Co je to?
Výraz, termín, definice slova AFAIK. Co znamená odborný pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Co je to AFAIK? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova AFAIK

AFAIK je jednou z mnoha zkratek anglického původu, které se využívají především v elektronické komunikaci - mailech, SMS, neformální korespondenci a podobně. Je typická také pro internetové diskuze.
Pochází z anglických slov As Far As I Know, což lze přeložit jako tak daleko, co vím, pokud se nepletu nebo pokud je mi známo. Zkratka AFAIK může nahrazovat emotikony tam, kde je není možno využít nebo by jejich použití nebylo vhodné.


Co je to AFAIK? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova AFAIK. Co znamená odborný pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz AFAIK je v sekci zkratky

Klíčová slova: význam slova, pojem, definice, informace, synonymum, zkratky, termín, slovo, přesný výraz, lexikon, slovník, přesný význam, zkratky, popis, význam pojmu, formulace, co je to AFAIK?, terminologie


Pojem AFAIK je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Více informací o slovu AFAIK doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AFAIK ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz AFAIK ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AFAIK ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo AFAIK ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem AFAIK ve vyhledávači Yandex

Najít heslo AFAIK ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo AFAIK například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní již víte co znamená slovo AFAIK? resp. jaký je přesný význam slova AFAIK? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AFAIK, odpověď na dotaz co je to AFAIK?. Víte např. kdo to je Neonatolog? Znáte a víte kdo je Správce daně? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je zkratky. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.