Co je to?
Odborný výraz, definice slova AFAIK. Co znamená pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Co je to AFAIK? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu AFAIK

AFAIK je jednou z mnoha zkratek anglického původu, které se využívají především v elektronické komunikaci - mailech, SMS, neformální korespondenci a podobně. Je typická také pro internetové diskuze.
Pochází z anglických slov As Far As I Know, což lze přeložit jako tak daleko, co vím, pokud se nepletu nebo pokud je mi známo. Zkratka AFAIK může nahrazovat emotikony tam, kde je není možno využít nebo by jejich použití nebylo vhodné.


Co je to AFAIK? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova AFAIK. Co znamená pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu AFAIK s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem AFAIK se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: informace, význam slova, názvosloví, formulace, vysvětlení, odborný výraz, přesný význam, co to je, co je to AFAIK?, lexikon, popis, heslo, přesný výraz, co znamená, slovník, definice pojmu, termín, význam pojmu


Pojem AFAIK je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu AFAIK

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AFAIK ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem AFAIK na Youtube

Najít termín AFAIK na Google.cz

Vyhledat termín AFAIK ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo AFAIK ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AFAIK ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo AFAIK například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova AFAIK? resp. co se vlastně skrývá pod slovem AFAIK? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AFAIK, odpověď na dotaz co je to AFAIK?. Víte např. kdo to je Ondřej Soukup? Znáte a víte kdo je Karel Černoch? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.