Co je to?
Odborný výraz, definice slova AFAIK. Co znamená pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Co je to AFAIK? Význam slova

Co znamená termín AFAIK? Vysvětlení pojmu, definice hesla

AFAIK je jednou z mnoha zkratek anglického původu, které se využívají především v elektronické komunikaci - mailech, SMS, neformální korespondenci a podobně. Je typická také pro internetové diskuze.
Pochází z anglických slov As Far As I Know, což lze přeložit jako tak daleko, co vím, pokud se nepletu nebo pokud je mi známo. Zkratka AFAIK může nahrazovat emotikony tam, kde je není možno využít nebo by jejich použití nebylo vhodné.


Co je to AFAIK? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova AFAIK. Co znamená pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz AFAIK je v sekci Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, co znamená, vysvětlení, přesný význam, synonymum, formulace, definice pojmu, slovo, co je to AFAIK?, terminologie, názvosloví, význam pojmu, lexikon, odborné názvosloví, definice, Zkratky, popis, pojem


Pojem AFAIK je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín AFAIK ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AFAIK ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem AFAIK na Youtube

Hledat výraz AFAIK ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem AFAIK na Google.cz

Vyhledat termín AFAIK ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo AFAIK například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo AFAIK? resp. co je to AFAIK? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AFAIK, odpověď na dotaz co je to AFAIK?. Víte např. kdo to je Informátor? Znáte a víte kdo je Karel Černoch? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu AFAIK v jiné sekci než Zkratky. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.