Co je to?
Výraz, termín, definice slova AFAIK. Co znamená odborný pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Co je to AFAIK? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova AFAIK

AFAIK je jednou z mnoha zkratek anglického původu, které se využívají především v elektronické komunikaci - mailech, SMS, neformální korespondenci a podobně. Je typická také pro internetové diskuze.
Pochází z anglických slov As Far As I Know, což lze přeložit jako tak daleko, co vím, pokud se nepletu nebo pokud je mi známo. Zkratka AFAIK může nahrazovat emotikony tam, kde je není možno využít nebo by jejich použití nebylo vhodné.


Co je to AFAIK? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova AFAIK. Co znamená odborný pojem AFAIK z kategorie Zkratky?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu AFAIK doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz AFAIK se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: heslo, odborné názvosloví, význam slova, formulace, přesný výraz, slovo, zkratky, termín, přesný význam, AFAIK, wiki, synonymum, význam pojmu, co to je, význam, slovník, definice pojmu, odborný výraz


Pojem AFAIK je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AFAIK ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo AFAIK ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AFAIK ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo AFAIK ve Wikipedii

Zkusit najít frázi AFAIK na Google.cz

Zkusit najít termín AFAIK ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo AFAIK například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Nyní již víte co znamená slovo AFAIK? resp. co se skrývá pod slovem AFAIK? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AFAIK, odpověď na dotaz co je to AFAIK?. Víte např. kdo to je Kleptoman? Znáte a víte kdo je Beefeater? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu AFAIK i v jiných kategoriích (než zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.