Co je to?
Odborný výraz, definice slova AFAIK. Co znamená pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Co je to AFAIK? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu AFAIK

AFAIK je jednou z mnoha zkratek anglického původu, které se využívají především v elektronické komunikaci - mailech, SMS, neformální korespondenci a podobně. Je typická také pro internetové diskuze.
Pochází z anglických slov As Far As I Know, což lze přeložit jako tak daleko, co vím, pokud se nepletu nebo pokud je mi známo. Zkratka AFAIK může nahrazovat emotikony tam, kde je není možno využít nebo by jejich použití nebylo vhodné.


Co je to AFAIK? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova AFAIK. Co znamená pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu AFAIK? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín AFAIK je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, význam, odborný výraz, informace, formulace, definice pojmu, Zkratky, co znamená, synonymum, význam slova, vysvětlení, terminologie, názvosloví, AFAIK, lexikon, terminus technicus, definice, termín


Pojem AFAIK je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu AFAIK zkuste tyto odkazy

Najít termín AFAIK ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo AFAIK ve Wikipedii

Najít heslo AFAIK ve vyhledávači Qwant

Najít výraz AFAIK ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz AFAIK na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AFAIK ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo AFAIK například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova AFAIK? resp. co znamená výraz AFAIK? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AFAIK, odpověď na dotaz co je to AFAIK?. Víte např. kdo to je Tereza Martincová? Znáte a víte kdo je Saruman? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.