pečeně můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Živáňská pečeně je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, co znamená, definice pojmu, co to je, terminologie, definice, Živáňská pečeně, Jídlo, Jídlo, význam pojmu, informace, wiki, popis, co je to Živáňská pečeně?, odborné názvosloví, termín, vysvětlení


Pojem Živáňská pečeně je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Živáňská pečeně

Zkusit najít slovo Živáňská pečeně ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Živáňská pečeně ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Živáňská pečeně ve Wikimedia Commons

Hledat termín Živáňská pečeně na Google.cz

Hledat videa s názvem Živáňská pečeně na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Živáňská pečeně ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Živáňská pečeně například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Živáňská pečeně? resp. co přesně označuje termín Živáňská pečeně? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živáňská pečeně, odpověď na dotaz co je to Živáňská pečeně?. Víte např. kdo to je Geront? Znáte a víte kdo je Environmentalista? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.