Co je to?
Výraz, termín, definice slova AFAIK. Co znamená odborný pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Co je to AFAIK? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu AFAIK

AFAIK je jednou z mnoha zkratek anglického původu, které se využívají především v elektronické komunikaci - mailech, SMS, neformální korespondenci a podobně. Je typická také pro internetové diskuze.
Pochází z anglických slov As Far As I Know, což lze přeložit jako tak daleko, co vím, pokud se nepletu nebo pokud je mi známo. Zkratka AFAIK může nahrazovat emotikony tam, kde je není možno využít nebo by jejich použití nebylo vhodné.


Co je to AFAIK? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova AFAIK. Co znamená odborný pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova AFAIK můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz AFAIK je v kategorii zkratky

Klíčová slova: zkratky, vysvětlení, názvosloví, termín, definice, slovník, popis, formulace, odborný výraz, význam pojmu, synonymum, heslo, přesný výraz, definice pojmu, terminus technicus, význam slova, AFAIK, terminologie


Pojem AFAIK je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu AFAIK

Najít slovo AFAIK ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín AFAIK ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo AFAIK na Google.cz

Vyhledat pojem AFAIK ve Wikipedii

Hledat výraz AFAIK ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AFAIK ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo AFAIK například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Teď už víte co znamená slovo AFAIK? resp. jaký je přesný význam slova AFAIK? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AFAIK, odpověď na dotaz co je to AFAIK?. Víte např. kdo to je Maggie Gyllenhaal? Znáte a víte kdo je Epileptik? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.