Co je to?
Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Co je to Swag? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Swag

Swag je osobní styl, prezentace sama sebe. V 90. letech 20. století se slovo swag objevilo v textech hudebníků jako kombinace osobnosti a její image a z USA se rozšířilo do celého světa. Stalo se vyjádřením někoho, kdo udělá něco jinak, kdo je v pohodě, "in" nebo moderní. V překladu z angličtiny označuje slangový výraz pro lup nebo kořist.


Co je to Swag? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Swag se nachází v sekci Filozofie

Klíčová slova: co to je, přesný výraz, význam pojmu, co je to Swag?, lexikon, odborné názvosloví, vysvětlení, odborný výraz, přesný význam, termín, formulace, Filozofie, definice, co znamená, synonymum, popis, terminologie, slovník


Pojem Swag je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Swag v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Swag ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Swag ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Swag ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Swag ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Swag ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Swag na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Swag například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Swag? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Swag? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Swag, odpověď na dotaz co je to Swag?. Víte např. kdo to je Ewa Farna? Znáte a víte kdo je Šibal? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Filozofie). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.