Co je to?
Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Co je to Swag? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Swag?

Swag je osobní styl, prezentace sama sebe. V 90. letech 20. století se slovo swag objevilo v textech hudebníků jako kombinace osobnosti a její image a z USA se rozšířilo do celého světa. Stalo se vyjádřením někoho, kdo udělá něco jinak, kdo je v pohodě, "in" nebo moderní. V překladu z angličtiny označuje slangový výraz pro lup nebo kořist.


Co je to Swag? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Swag? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Swag patří do sekce filozofie

Klíčová slova: definice pojmu, termín, co to je, slovník, synonymum, přesný výraz, informace, Swag, odborné názvosloví, popis, odborný výraz, přesný význam, lexikon, definice, vysvětlení, formulace, filozofie, význam slova


Pojem Swag je v kategorii filozofie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Swag ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Swag ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Swag ve Wikipedii

Vyhledat pojem Swag ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Swag ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Swag ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Swag například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Swag? resp. co přesně znamená slovo Swag? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Swag, odpověď na dotaz co je to Swag?. Víte např. kdo to je Mentalista? Znáte a víte kdo je Šibal? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci filozofie U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.