Co je to?
Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Co je to Swag? Význam slova

Co znamená termín Swag? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Swag je osobní styl, prezentace sama sebe. V 90. letech 20. století se slovo swag objevilo v textech hudebníků jako kombinace osobnosti a její image a z USA se rozšířilo do celého světa. Stalo se vyjádřením někoho, kdo udělá něco jinak, kdo je v pohodě, "in" nebo moderní. V překladu z angličtiny označuje slangový výraz pro lup nebo kořist.


Co je to Swag? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Swag) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Swag patří do kategorie Filozofie

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, definice pojmu, Filozofie, formulace, synonymum, přesný význam, význam slova, co je to Swag?, informace, Filozofie, odborný výraz, přesný výraz, odborné názvosloví, význam pojmu, co to je, termín, wiki


Pojem Swag je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Swag ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Swag ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Swag ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Swag ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Swag ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Swag na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Swag například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Swag? resp. co vlastně znamená slovo Swag? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Swag, odpověď na dotaz co je to Swag?. Víte např. kdo to je Šatnář? Znáte a víte kdo je Šaman? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Swag hledat i v jiných kategoriích (než Filozofie) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.