Co je to?
Definice odborného termínu, slova Swag. Co znamená pojem Swag z kategorie Filozofie?

Co je Swag? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Swag

Swag je osobní styl, prezentace sama sebe. V 90. letech 20. století se slovo swag objevilo v textech hudebníků jako kombinace osobnosti a její image a z USA se rozšířilo do celého světa. Stalo se vyjádřením někoho, kdo udělá něco jinak, kdo je v pohodě, "in" nebo moderní. V překladu z angličtiny označuje slangový výraz pro lup nebo kořist.


Co je to Swag? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Swag. Co znamená pojem Swag z kategorie Filozofie?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Swag patří do sekce filozofie

Klíčová slova: filozofie, heslo, význam slova, přesný význam, informace, názvosloví, lexikon, definice pojmu, synonymum, formulace, definice, terminologie, terminus technicus, co je to Swag?, přesný výraz, odborný výraz, co znamená, filozofie


Pojem Swag je v kategorii filozofie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Swag ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Swag na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Swag ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Swag ve Wikislovníku

Hledat výraz Swag na Google.cz

Zkusit najít výraz Swag ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Swag například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Swag? resp. co znamená slovo Swag? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Swag, odpověď na dotaz co je to Swag?. Víte např. kdo to je Anna Polívková? Znáte a víte kdo je Šibal? Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v filozofie. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.