Co je to?
Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Co je to Swag? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Swag

Swag je osobní styl, prezentace sama sebe. V 90. letech 20. století se slovo swag objevilo v textech hudebníků jako kombinace osobnosti a její image a z USA se rozšířilo do celého světa. Stalo se vyjádřením někoho, kdo udělá něco jinak, kdo je v pohodě, "in" nebo moderní. V překladu z angličtiny označuje slangový výraz pro lup nebo kořist.


Co je to Swag? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Swag sdílejte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Swag je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: vysvětlení, slovník, odborný výraz, formulace, přesný výraz, co znamená, přesný význam, Swag, terminologie, slovo, popis, termín, co to je, význam pojmu, synonymum, pojem, terminus technicus, informace


Pojem Swag je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Swag

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Swag ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Swag ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Swag na Google.cz

Hledat pojem Swag ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Swag ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Swag ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Swag například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Swag? resp. co se skrývá pod slovem Swag? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Swag, odpověď na dotaz co je to Swag?. Víte např. kdo to je Matka samoživitelka? Znáte a víte kdo je Zaměstnanec? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Filozofie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.