Co je to?
Odborný výraz, definice slova AFAIK. Co znamená pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Co je to AFAIK? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu AFAIK

AFAIK je jednou z mnoha zkratek anglického původu, které se využívají především v elektronické komunikaci - mailech, SMS, neformální korespondenci a podobně. Je typická také pro internetové diskuze.
Pochází z anglických slov As Far As I Know, což lze přeložit jako tak daleko, co vím, pokud se nepletu nebo pokud je mi známo. Zkratka AFAIK může nahrazovat emotikony tam, kde je není možno využít nebo by jejich použití nebylo vhodné.


Co je to AFAIK? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova AFAIK. Co znamená pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem AFAIK s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo AFAIK patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, AFAIK, termín, co znamená, definice pojmu, slovník, slovo, odborné názvosloví, informace, popis, názvosloví, definice, co to je, terminus technicus, odborný výraz, význam, pojem


Pojem AFAIK je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz AFAIK ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem AFAIK na Youtube

Hledat slovo AFAIK ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem AFAIK ve Wikipedii

Hledat pojem AFAIK ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo AFAIK ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo AFAIK například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova AFAIK? resp. jaká je definice termínu AFAIK? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AFAIK, odpověď na dotaz co je to AFAIK?. Víte např. kdo to je Pábitel? Znáte a víte kdo je Karel Černoch? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.