Co je to?
Definice výrazu, termínu AFAIK. Co znamená odborný pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Co je AFAIK? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu AFAIK?

AFAIK je jednou z mnoha zkratek anglického původu, které se využívají především v elektronické komunikaci - mailech, SMS, neformální korespondenci a podobně. Je typická také pro internetové diskuze.
Pochází z anglických slov As Far As I Know, což lze přeložit jako tak daleko, co vím, pokud se nepletu nebo pokud je mi známo. Zkratka AFAIK může nahrazovat emotikony tam, kde je není možno využít nebo by jejich použití nebylo vhodné.


Co je to AFAIK? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu AFAIK. Co znamená odborný pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem AFAIK je v kategorii zkratky

Klíčová slova: názvosloví, přesný výraz, co znamená, terminus technicus, definice pojmu, termín, informace, co je to AFAIK?, terminologie, formulace, význam slova, přesný význam, odborné názvosloví, AFAIK, slovo, význam, synonymum, vysvětlení


Pojem AFAIK je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu AFAIK lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo AFAIK ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo AFAIK na Google obrázcích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AFAIK ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi AFAIK ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo AFAIK na Google.cz

Zkusit najít AFAIK ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo AFAIK například ve Wikislovníku, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova AFAIK? resp. co se vlastně skrývá pod slovem AFAIK? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AFAIK, odpověď na dotaz co je to AFAIK?. Víte např. kdo to je Michal Kwiatkowski? Znáte a víte kdo je Martin Kraus? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Radíme proto zkusit hledat pojem AFAIK v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je zkratky. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.