Co je to?
Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Co je to Swag? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Swag

Swag je osobní styl, prezentace sama sebe. V 90. letech 20. století se slovo swag objevilo v textech hudebníků jako kombinace osobnosti a její image a z USA se rozšířilo do celého světa. Stalo se vyjádřením někoho, kdo udělá něco jinak, kdo je v pohodě, "in" nebo moderní. V překladu z angličtiny označuje slangový výraz pro lup nebo kořist.


Co je to Swag? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Swag. Co znamená odborný pojem Swag z kategorie Filozofie?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Swag? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Swag se nachází v kategorii Filozofie

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, význam slova, informace, formulace, terminus technicus, co znamená, pojem, odborný výraz, Filozofie, definice, odborné názvosloví, heslo, názvosloví, přesný význam, terminologie, Filozofie, význam pojmu


Pojem Swag je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Swag

Hledat slovo Swag ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Swag na Google.cz

Hledat termín Swag ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Swag ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Swag na Youtube

Najít termín Swag ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Swag například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Swag? resp. co znamená slovo Swag? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Swag, odpověď na dotaz co je to Swag?. Víte např. kdo to je Scénárista? Znáte a víte kdo je Šaman? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Filozofie Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.